انهدام شبکه قاچاق کارگران مهاجر در عملیات مشترک پلیس فرانسه، رومانی و مولداوی

07/12/1399 10:36 ب.ظ

قاچاقچیان کارگران را با مدارک جعلی رومانیایی به فرانسه می‌فرستادند و پاسپورت‌های واقعی آن‌ها را برای ضمانت نزد خود گرو نگاه می‌داشتند.

قاچاقچیان کارگران را با مدارک جعلی رومانیایی به فرانسه می‌فرستادند و پاسپورت‌های واقعی آن‌ها را برای ضمانت نزد خود گرو نگاه می‌داشتند. پلیس اسپانیا یک شبکه بین‌المللی قاچاق انسان را متلاشی کرد شماری از بازداشت شدگان، اتباع رومانیایی مالک شرکت‌های ساختمانی در فرانسه هستند. به گفته یوروپل، مظنونان متهم به پولشویی در شرکت‌های خارج از رومانی و به‌ویژه فرانسه هستند.

در جریان عملیات پلس ۱۵ خودروی لوکس، ۲ جت اسکی، اسلحه، تلفن و حدود ۱۰۰هزار یور پول نقد در مخفیگاه‌های مظنونان کشف و ضبط شد. مقام‌های درگیر در این پرونده، ۱۱ حساب بانکی گردانندگان شبکه را مسدود کردند. پلیس فرانسه در سال ۲۰۱۸ و پس از شناسایی یک وانت حامل ۱۱ مهاجر تبعه مولداوی، که شماری از آن‌ها کارت هویت تقلبی رومانیایی داشتند، به وجود یک شبکه قاچاق انسان مشکوک شد.

بسیاری از کارگران ساختمانی در فرانسه از کشورهای اروپای شرقی می‌آیند و اغلب کارت اقامت کوتاه مدت دریافت می‌کنند.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

پلیس فرانسه دو باند تبهکار را که کمک‌هزینه پناهجویان را اختلاس می‌کردند منهدم کردپلیس فرانسه اعلام کرد دو شبکه مهاجرت غیرقانونی اوکراینی و مولداویایی را به دلیل اختلاس کمک هزینه پناهجویان منهدم و اعضای آنرا بازداشت کرده است.

مبارزه حقوقی کارگران جنسی در فرانسه | DW | 18.04.2021اخیرا در چند شهر فرانسه تظاهراتی علیه قانونی برگزار شد که در سال ۲۰۱۶ پارلمان این کشور برای 'حمایت از کارگران جنسی' تصویب کرد. بر اساس این قانون، خرید خدمات جنسی جرم ‌به‌شمار می‌رود و متخلفان به جریمه نقدی تا چهارهزار یورو محکوم می‌شوند. کارگران سکس از آخوند مجلس، وکیل و رئیس پلیس با شرف ترند ، چون با دروغ پول در نمی آرند تا حد زیادی تحقیقات ضد مدل سوئد رو معرفی کردین بدون معرفی تحقیقات موافقش. به نظرم نقض بی‌طرفیه.

دادگاه فرانسه افسر سوری پناهجو را از اتهام جنایت علیه بشریت تبرئه کردوکلای سامی کردی با اعلام رضایتمندی از تصمیم دادگاه گفتند تنها جایگاهی که موکل‌شان قاعدتا می‌بایست از آن طریق با دستگاه قضایی روبرو شود، جایگاه قربانی جنایات رژیم بشار اسد بوده است. زیاد خوشحال نشو که تبرئه شدی ... در فکر پرورش خمینی دیگری هستن ...‌😁

فرانسه دسترسی به اسناد سری مربوط به جنگ الجزایر را آسان می‌کندتسریع در گشودن بایگانی‌ها در مورد جنگ الجزایر، بخشی از تعهدات ماکرون برای بازبینی اشتباهات فرانسه در دوران استعمار این کشور بوده است.

آلمان استفاده از واکسن آسترازنکا را محدود کرد؛ مرگ یک نفر در فرانسه پس از تزریقانستیتوی پزشکی «پاول ارلیش» که در موضوعات مرتبط با واکسیناسیون به دولت آلمان مشاوره می‌دهد، در حال بررسی ۳۱ گزارشی است که از ایجاد لخته خون در افراد واکسینه شده دریافت کرده است. etedalgara اینو حتما تو اخبار ایران با افتخار اعلام میکنن