پلیس فرانسه دو باند تبهکار را که کمک‌هزینه پناهجویان را اختلاس می‌کردند منهدم کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 59%

پلیس فرانسه دو باند تبهکار را که کمک‌هزینه پناهجویان را اختلاس می‌کردند منهدم کرد جزئیات بیشتر🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گفته خاویر دلریو مدیر دفتر مرکزی استخدام مهاجران پلیس از زمانی مظنون شد که شمار شهروندان اوکراینی و مولداویایی متقاضی پناهندگی در دو سال اخیر به طور غیرعادی افزایش یافت.

به گفته خاویر دلریو شهروندان اوکراینی و مولداویایی که بواسطه این دو شبکه مهاجرت غیرقانونی غالبا با اتوبوس به فرانسه می آمدند، تحت نظر این دو شبکه بلافاصله درخواست پناهندگی کرده و پس از دریافت پناهندگی بلافاصله با اجبار این دو شبکه، خاک فرانسه را ترک می کردند اما این شبکه های اوکراینی و مولداویایی کارت پناهندگی افراد را برای دریافت حقوق آنها پیش خود نگه می‌داشتند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پلیس فرانسه کودکان پناهجوی بدون سرپرست را مسترد می‌کندنیروهای امنیتی فرانسه در مرز این کشور با ایتالیا هر ماه ده‌ها کودک پناهجوی بدون سرپرست را مسترد می‌کند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پزشک پلیس فرانسه که بی‌اجازه بدن زنان تازه استخدام را لمس می‌کرد از شغلش خلع شدبا ورود ده‌ها مورد شکایت جدید به پرونده‌ این پزشک با اتهام‌های مشابه، او باید بار دیگر در پاییز آینده در برابر قضات دادگاه کیفری متز محاکمه شود. چشم و دل سیرها 😂
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کشاورز بلژیکی با عقب بردن مرز فرانسه کشورش را دو متر بزرگتر کرد«داوید لاوو» شهردار ارکلین که شهر او نیز با این حرکت هم‌وطنش بزرگ‌تر شده، گفت که عامل این اقدام از نظر قانونی موظف است سنگ مرزی را سر جایش بگذارد زیرا این رویداد ممکن است «دردسر دیپلماتیک» ایجاد کند. 😁 کاری در قامت یک انگلیسی کرده دولت استعماری بریتانیا سالها مرز های بین المللی تغییر می داد و همه را به جان هم می انداخت Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمله با چاقو به مرکز پلیس در فرانسه یک کشته به جا گذاشتدر پی حمله فردی با چاقو به یک مرکز پلیس در فرانسه یک مامور پلیس کشته شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سه نفر در پرونده حمله مرگبار مرد تونسی به کارمند زن پلیس فرانسه بازداشت شدندسه نفر در پرونده حمله مرگبار مرد تونسی به کارمند زن پلیس فرانسه بازداشت شدند مقامات فرانسوی در حال بررسی این موضوع هستند که آیا قتل این کارمند زن پلیس با ضربات چاقو انگیزه‌های تروریستی داشته است یا خیر فرانسه باید هر روز تقاص صدور خمینی به ایران رو پس بده.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »