انفجار در مرکز شهر کندز افغانستان 10 کشته و 11 زخمی برجای گذاشت

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 7 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مقام های ولایت کندز افغانستان تایید کردند، در نتیجه یک حمله انفجاری شامگاه شنبه 31 اوت در مرکز شهر

طلوع نیوز به نقل از منابع گزارش داد، منظور ستانکزی، فرماندۀ پولیس ولایت کندز نیز در میان زخمیان این رویداد است.

این انفجار در پایان یک روز پر از نبرد در شهر کندز رخ داد، نبردهایی‌که از دیشب آغاز شد و تا پس از چاشت امروز شنبه ادامه داشت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شورای شهر تهران در توسعه حمل و نقل پاک نمره قابل قبولی نمی‌گیردمدیرکل دفتر حمل و نقل سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور عملکرد مدیریت شهری تهران در دوره پنجم را در بخش معاینه فنی و اجرای طرح محدوده کاهش عملکرد خوبی دانست و در بخش توسعه حمل و نقل پاک از جمله دوچرخه نمره قابل قبول به عملکرد آن نداد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ادامه درگیری میان نیروهای امنیتی افغانستان و طالبان در شهر قندوزدرگیری میان نیروهای امنیتی افغانستان و شبه‌نظامیان طالبان در ولایت قندوز در شمال این کشور که از شب گذشته آغاز بود،‌ همچنان ادامه دارد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ادامه اعتراض‌ به انتخابات شورای شهر در مسکو
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آخرین وضعیت پرونده «کامیل احمدی» پژوهشگر زندانی در ایران در مصاحبه با همسر او🔺 آخرین وضعیت پرونده کامیل_احمدی پژوهشگر زندانی در ایران در مصاحبه با همسر او ⚡️شفق رحمانی می‌گوید وکلای منتخب خانواده به بازپرسی شعبه یک دادسرای شهید مقدسی اوین مراجعه کرده‌اند اما «قناعت‌کار» بازپرس پرونده در خواست وکالت آنها را رد کرده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

میلیون‌ها مسلمان در هند در خطر سلب تابعیت | DW | 31.08.2019حزب حاکم بهاراتیا جاناتا در هند اعلام کرد، فهرست جدید ثبت احوال ملی شهروندان ایالت آسام شامل اسامی یک میلیون و ۹۰۰ هزار مسلمان ساکن این ایالت نمی‌شود. این افراد اینک در خطر سلب تابعیت قرار گرفته‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

در اوج مذاکرات صلح؛ یک سرباز امریکایی در افغانستان کشته شددر حالی که مذاکرات صلح نمایندگان طالبان با امریکا در شهر دوحه قطر در نقطۀ حساس رسیده است یک سرباز
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »