انفجار در مرکز شهر کندز افغانستان 10 کشته و 11 زخمی برجای گذاشت

09/06/1398 09:58:00 ب.ظ

مقام های ولایت کندز افغانستان تایید کردند، در نتیجه یک حمله انفجاری شامگاه شنبه 31 اوت در مرکز شهر

مقام های ولایت کندز افغانستان تایید کردند، در نتیجه یک حمله انفجاری شامگاه شنبه 31 اوت در مرکز شهر طلوع نیوز به نقل از منابع گزارش داد، منظور ستانکزی، فرماندۀ پولیس ولایت کندز نیز در میان زخمیان...

طلوع نیوز به نقل از منابع گزارش داد، منظور ستانکزی، فرماندۀ پولیس ولایت کندز نیز در میان زخمیان این رویداد است. طالبان اعلام کردند که یک مهاجم انتحاری این گروه، نیروهای امنیتی را در چوک شهر کندز آماج قرار داده است.

این انفجار در پایان یک روز پر از نبرد در شهر کندز رخ داد، نبردهایی‌که از دیشب آغاز شد و تا پس از چاشت امروز شنبه ادامه داشت. اسدالله خالد، سرپرست وزارت دفاع ملی افغانستان، مسعود اندرابی، سرپرست وزارت داخله و جنرال سکات میلر، فرمانده مأموریت پشتیبانی قاطع به رهبری ناتو به شهر کندز رفتند.

اسدالله خالد، لحظاتی پیش به طلوع‌نیوز گفت که در نبردهای امروز شنبه 9 تن از نیروهای امنیتی و 36 جنگجوی طالبان کشته شدند.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

وقوع زلزله 6.5 ریشتری در منطقه هندوکش افغانستان

زلزله‌ای به قدرت 6.5 ریشتر در منطقه هندوکش افغانستان رخ داد. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

شورای شهر تهران در توسعه حمل و نقل پاک نمره قابل قبولی نمی‌گیردمدیرکل دفتر حمل و نقل سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور عملکرد مدیریت شهری تهران در دوره پنجم را در بخش معاینه فنی و اجرای طرح محدوده کاهش عملکرد خوبی دانست و در بخش توسعه حمل و نقل پاک از جمله دوچرخه نمره قابل قبول به عملکرد آن نداد.

ادامه درگیری میان نیروهای امنیتی افغانستان و طالبان در شهر قندوزدرگیری میان نیروهای امنیتی افغانستان و شبه‌نظامیان طالبان در ولایت قندوز در شمال این کشور که از شب گذشته آغاز بود،‌ همچنان ادامه دارد. - خبرگزاری آناتولی

ادامه اعتراض‌ به انتخابات شورای شهر در مسکو

آخرین وضعیت پرونده «کامیل احمدی» پژوهشگر زندانی در ایران در مصاحبه با همسر او🔺 آخرین وضعیت پرونده کامیل_احمدی پژوهشگر زندانی در ایران در مصاحبه با همسر او ⚡️شفق رحمانی می‌گوید وکلای منتخب خانواده به بازپرسی شعبه یک دادسرای شهید مقدسی اوین مراجعه کرده‌اند اما «قناعت‌کار» بازپرس پرونده در خواست وکالت آنها را رد کرده است.

میلیون‌ها مسلمان در هند در خطر سلب تابعیت | DW | 31.08.2019حزب حاکم بهاراتیا جاناتا در هند اعلام کرد، فهرست جدید ثبت احوال ملی شهروندان ایالت آسام شامل اسامی یک میلیون و ۹۰۰ هزار مسلمان ساکن این ایالت نمی‌شود. این افراد اینک در خطر سلب تابعیت قرار گرفته‌اند.

در اوج مذاکرات صلح؛ یک سرباز امریکایی در افغانستان کشته شددر حالی که مذاکرات صلح نمایندگان طالبان با امریکا در شهر دوحه قطر در نقطۀ حساس رسیده است یک سرباز