در اوج مذاکرات صلح؛ یک سرباز امریکایی در افغانستان کشته شد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در حالی که مذاکرات صلح نمایندگان طالبان با امریکا در شهر دوحه قطر در نقطۀ حساس رسیده است یک سرباز

مأموریت حمایت قاطع به رهبری ناتو مستقر در افغانستان جمعه 30 اوت با نشر خبرنامه ای نوشت، این سرباز امریکایی بتاریخ 29 اوت در یک عملیات نظامی کشته شد.قابل ذکر است که دور نهم مذاکرات صلح نمایندگان طالبان با امریکا بتاریخ 22 اوت در شهر دوحه قطر آغاز و هنوزهم ادامه دارد.

از سوی دیگر، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری ایالات متحده امریکا بتاریخ 29 اوت اعلام کرد، کشورش در حال برنامه‌ریزی برای کاهش تعداد سربازان امریکایی و رساندن تعداد آنها به 8600 سرباز است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

استقلال یک - فولاد یک / دبل غافلگیری آبی‎‌ها در لحظات پایانیدر دومین هفته مسابقات لیگ برتر فوتبال تیم استقلال تهران در ورزشگاه آزادی به مصاف فولاد خوزستان رفته و این بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا تعداد سربازانش در افغانستان را به 8600 سرباز کاهش می‌دهددونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری ایالات متحده آمریکا روز پنج‌شنبه 29 آگوست 2019 گفت که کشورش در حال
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

یک فرمانده سپاه: پایگاه‌های آمریکا در قطر و امارات را هدف‌ گرفته بودیمامیرعلی حاجی زاده می‌گوید سرویس‌های اطلاعاتی کشورهای دوست، به تهران هشدار داده بودند که آمریکا می‌خواهد به ایران حمله کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گذرگاه مرزی و مصائب جوانان فلسطینی برای تمرین در یک ارکسترنواختن ویالون و انجام تمرین‌ها برای حضور در یک ارکستر برای خیلی از نوازندگان جهان مساله‌ای نیست که بخواهند به آن فکر کنند اما اینجا در فلسطین یکی دو ساعت تمرین گروهی به سختی میسر می‌شود چرا که گذرگاه‌های مرزی اسرائیل مانع از آن است تا اعضای یک گروه موسیقی بتوانند به سادگی زیر یک سقف جمع شوند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کشف جمجه ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار ساله یک انسان‌تبار در اتیوپیدانشمندان می‌گویند جمجه کشف شده، برخلاف باورهای پیشین، نشانگر حیات همزمان گونه‌های متفاوت انسان‌تباران به مدت حدود یکصد هزار سال است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

یک طوفان دریایی سهمگین در راه فلوریدا استطوفان دریایی دورین در حال قوت گرفتن و حرکت به سوی سواحل جنوب شرقی آمریکاست و هواشناسان آن را 'بسیار خطرناک' ارزیابی کرده‌اند. سازمان ملی هواشناسی آمریکا برآورد کرده که دورین حوالی عصر یکشنبه به منطقه‌ای در حد فاصل ایالت‌های فلوریدا و جورجیا برسد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »