انتقاد وزیر ورزش از پناهندگی ورزشکاران: ورزشکاران ایرانی را بد نام می‌کنید | DW | 24.05.2022

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 51 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 63%

وزیر ورزش و جوانان از موضوع مهاجرت و پناهندگی ورزشکاران به کشورهای دیگر به شدت انتقاد کرده و گفت این رفتار در زمان اعزام‌های تیمی به دیگر کشورها، باعث بدنامی سایر ورزشکاران ایرانی خواهد شد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

مهاجرت ورزشکاران ایرانی و قبول تابعیت کشورهای دیگر به معضل بزرگی در ورزش ایران تبدیل شده است؛ موضوعی که حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان امروز در حاشیه برگزاری مجمع فوق‌العاده کمیته ملی المپیک از آن تحت عنوان"بد نام کردن ورزشکاران ایرانی در زمان اعزام‌های تیمی به دیگر کشورها" یاد کرد.

سجادی با اشاره به مهاجرت و اعلام پناهندگی برخی ورزشکاران به خصوص در مدت اخیر در این خصوص گفت: «چرا سایر ورزشکاران را بد نام می‌کنید؟ اگر قرار است در کشور دیگری زندگی کنید یا اینکه یک سال به کشور دیگری بروید و یا برای تحصیل به کشور دیگری مهاجرت کنید، چرا در قالب تیم‌های ورزشی به این کار دست می‌زنید و سایر ورزشکاران را بد نام می‌کنید؟»در هفته‌های اخیر موضوع مهاجرت پریسا جهانفکریان و اعلام پناهندگی یکتا جمالی، دو وزنه‌بردار ایرانی از جمله اخباری بودند که در رسانه‌های ایرانی خبرساز شدند.

علی مرادی، رئیس فدراسیون وزنه‌برداری نیز امروز برای نخستین بار در این خصوص صحبت کرد و از نقش"باند قاچاق انسان" در این زمینه گفت. او با اشاره به اعلام پناهندگی جمالی در کشور آلمان بعد از ترک اردوی یونان، تصریح کرد: «اینکه یک جوان ۱۷ ساله شب بخوابد و صبح زود به بهانه پرسیدن حال خانواده‌اش بیدار شود و زمانی بخرد که بتواند نیت خودش را عملی کند، نمی‌تواند بدون برنامه‌ریزی قبلی باشد. احساسم این است که یک شبکه قاچاق انسان این مسائل را مدیریت می‌کند و سیستم، سازمان‌دهی شده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ورزشکاران و ملی پوشان را راضی نگاه دارید مطمئن باشید از جای خود تکان نمیخورند.

پیشنهادات پوچ به ورزشکاران ساده_لوح!فقط...نابودی آینده،آن بی جنبه ها، را رقم می‌زند!

عُمان مسقط ايران طهران FreeIran Iranian Iran . 🔃

چشمتون کور! ایران رو تبدیل کردید به جهنم که هر کسی فرصت دستش بیاد ازش فرار میکنه. مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی خامنه‌ای_گراز_به_درد_نخور

تشگیلات و حکومت کشور، حکومت ایرانیان نیست حکومتیست با علوم‌ بی منطق هفتگانه ی جاهلیت تحمیلی با شناسنامه ی جعلی تحمیلی، پیمانکار یهودیها و صلیبچیهای استعمار جهانی است نمیخواهیم.

با محبت و احترام و مراعات حریم یکدیگر از ما اخاذی کردند و ما رو کشتند . دیگه جائي برای محبت و احترام نمونده که قابل اخاذی باشیم .

جناب وزیر مهاجرت ورزشکاران بخاطر عملکرد امثال شماست که مملکت رو قبضه کردید

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آلودگی هوا و گرد و غبار بار دیگر چندین استان ایران را به تعطیلی کشانددر پی شدت گرفتن دوباره آلودگی هوا و افزایش غلظت گرد و غبار در چندین استان‌ ایران، مدارس، ادارات دولتی و مراکز ورزشی در ۹ استان تعطیل شد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

سفر یک‌روزه رئیسی به عمان به پایان رسید🔺سفر یک‌روزه رئیسی به عمان به پایان رسید ▪️ابراهيم رئيسی در پنجمین سفر خارجی خود، در سفری یک روزه به عمان رفت. پس از درگذشت سلطان قابوس در ژانویه ۲۰۲۰ این اولین سفر رئیس جمهوری_اسلامی به عمان در دوره سلطان جدید این کشور است. ⬇️ بیشتر بخوانید: دنیا قاتلین مردم ایران رو به رسمیت شناخته مرگ بر دنیا تمام دنیا دشمن مردم ایران هستن از همه بدتر هم آمریکا و انگلیس پشت ج ا قرار دارند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

هشدار رئیس جمهوری آمریکا به چین در مورد تهاجم به تایوانجو بایدن، رئیس‌جمهوری آمریکا، روز دوشنبه در کنفرانس خبری مشترک خود با نخست‌وزیر ژاپن هشدار داد که واشنگتن در صورت تهاجم چین به تایوان مداخله نظامی خواهد کرد. این یکی از شدیدترین اظهارات یک رئیس جمهوری آمریکا در دفاع از تایوان طی دهه‌های اخیر است. زااااررررت مثل اوکراین؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سفر شولتس به آفریقا؛ آلمان به دنبال جایگزینی برای گاز روسیه | DW | 23.05.2022صدراعظم آلمان در پی یافتن جایگزینی برای گاز روسیه راهی آفریقا شده است. جنگ اوکراین اروپا را برای رسیدن به منابع گاز کشورهای آفریقایی به تکاپو انداخته، اما چین پیشاپیش در بازار گاز این کشورها جای پای خود را محکم کرده است. درود بر چین کشور صلح دوست وانسان پرور لعنت بر ژرمنهای شرور وانگلوساکسونهای شرور ومتجاوز وادم کش وقتل عام گران تاریخ این کشورهای شرور موردلعن ونفرین خداوند است نابودی اینها را خداوند زودتر برساند این ستم کاران ودسیسه کاران وقتل عام گران را هر چه زودتر باید اقدام کند چون امسال زمستان یخ شان میزند، افغان ها واری آموخته به سوختاندن و دود تیر های کهنه وسایط نیستن.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

شبه‌نظامیان وابسته به ایران در تلاش برای قاچاق مواد مخدر به اردناردن روز دوشنبه اعلام کرد که شبه‌نظامیان وابسته به جمهوری اسلامی در سوریه در تلاش برای قاچاق صدها میلیون دلار مواد مخدر از مرز اردن به بازارهای خلیج فارس هستند. اخبار_ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آمار مبتلایان روزانه به کرونا در ترکیه به زیر 1000 نفر کاهش یافتشمار مبتلایان روزانه به ویروس کرونا در ترکیه طی 24 ساعت گذشته به زیر 1000 نفر کاهش یافت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »