سعودی

سعودی

العالم از شنیده شدن صدای انفجارها در جنوب عربستان خبر داد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim

خبرنگار العالم از شنیده شدن صدای انفجارها در خمیس مشیط و جیزان در جنوب عربستان سعودی خبر داد.

13/07/2020 04:04:00 ق.ظ

العالم: شنیده شدن صدای انفجارها در جنوب عربستان ائتلاف سعودی ادعا کرده است که دو موشک و شش په‍پاد را رهگیری کرده است

خبرنگار العالم از شنیده شدن صدای انفجارها در خمیس مشیط و جیزان در جنوب عربستان سعودی خبر داد.

، خبرنگار العالم گزارش داد که صدای انفجارها در مناطق خمیس مشیط و جیزان در جنوب عربستان شنیده شده است.بر اساس این گزارش ائتلاف سعودی ادعا کرده است که دو موشک و شش په‍پاد را رهگیری کرده است.شبکه تلویزیونی المسیره ارگان رسمی رسانه‌ای انصارالله هنوز در این باره خبری منتشر نکرده است.

قوم مرا رها کن؛ شعار موج تازهٔ اعتراضات علیه نتانیاهو در اسرائيل انفجار بیروت؛ وزیر اطلاع‌رسانی لبنان استعفا کرد - BBC News فارسی اتهام بنیاد مستضعفان به سپاه، ارتش و روسای جمهور ایران: املاک ۲۰۰ میلیارد تومانی مردم را تصاحب کردند - BBC News فارسی

«خمیس مشیط» یکی از شهرهای عربستان سعودی و در منطقه عسیر در جنوب غربی این رژیم قرار دارد.«شهر جیزان» نیز از شهرهای ساحلی کرانهٔ دریای سرخ است که در منتهی اإلیه جنوب عربستان سعودی و در مرز یمن واقع شده‌ است. ادامه مطلب: خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

ارتش یمن: تأسیسات نفتی و پایگاه‌های نظامی سعودی را با موشک‌ بالستیک و پهپاد هدف قرار دادیم

متخصص سرشناس چینی پس از حضور در آمریکا از پنهانکاری پکن در مورد ویروس کرونا می‌گوید🔺متخصص سرشناس چینی پس از حضور در آمریکا از پنهانکاری پکن در مورد ویروس_کرونا می‌گوید ⚡️لی منگ یان، یک ویروس‌شناس سرشناس چینی در مصاحبه ای با شبکه فاکس نیوز آمریکا حکومت چین را به پنهانکاری در مورد شیوع ویروس کرونا متهم کرد.

مورگان اورتگاس: در حمایت از بهداشت جهانی هیچ کشوری سخاوتمندتر از آمریکا نیست🔺مورگان اورتگاس: در حمایت از بهداشت جهانی هیچ کشوری سخاوتمندتر از آمریکا نیست ⚡️سخنگوی وزارت خارجه آمریکا روز شنبه ۲۱ تیر گفت ایالات متحده حدود دو میلیارد دلار به تلاش‌های پزشکی و درمانی در جهان کمک کرده است.

موارد جدیدی از ابتلا به کووید۱۹ در منطقه پرجمعیت ادلب در سوریه گزارش شده است🔺موارد جدیدی از ابتلا به کووید۱۹ در منطقه پرجمعیت ادلب در سوریه گزارش شده است ⚡️ یک گروه نظارت در سوریه روز شنبه ۲۱ تیر گزارش داد که دست کم دو پزشک دیگر در بیمارستان ادلب در شمال غربی سوریه، که در دست مخالفان رژیم سوری است، به کووید۱۹ مبتلا شده‌اند.

تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان در مجلس کلید خورد- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimطرح تحقیق و تفحص از صندوق_ذخیره_فرهنگیان سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس: در شرایط فعلی بحث اول بر سر تعیین تکلیف پول‌هایی است که از این صندوق در گذشته برداشت شده و بازنگشته است موضوع دوم پرداخت نشدن حق دولت به این صندوق است

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از 12 میلیون و 600 هزار نفر گذشت

شمار مبتلایان به کرونا در روسیه از 720 هزار نفر فراتر رفت