کرونا؛ رکورد شناسایی بیماران جدید در فلوریدا

کرونا؛ رکورد شناسایی بیماران جدید در فلوریدا

13/07/2020 02:25:00 ق.ظ

کرونا؛ رکورد شناسایی بیماران جدید در فلوریدا

با شناسایی ۱۵۲۹۹ مبتلا به کووید-۱۹ در فلوریدا در ۲۴ ساعت گذشته، این ایالت بالاترین رقم روزانه ابتلا به ویروس کرونا را در آمریکا ثبت کرده است. جمعیت فلوریدا تقریبا ۷ درصد جمعیت آمریکاست ولی رقم مبتلایان جدید در آن تقریبا معادل با یک چهارم تعداد بیماران جدید شناسایی شده در آمریکا طی ۲۴ ساعت است.

بعضی از مخالفان محدودیت های قرنطینه در فلوریدا تظاهرات کرده اندبا شناسایی ۱۵۲۹۹ مبتلا به کووید-۱۹ در فلوریدا در ۲۴ ساعت گذشته، این ایالت بالاترین رقم روزانه ابتلا به ویروس کرونا را در آمریکا ثبت کرده است.جمعیت فلوریدا تقریبا ۷ درصد جمعیت آمریکاست ولی رقم مبتلایان جدید در آن تقریبا معادل با یک چهارم تعداد بیماران جدید شناسایی شده در آمریکا طی ۲۴ ساعت است.

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد انتخابات آمریکا؛ انتخاب کامالا هریس به نفع جو بایدن است یا به ضررش؟ - BBC News فارسی توصیه مشاور روحانی به کنکوری‌ها: به جای تلاش برای تعویق کنکور، درس بخوانید

این رقم یک روز پس از بازگشایی پارک تفریحی دیزنی لند در اورلاندو در فلوریدا اعلام شده است.همزمان، بیشتر از چهل بیمارستان در فلوریدا از پر شدن همه تخت های بخش مراقبت های ویژه خود خبر داده اند و می گویند امکان پذیرش بیمار جدید ندارند.محدودیت های اعمال شده در فلوریدا برای مقابله با شیوع ویروس کرونا از ماه مه به تدریج لغو شده اند و سفر گردشگران به سواحل این ایالت از دلایل گسترش این همه گیری در آن بوده است.

بالا گرفتن تعداد مبتلایان در فلوریدا باعث شد تا با دستور ران دسانتیس، فرماندار این ایالت در ماه گذشته، بعضی از میکده ها مجددا تعطیل شدند.با این حال، آقای دسانتیس از اجباری کردن پوشش ماسک صورت خودداری کرده است.پوشش ماسک صورت در آمریکا به مساله ای به شدت سیاسی تبدیل شده است و بعضی از افراد آن را محدود کننده آزادی های شخصی خود می دانند و با آن مخالفند.

دونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا شنبه حین بازدید از بیمارستان والتر رید در حومه واشنگتن، برای نخستین بار در انظار عمومی ماسک به صورت زد.علاوه بر فلوریدا، همه گیری ویروس کرونا در دیگر ایالت های جنوبی و غربی آمریکا مانند تگزاس، آریزونا و کالیفرنیا نیز رو به افزایش است.

تعداد مبتلایان به کووید-۱۹ در آمریکا به حدود سه میلیون و ۳۰۰ هزار نفر رسیده و تعداد جان باختگان همه گیری ویروس کرونا هم از ۱۳۵ هزار نفر فراتر رفته است. ادامه مطلب: BBC NEWS فارسی »

بازگشایی پارک‌ دیزنی در فلوریدا با وجود ادامه شیوع ویروس کروناسرزمین جادویی کودکان پس از چهار ماه تعطیلی از روز شنبه (۱۱ ژوئیه) در حالی در فلوریدای آمریکا بازگشایی شد که آمار رسمی از ۱۰ هزار مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در این ایالت حکایت داشت.

پارک تفریحی دیزنی در فلوریدا بازگشایی شد؛ پوشیدن ماسک صورت و رعایت فاصله‌گیری اجتماعی اجباری است🔺پارک تفریحی دیزنی در فلوریدا بازگشایی شد؛ پوشیدن ماسک صورت و رعایت فاصله‌گیری اجتماعی اجباری است ⚡️مجموعه تفریحی دنیای والت دیزنی روز شنبه ۲۱ تیر، برای اولین بار بعد از چهار ماه تعطیلی در طول بحران کرونا، به روی عموم باز شد.

شناسایی 'هزار مزرعه غیرمجاز' استخراج بیت‌کوین در ایرانشرکت توانیر در ایران از شناسایی 'بیش از هزار مزرعه غیرقانونی' استخراج رمز ارز خبر داده است. توانیر برای کسانی که مزرعه‌های استخراج بیت‌کوین را معرفی کنند ۱۰ میلیون تومان پاداش در نظر گرفته است.

آلوده شدن ۱۰۴ مرکز بهزیستی به کرونا/شناسایی ۱۳۳۳ مبتلا به کووید ۱۹ در مراکزرئیس سازمان بهزیستی کشور: *تاکنون ۱۰۴ مرکز بهزیستی از بین ۲۵۳۱ مرکز آلوده شده‌اند *۱۳۳۳ نفر مبتلا به کرونا در مراکز بهزیستی شناسایی شدند *از این تعداد ۴۵۶ نفر در حال درمان هستند *از ابتدای کرونا تاکنون ۱۳۳ نفر از این افراد جان خود را از دست داده‌اند

موارد جدید ابتلا به کرونا در چین و کره جنوبی

۲۱۸۶ ابتلا و ۱۹۴ فوتی جدید کرونا / ۳۳۵۹ بیمار در وضعیت شدید بیماری۲۱۸۶ ابتلا و ۱۹۴ فوتی جدید کرونا *تعداد مبتلایان جدید: ۲۱۸۶ نفر *تعداد فوت شدگان جدید: ۱۹۴ نفر *تعداد کل مبتلایان: ۲۵۷۳۰۳ نفر *تعداد بهبود یافتگانِ ترخیص شده: ۲۱۹۹۹۳ نفر *تعداد فوت شدگان: ۱۲۸۲۹ نفر