موارد جدیدی از ابتلا به کووید۱۹ در منطقه پرجمعیت ادلب در سوریه گزارش شده است

22/04/1399 10:53 ب.ظ

🔺موارد جدیدی از ابتلا به کووید۱۹ در منطقه پرجمعیت ادلب در سوریه گزارش شده است ⚡️ یک گروه نظارت در سوریه روز شنبه ۲۱ تیر گزارش داد که دست کم دو پزشک دیگر در بیمارستان ادلب در شمال غربی سوریه، که در دست مخالفان رژیم سوری است، به کووید۱۹ مبتلا شده‌اند.

صدای آمریکا - یک گروه نظارت در سوریه روز شنبه ۲۱ تیر گزارش داد که دست کم دو پزشک دیگر در بیمارستان ادلب در شمال غربی سوریه، که در دست مخالفان رژیم سوری است، به کووید۱۹ مبتلا شده‌اند.به این ترتیب تعداد کل موارد شناسایی‌شده بیماری در این منطقه پرجمعیت به سه نفر، که هر سه پزشک هستند، افزایش یافته است.

به این ترتیب تعداد کل موارد شناسایی‌شده بیماری در این منطقه پرجمعیت به سه نفر، که هر سه پزشک هستند، افزایش یافته است. مخالفان رژیم و گروه‌های شبه نظامی سوریه شهر ادلب را که محل سکونت بیش از ۳ میلیون نفر است، تحت کنترل دارند. بیشتر ساکنان این منطقه آوارگان جنگ هستند که در اردوگاه‌های چادری و اماکن شلوغ و پر ازدحام زندگی می‌کنند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

متخصص سرشناس چینی پس از حضور در آمریکا از پنهانکاری پکن در مورد ویروس کرونا می‌گوید🔺متخصص سرشناس چینی پس از حضور در آمریکا از پنهانکاری پکن در مورد ویروس_کرونا می‌گوید ⚡️لی منگ یان، یک ویروس‌شناس سرشناس چینی در مصاحبه ای با شبکه فاکس نیوز آمریکا حکومت چین را به پنهانکاری در مورد شیوع ویروس کرونا متهم کرد.

شغل اولی‌ها در برزخ کرونایی مشاغل/ پرداخت ۳۰ درصد حقوق از طرف دولت چقدر جدی است؟پرداخت یارانه برای به کارگیری شغل اولی‌ها می‌تواند زمینه ورود جوانان به بازار کار را فراهم کند. آیا در شرایطی که کرونا آسیب جدی به مشاغل زده، اجرای طرح یارانه دستمزد ادامه می‌یابد؟

آلمان: نسل‌کشی سربرنیتسا پس از جنگ جهانی دوم در اروپا بی‌نظیر است

واکنش سفیر ایران در چین به انتقادات از قرارداد 25 ساله: مضحک و خنده‌دار استواکنش سفیر ایران در چین به انتقادات از قرارداد ۲۵ ساله سفیر ایران در چین طرح مباحثی مانند واگذاری برخی جزایر به چینی‌ها یا استقرار نیروهای نظامی چین در ایران در قالب برنامه جامع همکاری‌های ایران و چین، را مضحک، خنده‌دار و نوعی تبلیغات منفی خواند.

رقابت بر سر میزبانی از نیروهای آمریکا در اروپا بالا گرفته است🔺رقابت بر سر میزبانی از نیروهای آمریکا در اروپا بالا گرفته است ⚡️بر سر میزبانی هزاران نیروی آمریکایی که به زودی آلمان را ترک می‌کنند، احتمالا رقابتی مضاعف در خواهد گرفت.

آتش‌سوزی در فاز دوم پتروشیمی تندگویان در ماهشهر؛ آتش «مهار شده است»فاز دوم پتروشیمی تندگویان در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر، عصر روز یکشنبه دچار آتش‌سوزی شد. روابط عمومی پتروشیمی تندگویان اعلام کرد که این آتش‌سوزی « مهار» شده و «شرایط تحت کنترل قرار گرفته است»

صدای آمریکا - یک گروه نظارت در سوریه روز شنبه ۲۱ تیر گزارش داد که دست کم دو پزشک دیگر در بیمارستان ادلب در شمال غربی سوریه، که در دست مخالفان رژیم سوری است، به کووید۱۹ مبتلا شده‌اند.

به این ترتیب تعداد کل موارد شناسایی‌شده بیماری در این منطقه پرجمعیت به سه نفر، که هر سه پزشک هستند، افزایش یافته است.

مخالفان رژیم و گروه‌های شبه نظامی سوریه شهر ادلب را که محل سکونت بیش از ۳ میلیون نفر است، تحت کنترل دارند. بیشتر ساکنان این منطقه آوارگان جنگ هستند که در اردوگاه‌های چادری و اماکن شلوغ و پر ازدحام زندگی می‌کنند.

مراکز بهداشتی محلی نیز تحت حملات رژیم سوریه قرارگرفته‌اند که این امر موجب آوارگی و جابجایی اجباری یک میلیون نفر دیگر در این ناحیه شده است.