افزایش شمار شهرهای قرمز و نارنجی در کشور / ۲۲ شهر در وضعیت خطر کرونایی

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

افزایش شمار شهرهای قرمز و نارنجی در کشور ۲۲ شهر در وضعیت خطر کرونایی بر اساس رنگ‌بندی جدید اعلام شده در کشور، شمار شهرهای قرمز و نارنجی کرونایی مجددا افزایش یافت.

به گزارش ایسنا، رنگ‌بندی جدید کشور که از چهارشنبه پنجم آبان ماه اعمال می‌شود در اپلیکیشن ماسک منتشر شد.به این ترتیب علاوه بر شهرهای قرمز قبلی، سرچهان ، آبیک ، شهربابک ، آشتیان و تفرش و اردکان هم در وضعیت قرمز قرار گرفتند.

هم‌چنین شهرستان‌های ایوان ، خلیل‌آباد، خواف، سبزوار ، زابل ، رستم و فیروزآباد ، البرز ، رودبار و رودسر ، چالوس و رامسر از زرد به نارنجی تغییر وضعیت یافتند. بنابراین بر اساس آخرین آمار، در حال حاضر ۲۲ شهرستان در وضعیت قرمز، ۱۲۸ شهرستان نارنجی، ۲۱۵ شهرستان زرد و ۸۳ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

افزایش ۲۰ برابری قیمت بنزین در ونزوئلادولت ونزوئلا از روز یکشنبه قیمت بنزین یارانه‌ای را ۲۰ برابر افزایش خواهد داد. که چی هی دم به دیقه میگید فلان جا بنزین گرون شده دارید ذهن ها رو آماده میکنید که تو اینجا هم گرون کنید این صورت حساب همسر اقای استاندار و هرگز فراموش نخواهیم کرد عجب رقمیه پسگردنی حقش بود بخدا خدا هم یه روز پسگردنی شو خواهد زد انشالله خب دیگ زمینه های افزایشو داری میندازی ناقلا
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

با وجود واکسیناسیون گسترده، تعداد مبتلایان به کرونا در اروپا افزایش یافتبه‌گفته دولت آلمان روز گذشته به‌طور میانگین هزار مورد ابتلا به ازای هر صد هزار نفر مشاهده شده است. مقام‌های این کشور از بروز یک موج جدید ابراز نگرانی کرده‌اند. 🤕🤕
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آغاز به کار گردهمایی «جوانان سبز» در سعودی برای افزایش آگاهی زیست محیطیگردهمایی «جوانان سبز» سعودی با هدف افزایش آگاهی درباره مسائل زیست‌محیطی و سیاستگذاری‌های مرتبط با آن یکشنبه 24 اکتبر کار خود را در ریاض پایتخت این کشور
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

هشدار پزشکی قانونی ایران: مسمومیت‌های منجر به مرگ در کشور رو به افزایش است🔺 کارشناسان اجتماعی عواملی مانند بیکاری، ناامیدی نسبت به آینده، قوانین محدودکننده و ممنوعیت‌های شدید علیه جوانان به‌ویژه دختران، و کمبود امکانات تفریحی را از جمله علل خودکشی جوانان در ایران ارزیابی می‌کنند. ⬇ بیشتر بخوانید: نع به نظر من بزرگترین علتش رسانه هایی هستم که صبح کله سحر از علل خودکشی در یک کشور خبر میدن علل مرگ و میر تو آمریکا چیه؟ بیماران روانی که در یک سیستم روانی هستن و میتونن اسلحه گرم مثل آدامس خریداری کنن و با خود در محل کارشون ببرن و 'رامبو بازی' در آورند مشکلات امروز نتیجه اشتباهات گذشته است. جلوی ضرر را هر وقت بگیری منفعته. داری چرپرت تحویل می دهی کدام ممنوعیت من روز اوال آبان در تجارت انزلی بودم خانمها ودخترها هرطوری دلشان خواسته لباس وپوشیش دادشتن همه ازشهرهای مختلف ایران آمده بودن
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

رئیس جمهوری ازبکستان در آستانه پیروزی قاطع در انتخابات ریاست جمهوری است🔺رئیس جمهوری ازبکستان در آستانه پیروزی قاطع در انتخابات ریاست جمهوری است او در سال ۲۰۱۶ و پس از مرگ اسلام کریمف، رئیس جمهوری پیشین، زمام امور ازبکستان را در اختیار گرفت. ⬇️ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کارگران جنسی ایتالیا در بیستمین سالگرد جنبش «چتر قرمز» در ونیز تجمع کردندبیست سال پیش نخستین تجمع کارگران جنسی برای برخورداری از حمایت دولتی در برابر خشونت و سوء استفاده در ایتالیا برگزار شد. جای یه سری از فعالین مدنی ایرانی خالیه اونجا They have been killing innocent children and they have been doing the worst things towards the siblings. But their time is over now. The scholars of Islamic Eschatology agree on that.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »