افزایش ۲۰ برابری قیمت بنزین در ونزوئلا

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دولت ونزوئلا از روز یکشنبه قیمت بنزین یارانه‌ای را ۲۰ برابر افزایش خواهد داد.

به گزارش ایسنا، شرکت نفتی دولتی PDVSA اعلام کرد افزایش قیمتهای سوخت یارانه‌ای به دلیل بازتعریف ارز ملی ضروری است. این افزایش چند هفته پس از انتشار ارز جدید"دیجیتال بولیوار" صورت می‌گیرد که از اول اکتبر شش صفر ارز قبلی در آن حذف شده است.

این دومین افزایش قیمت سوخت یارانه‌ای از ژوئن سال ۲۰۲۰ است که دولت نیکلاس مادورو، رییس جمهور ونزوئلا به منظور تضمین تولید و توزیع سوخت در کشور به سیاست چند دهه‌ای فریز قیمت سوخت پایان داد. با وجود افزایش قیمت بنزین در ونزوئلا، سوخت یارانه‌ای که از سوی شرکت PDVSA عرضه می شود، همچنان یکی از ارزانترین قیمتهای سوخت در جهان به شمار می‌رود. با افزایش اخیر، قیمت سوخت به ۲.۳ سنت برای هر لیتر معادل ۱۰ سنت در هر گالن می‌رسد که در مقایسه با قیمت سوخت در پمپ بنزیهای اکثر کشورهای جهان ناچیز است.

بر اساس گزارش بلومبرگ، ونزوئلا یک سیستم قیمت گذاری دو گانه دارد که یکی قیمت یارانه‌ای است و دیگری قیمت بین‌المللی جداگانه ۵۰ سنت برای هر لیتر معادل ۲.۲۷ لیتر در هر گالن است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

الگوی ج.ا

خب دیگ زمینه های افزایشو داری میندازی ناقلا

این صورت حساب همسر اقای استاندار و هرگز فراموش نخواهیم کرد عجب رقمیه پسگردنی حقش بود بخدا خدا هم یه روز پسگردنی شو خواهد زد انشالله

که چی هی دم به دیقه میگید فلان جا بنزین گرون شده دارید ذهن ها رو آماده میکنید که تو اینجا هم گرون کنید

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر تجارت نیجریه: حجم تجارت با ترکیه افزایش چشمگیری خواهد داشتوزیر صنعت، تجارت و سرمایه‌گذاری نیجریه حجم تجارت با ترکیه را ناکافی دانسته و تاکید کرد این رقم در سال‌های آینده افزایش چشمگیری خواهد داشت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تلاقی خلاقیت و هنر؛ جایزه بزرگ ساعت‌سازی ژنو ۲۰ ساله می‌شودمراسم اهدای این جایزه که از آن به عنوان «اسکار ساعت‌سازی» یاد می‌شود روز چهارم نوامبر (۱۳ آبان) برگزار خواهد شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آغاز مراسم نمازجمعه تهران بعد از ۲۰ ماه وقفهاولین مراسم نمازجمعه تهران پس از گذشت حدود ۲۰ ماه وقفه در دانشگاه تهران آغاز شد. چرا اکثرا ماسک ندارن؟ کیر توش خیلی دل‌نگران بودیم بخاطرش 🤣🤣🤣
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

افزایش تولید جوجه یک روزه از آبان/ فراوانی مرغ در راه است- اخبار کشاورزی - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimفراوانی مرغ در راه است دبیر انجمن صنفی تولیدکنندگان جوجه یک روزه: تولید کنندگان تاکنون بیش از ۸۲۵ میلیون جوجه یک‌روزه تولید کرده‌اند به ویژه از آبان ماه به بعد تولید جوجه یک روزه به اندازه کافی خواهد بود و در حال حاضر شرایط خوبی بر بازار حاکم است فراوانی مرغ در راه است لبنیات ارزان خواهد شد جلوگیری از ورود دلالان به بازار گوشت خانه اجاره‌ای ارزان می‌شود ساده‌تر شدن دریافت وام مسکن ... و صدها خبر دیگر که هرگز محقق نشد. قشنگ مشخصه خبر دروغه. خودتون رو بی آبرو نکنید. چرند تحویل مردم ندید. خبر ندارید کمتر ورت و پرت بگید. کم گوی و گزیده گوی چون در. تسنیم دروغگو.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

گزارش تسنیم از آشفته بازار اجاره مسکن در تهران؛ اجاره 15 میلیون تومانی سوئیت 20 متری- اخبار راه و مسکن - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimاجاره ۱۵ میلیون تومانی سوئیت ۲۰ متری! بررسی بازار مسکن در تهران نشان می‌دهد اجاره یک سوئیت ۲۰ متری ماهانه ۱۵ میلیون تومان است برخی از این سوئیت‌ها دارای امکان حمام و سرویس بهداشتی در داخل واحد هستند گزارش تسنیم از آشفته بازار اجاره_مسکن در تهران: نشر چنين خبرهای غلوآمیزی دامن زدن به گرانی هاست سه خوابه 180 متری تو قیطریه ١۵ میلیون هم اجاره شده کمر مستاجران شکسته ، تمام زحمات خود را باید دو دستی تقدیم صاحب خانه ها کنند و همچنان از تورم جا بمانند اما صاحب خانه ها هم ملکشون ارزش بگیره هم با پول مستاجر سرمایه گزاری های دیگری داشته باشه !!! کسی که نداره ظاهرا حقش همینه .😔😔😔
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »