افت شدید ارزش سهام در بازارهای بورس آسیا

20/08/2020 10:56:00 ق.ظ

افت, سهام

افت شدید ارزش سهام در بازارهای بورس آسیا

20.08.2020استانبول/ خبرگزاری آناتولیارزش شاخص‌های اصلی بازارهای بورس کشورهای آسیایی امروز پنج‌شنبه 20 آگوست 2020 به علت افزایش تنش میان آمریکا و چین دچار افت شدید شد.در این راستا٬‌ شاخص ترکیبی شانگهای چین با کاهش 1.3 درصدی در سطح 3.363 واحد قرار گرفت.

شاخص «کوسپی» بازار بورس کره جنوبی نیز با افت 3.7 درصدی به 2.274 واحد دست یافت.شاخص «نیکی 225» بورس ژاپن با افت 1 درصدی به 22.881 واحد رسید. نرخ برابری دلار/ ین ژاپن نیز با کاهش 0.1 درصدی به 106 واحد رسید.شاخص «هنگ سنگ» بورس هنگ کنگ نیز با کاهش 1.8 درصدی در سطح 24.717 واحد قرار گرفت.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

فلسطین اشغالی| از شهادت جوان فلسطینی تا هتک حرمت صهیونیست‌ها به مسجد الاقصی + فیلم- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

افت ۷۰ درصدی فروش لوازم‌التحریررئیس اتحادیه فروشندگان نوشت افزار و لوازم مهندسی: *به دلیل شیوع کرونا و تعطیلی مدارس، صنف فروشندگان نوشت‌افزار با کاهش فروش و رکود عجیبی مواجه شده‌اند *فروش این صنف حدود ۶۰ تا ۷۰ درصد کاهش داشته است *واردات خودکار، ماژیک و غلط‌گیر از اردیبهشت ممنوع شد

تداوم وزش باد شدید همراه با خیزش گرد و خاک در شرق کشورتداوم وزش باد شدید همراه با خیزش گرد و خاک در شرق کشور مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی: در شرق کشور تا پنج روز آینده وزش باد شدید همراه با گرد و خاک دور از انتظار نیست.

چراغ معاملات ملک در بورس کالا روشن شد- اخبار بازار سهام | بورس - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnimچراغ معاملات ملک در بورس کالا روشن شد با شروع معاملات روز جاری در بورس کالای ایران، یک باب واحد تجاری واقع در شهر جدید پردیس روی تابلوی بازار فرعی رفت که با ثبت نهایی معامله نخستین ملک در بورس کالا، پرونده ای جدید در معاملات بازار سرمایه کشور باز شد

عرضه اولیه سهام شرکت صنعت غذایی کورش لغو شد- اخبار بازار سهام | بورس - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnimاخبار_ بورس عرضه اولیه سهام شرکت صنعت غذایی کورش لغو شد کمیته امداد مسئول شناسایی و تایید جاماندگان سهام عدالت شد شرکت توسعه و عمران امید با نماد «ثامید» در فهرست نرخ‌های بازار دوم بورس درج شد

اپل، اولین شرکت خصوصی که ارزش آن به دو تریلیون دلار می‌رسد - BBC News فارسیاپل اولین شرکت خصوصی جهان است که ارزش سهام آن در بازار اکنون به دو تریلیون دلار می رسد.

آیا تصمیم بانک مرکزی در اصلاح بورس تاثیر داشت؟تهران- ایرناپلاس- اصلاح روزهای اخیر بورس می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد. در حالی برخی افراد تصور می‌کنند افزایش «نرخ سود» موجب اصلاح بورس شده که لازم است به یک پرسش، پاسخ داده شود: «کدام نرخ سود؟» نرخ سود سپرده بانکی از اواخر تیرماه تاکنون بدون تغییر و حداکثر ۱۸ درصد بوده است. بنابراین به‌نظر می‌رسد اشاره این افراد، به تغییرات «کریدور نرخ سود» باشد که اساساً تأثیری بر بورس ندارد.

شاخص‌های اصلی بازارهای بورس کشورهای آسیایی امروز سیر نزولی در پیش گرفتند.موسی فرزانیان در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: با وجود این که ماههای مرداد و شهریور زمان اوج فروش لوازم‌التحریر و نوشت افزار است، به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس، صنف فروشندگان نوشت‌افزار با کاهش فروش و رکود عجیبی مواجه شده اند؛ به طوری فروش این صنف نسبت به سال‌های گذشته حدود ۶۰ تا ۷۰ درصد کاهش داشته است.صادق ضیاییان در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: طی دو روز آینده در ساعات بعد ازظهر و اوایل شب در ارتفاعات استان‌های کرمان و هرمزگان، جنوب سیستان و بلوچستان و شرق فارس رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود.خبرگزاری تسنیم ، طی معاملات روز جاری شرکت عمران شهر جدید پردیس یک باب واحد تجاری را پس از پذیرش در بازار فرعی بورس کالای ایران عرضه کرد که این معامله با حضور دو متقاضی دنبال شد و دقایقی پیش این ملک به فروش رسید.

20.08. رئیس اتحادیه فروشندگان نوشت افزار و لوازم مهندسی درادامه درباره افزایش قیمت لوازم‌التحریر در سال جاری گفت: با توجه به افزایش نرخ ارز و تغییر ارز مورد نیاز برخی واحدهای تولیدی مثل خودکار، قیمت در سال جاری افزایش یافته اما در کل می‌توان گفت که به دلیل رکود حاکم بر بازار میزان این افزایش، عقب‌تر از نرخ دلار است.2020 استانبول/ خبرگزاری آناتولی ارزش شاخص‌های اصلی بازارهای بورس کشورهای آسیایی امروز پنج‌شنبه 20 آگوست 2020 به علت افزایش تنش میان آمریکا و چین دچار افت شدید شد. به گفته مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی پدیده غالب تا پنج روز آینده در شرق کشور به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید گاهی همراه با گرد و خاک خواهد بود و دریای عمان نیز طی پنج روز آینده مواج پیش بینی می شود. در این راستا٬‌ شاخص ترکیبی شانگهای چین با کاهش 1. قیمت اقلام وارداتی هم وابسته به نرخ دلار است.3 درصدی در سطح 3..

363 واحد قرار گرفت. واردات خودکار، ماژیک و غلط‌گیر از اردیبهشت ممنوع شد وی همچنین از ممنوعیت واردات خودکار، ماژیک و غلط‌گیر از اردیبهشت ماه امسال خبر داد و گفت: واردات مداد و پاک‌کن هم قبلا ممنوع شده بود. انتهای پیام. شاخص «کوسپی» بازار بورس کره جنوبی نیز با افت 3.7 درصدی به 2. از طرف دیگر عموما کالاها از شب عید وارد می‌شود.274 واحد دست یافت. شاخص «نیکی 225» بورس ژاپن با افت 1 درصدی به 22. رئیس اتحادیه فروشندگان نوشت افزار و لوازم مهندسی خاطرنشان کرد: بنابراین شاید فعلا مشکلی در تامین بازار نباشد، اما تداوم این وضعیت منجر به کمبود و گرانی برخی از این کالاها به ویژه غلط‌گیر و ماژیک که تولید داخل هم ندارند خواهد شد و ما در حال پیگیری رفع ممنوعیت واردات این کالاها هستیم.

881 واحد رسید. نرخ برابری دلار/ ین ژاپن نیز با کاهش 0. پیگیری ما از ستاد ملی کرونا برای قرار گرفتن صنف نوشت‌افزار در بین صنایع آسیب‌دیده از کرونا هم بی‌نتیجه ماند.1 درصدی به 106 واحد رسید. شاخص «هنگ سنگ» بورس هنگ کنگ نیز با کاهش 1. انتهای پیام.8 درصدی در سطح 24.

717 واحد قرار گرفت. در همین حال شاخص «سانسکس» بورس هند با کاهش 1.1 درصدی در سطح 38.207 واحد قرار گرفت. .