اعتراف بزرگ آقای رئیس جمهور؛ نوسان قیمت دلار حاصل «تصمیم» است، نه «تحریم»- اخبار اقتصاد ایران - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnim

13/01/2021 11:26:00 ق.ظ

یک اعتراف بزرگ از جانب رئیس‌جمهور؛ نوسان #قیمت_دلار حاصل «تصمیم» است، نه «تحریم» روحانی امروز در بیان کم سابقه‌ای اعلام كرد: «تصمیم ما این است که سال آینده قیمت دلار را پایین بیاوریم»

قیمت_دلار, قیمت دلار

یک اعتراف بزرگ از جانب رئیس‌جمهور؛ نوسان قیمت_دلار حاصل «تصمیم» است، نه «تحریم» روحانی امروز در بیان کم سابقه‌ای اعلام كرد: «تصمیم ما این است که سال آینده قیمت دلار را پایین بیاوریم»

آقای حسن روحانی رئیس جمهور امروز در بیان کم سابقه ای گفت، 'تصمیم ما این است که سال آینده قیمت دلار را پایین بیاوریم'، تصریح این جمله اشاره به این گزاره قدیمی در اذهان مردم دارد که 'بالا و پایین شدن قیمت دلار دست خودشان است و ربطی به تحریم ندارد.'

حالا رئیس جمهور تصریح کرده که "تصمیم ما این است که سال آیندهقیمت دلاررا پایین بیاوریم و متوازن کنیم و متعادل کنیم." این در حالی است که در موضوعات سیاسی هیچ اتفاقی نیفتاده، هیچ تحریمی هنوز برطرف نشده، بازگشت آمریکا به برجام هم که منوط به لغو همه تحریمهاست، در هاله ای از ابهام قرار دارد. بنابراین باید پشت این تصمیم مهم، اقدامات اقتصادی از داخل در میان باشد.

آقای روحانی با یک شرط که آن هم آزاد شدن منابع ارزی بلوکه شده ایران در کشورهای مختلف است، تاکید کرده که یک روزهقیمت دلاربه حدود 15 هزار تومان کاهش می‌یابد. بررسیهای غیر رسمی نشان میدهد، منابع ارزی بلوکه شدن کشورمان در سایر نقاط جهان بیش از 40 میلیارد دلار است. تنها منابع ارزی ایران در کشور کره جنوبی بیش از 8 میلیارد دلار تخمین زده شده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

ویدیوها : ویدئو؛ راهپیمایی زنان افغان در اعتراض به حمله انتحاری به یک موسسه آموزشی

ویدیوها : اقلیت شیعه هزاره هدف این حمله انتحاری قرار داشت و در میان کشته‌شدگان پیکر دست‌کم ۴۶ دختر و زن جوان به چشم می‌‌خورد ادامه مطلب >>

mhqqi تو امریکا هم مملکت دست رییس جمهور نیست، دیدید که🤷‍♂️ چرا سهامتون رو توی قیمت بالا به مردم انداختی .چرا داری منابع و سرمایه مردم و ملت ایران را نابود می کنی . دروغگو .چرا گفتی روی شاخص ۱۸۰۰ سرمایمون رو بیاریم بورس .گفتی بورس خوب می شه .ما رو بدبخت کردی .هیچ کس هم نیست به داد ما برسه .هیچ کس نیست جلوی این آدم رو بگیره .امان از نفوذی ها و دشمنان داخلی و خارجی

وضعیت جاری ایران حاصل تصمیمات ۴۰ ساله اخیر و رهبری خامنه ای و خمینی است Star7720129505 این تصمیمات غلط زمانی گرفته شد که مقام معظم رهبری نیز این کار را بر دولت نهی کرده بودند. mamadbeing انتخاب شما هم حاصل حماقت هست نه حمایت چرا تموم نمیشی تو😩 کل سیستم حکومت دینی گندیده! جالبه حتی کارشناسای صادراتی هم علناً توضیح میدن. لاشه متعفن حکومت دینی به دنیا گند زده.

آقای روحانی!! خود را بپای و در فکر پایان خود باش، رفتن ترامپ را با خلع شاه سابق ایران تشبیه میکنید؟!! تنها وظیفه قانونی که انجام نداده اید را یعنی راستگویی به مردم و در فکر بهروزی مردم و آبادانی کشور را بواقع بر برسید الباقی افاضات پیشکش.. دیگه هر ابلهی الان میدونه وقتی ترامپ زد زیر برجام و نتونستین نفت بفروشین، ارزش پول کشور کم شده و بیشتر دزدی ها، اختلافها و چمدون های دلار به کشورهای دیگه نمایان شده

شما هشت سال به مردم فقط دروغ تحویل دادی این آخر دیگه بدترش نکنید

مذاکرات هسته‌ای و الاکلنگ دلار؛ کاهش قیمت دلار تا کجا ادامه می‌یابد؟

یه مشت جاکش افتادن به جون این مملکت از خامنه ای تا روحانی و سپاه اگه تو میگی پس مردم بیچاره میشن باید هم این کارو انجام بدید، این وظیفه نه فقط شما تمام ارکان حکومته، از جمله بانک مرکزی، قرار نیست دلار به هر مبلغ نجومی تحت هر شرایطی رسید همونجا، جا خشک کنه و کمتر نشه... باز گوه خورد ، شما گوه نخوری نمیگن لالی دیوث

جالبیش اینجاست که همین امروز صبح داشت میگفت:《 بدونید که مشکلات ما از سر تحریم های آمریکاست، ما که سیاستمون نسبت به ۹۶ تغییر نکرده!》 تناقض تكميلى | یک اعتراف بزرگ از جانب آقای رئیس‌جمهور؛ نوسان قیمت_دلار حاصل «تصمیم» است، نه «تحریم» تصریح این جمله اشاره به این گزاره قدیمی در اذهام مردم دارد که «بالا و پایین شدن قیمت دلار دست خودشان است و ربطی به تحریم ندارد»

😒

دانشگاه کالیفرنیا ۱ میلیارد دلار به قربانیان آزار جنسی پزشک این دانشگاه می‌پردازدجورج تیندال، متخصص امور زنان در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی متهم است که در طول سه دهه صدها زن را مورد آزار جنسی قرار داده است. از «لمس نامتعارف» و عکس گرفتن از پستان زن‌ها گرفته تا تجاوز، در پرونده این پزشک دیده می‌شود.

رئیس توییتر اولین توییت خود را به قیمت 3 میلیون دلار فروختجک دورسی، مدیر اجرایی و رئیس شرکت توییتر، روز دوشنبه 22 مارس 2021 از فروش اولین توییت خود در سایت

نخستین توییت تاریخ به قیمت ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار دلار به یک ایرانی فروخته شدخریدار این توییت یک جوان ایرانی ساکن در مالزی است که در زمینه ارزهای مجازی فعالیت می‌کند. او می‌گوید در آینده مردم ارزش این توییت را متوجه خواهند شد، درست مانند تابلوی نقاشی مونالیزا. 🤦🏾‍♀️🤦🏾‍♀️🤦🏾‍♀️ تا آدم احمق توی این دنیا هست، هنوزم میشه پول درآورد. به چه درد ميخوره؟ من نميفهمم يعني چي اين موضوع؟ يعني ميشه ازش پول درآورد؟ ميشه قابش گرفت زد تو خونه؟ ميشه بيمه اش كرد؟ چي خريده الان يارو واقعا؟

کاهش قیمت نفت و طلا در پی تقویت دلار؛ موج تازه گرانی ارز در ایرانهمزمان با ادامه تقویت دلار در بازارهای جهانی، نرخ رسمی آن در بازار ایران با وجود تضعیف در مقابل یورو به بالاترین حد در ۸۲ روز گذشته رسید تا بهای آزاد آن نیز به اوج قیمتی ۴۰ روز گذشته برسد.

قیمت نفت برنت به 67.44 دلار رسیدهر بشکه نفت خام برنت در معاملات امروز در بازارهای جهانی با قیمت 67.44 دلار داد و ستد شد. - خبرگزاری آناتولی

در بازار چه نرخی باشد و یا سال بعد چه تصمیمی برای مدیریت بازار دارند.آخرین باری که دلار آمریکا دو روز پشت سر هم زیر ۲۲ هزار تومان معامله شد، اواخر تیر ۱۳۹۹ بود.Aa یک دانشگاه در ایالت کالیفرنیای آمریکا بیش از یک میلیارد دلار به صدها زنی که مورد سواستفاده جنسی یک متخصص زنان در این دانشگاه قرار گرفته‌اند پرداخت می‌کند.March 22, 2021 این توئیت برای اولین بار در 21 مارس 2006 منتشر شد.

حالا رئیس جمهور تصریح کرده که "تصمیم ما این است که سال آینده قیمت دلار را پایین بیاوریم و متوازن کنیم و متعادل کنیم." این در حالی است که در موضوعات سیاسی هیچ اتفاقی نیفتاده، هیچ تحریمی هنوز برطرف نشده، بازگشت آمریکا به برجام هم که منوط به لغو همه تحریمهاست، در هاله ای از ابهام قرار دارد. حتی در اواخر مهر ماه به مرز ۳۲ هزار تومان هم رسید، اما آرام آرام فروکش کرد. بنابراین باید پشت این تصمیم مهم، اقدامات اقتصادی از داخل در میان باشد. این بالاترین جریمه‌ای است که برای سواستفاده جنسی علیه یک دانشگاه در تاریخ دادرسی‌های مدنی پرداخت می‌شود. آقای روحانی با یک شرط که آن هم آزاد شدن منابع ارزی بلوکه شده ایران در کشورهای مختلف است، تاکید کرده که یک روزه قیمت دلار به حدود 15 هزار تومان کاهش می‌یابد. از روز هفتم فروردین تا ۱۴ اردیبهشت بیش از سه هزار تومان از قیمت هر دلار آمریکا ریخته است. بررسیهای غیر رسمی نشان میدهد، منابع ارزی بلوکه شدن کشورمان در سایر نقاط جهان بیش از 40 میلیارد دلار است. دورسی گفت، که او درآمد حاصل را به بیت کوین تبدیل می کند و سپس آن را به صندوق خیره‌ای در آفریقا وابسته به «Directly's» اهدا خواهد کرد.

تنها منابع ارزی ایران در کشور کره جنوبی بیش از 8 میلیارد دلار تخمین زده شده است. روزنامه اقتصاد در شماره امروز خود سه فرض را برای این اتفاق در نظر گرفته است که خوش‌بینی نسبی به مذاکرات هسته‌ای محکم‌ترین دلیل احتمالی کاهش قیمت‌ها است. جوان‌ترین کسی که از سوی آقای تیندال مورد آزار قرار گرفته ۱۷ سال داشته است. جمع بندی این اظهار نظر رئیس جمهور"که عملا یک اعتراف بزرگ از جانب آقای رئیس جمهور است"،  نشان می دهد، نوسان  قیمت دلار  بیش از آنکه مروبط به تحریم ها باشد، منوط است به «تصمیم» دولت. این در حالی است که همین امروز رییس جمهور اعلام کرده، عملکرد اقتصادی دولت در ابتدای کار و در سال 92 و 93 با سال 99 قابل قیاس نیست و دلیل اصلی این موضوع بحث تحریم است، موضوعی که به تناوب در یکی دوسال اخیر مطرح شده است. هنوز مذاکرات در وین در جریان است. با این اوصاف باید دید که این اعلام نرخ از سوی رئیس دولت باچه واکنشی در فضای افکار عمومی مواجه خواهد شد. اکثریت در آمریکا خواهان ارائه آموزش جنسی زودهنگام در مدارس هستند بسیاری از شاکیان می‌گویند پیشتر از این پزشک به دانشگاه شکایت کرده‌اند اما دانشگاه اقدامی در این زمینه انجام نداده است. البته . اگر مذاکرات شکست بخورد، قطعا واکنش بازار شدید و فوری خواهد بود. محتوای این توییت چه هست ؟ «دارم توییترم رو آماده میکنم» توکن تعویض ناپذیر (NFT) فایل‌های دیجیتالی هستند که به عنوان امضاهای دیجیتالی شناخته می‎شوند تا نشان دهند چه کسی صاحب تصاویر، ویدیوها و سایر رسانه‌های آنلاین است.