نخستین توییت تاریخ به قیمت ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار دلار به یک ایرانی فروخته شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 59%

خریدار این توییت یک جوان ایرانی ساکن در مالزی است که در زمینه ارزهای مجازی فعالیت می‌کند. او می‌گوید در آینده مردم ارزش این توییت را متوجه خواهند شد، درست مانند تابلوی نقاشی مونالیزا.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

جک دورسی، مدیرعامل و موسس توییتر نخستن پیام خود در این شبکه اجتماعی را در یک حراجی دیجیتال به یک ایرانی ساکن مالزی که مالک پلتفرم فروشنده رمزارز بریج اوراکل (Bridge Oracle) است فروخته شد.

توییت آقای دورسی که حاوی پیام کوتاه «اکنون حساب کاربری توییترم را تنظیم کردم» بود در تاریخ ۲۱ مارس سال ۲۰۰۶ برابر با اول فروردین ۱۳۸۵ منتشر شده است. گفته می‌شود قرار است تمام هزینه‌های پرداختی برای خرید این توییت صرف امور خیریه در قاره أفریقا شود. نام خریدار این توییت سینا استاوی است و این فرد ایرانی ساکن مالزی، ظاهرا در زمینه ارزهای مجازی فعالیت گسترده‌ای دارد.

استاوی در حساب توییتری خود و در پاسخ به کاربری که به کنایه نوشته بود: «۲ میلیون و ۹۰۰ هزار دلار فقط برای یک توییت» نوشته است: این تنها یک توییت نیست. من فکر می‌کنم مردم در آینده ارزش واقعی این توییت را متوجه خواهند شد. درست مانند تابلوی نقاشی مونالیزا»پیش از استاوی، جاستین سان بنیانگذار و مدیرعامل شرکت بیت تورنت هم از متقاضیان خرید این توییت بود. آقای سان ۲ میلیون دلار برای نخستن توییت تاریخ پیشنهاد داده بود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

دورسی پول کم آورده؟

sinaEstavi BRG

BRG Bridge_oracle sinaEstavi

sinaEstavi BRG bridge_oracle

Follow me

sinaEstavi BRG bridge_oracle cz_binance sinaEstavi SoroushOsivand

BRG Bridge_Oracle BRGArmy

وقتی پولداری ولی هنوز رگ کسخلی تو خونت مونده

sinaEstavi BRGARMY BRG $BRG Bridge_oracle NFT

sinaEstavi BRG BRGArmy BridgeOracle cryptoart cryptocurrencies TRON

sinaEstavi BRG BRGArmy

sinaEstavi BRGArmy ❤️❤️❤️

sinaEstavi Brg

sinaEstavi brg

sinaEstavi بله به اقای استوی مدیر عامل توکن brg 🤩 sinaEstavi bridge_oracle $brg

sinaEstavi با افتخار آقای سینا استوی sinaEstavi

sinaEstavi BRG $BRG 🔥🔥🚀🌙 BRGArmy ⚔️🛡⚔️ bridge_oracle

sinaEstavi bridge_oracle Well done sinaestavi 👏👏👏👏👍 BRG $BRG BRGArmy

sinaEstavi BRGARMY BRG $BRG Bridge_oracle NFT sinaEstavi

sinaEstavi خوابید سال دیگه ۵ برابر فردختنش

sinaEstavi میفروشه بابا nft

sinaEstavi bridge_oracle BRG $BRG BRGArmy bridge bridgeoracle

اهل قبرس بوده

چون تویتر تو ایران فیلتره خواسته هنجار شکنی کنه و کورد بزنه چاره ای جز استفاده از فیلتر شکن نیست

جهل و حماقت تا به کجا

میخواد چیکار؟ شیاف کنه تو‌ کونش؟

😑

به چه درد ميخوره؟ من نميفهمم يعني چي اين موضوع؟ يعني ميشه ازش پول درآورد؟ ميشه قابش گرفت زد تو خونه؟ ميشه بيمه اش كرد؟ چي خريده الان يارو واقعا؟

تا آدم احمق توی این دنیا هست، هنوزم میشه پول درآورد.

🤦🏾‍♀️🤦🏾‍♀️🤦🏾‍♀️

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دولت اسرائيل به شهروندان خود نسبت به سفر به امارات هشدار داد | DW | 29.03.2021اداره امنیت ملی اسرائيل به شهروندان این کشور درباره مسافرت توریستی به امارات و سایر کشورهای منطقه هشدار داده است. این نهاد گفته است که شهروندان اسرائیل از گزند جمهوری اسلامی ایران، یعنی خصم اصلی اسرائیل، در امان نیستند. ما فکر کردیم، اسرائیل قصد داره، برای امنیت امارات اونجا یه پایگاه نظامی بزنه! عجب؟ از چند کشور نام برده شده است که گمان می‌رود برای شهروندان اسرائیل همچنان ناامن باشند: گرجستان، جمهوری آذربایجان، ابوظبی، دبی و.... دبی و ابوظبی کشور نیستند. خارشون گ ا یی دست
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

رژه تیربار به دستان در بغداد؛ عراق و معضلی به نام شبه‌نظامیان وابسته به ایرانهمشونم ي پسوند الله دارن!گوه تو اين الله ربع خدا، دقیقا تا کجای خدا میشه کاشکی برای تنوع هم که شده یه بار از الله بکشن بیرون یه اسم دیگه بذارند رو خودشون.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

روسیه به کی‌یف و غرب نسبت به افزایش تنش منجر به درگیری در اوکراین هشدار دادروسیه به کی‌یف و غرب نسبت به افزایش تنش منجر به درگیری در اوکراین هشدار داد جزئیات بیشتر🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واكنش‌ رسمى ايران به حملات متقابل اسرائيل؛ نقدی تهدید به پاسخ به «شرارت» کرددر اولین واکنش به حمله موشکی ناکام به تاسیسات اتمی دیمونای اسرائیل، و اقدام متقابل اسرائيل در حمله به اهداف ایرانی در سوریه، محمدرضا نقدی، معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران ادعا کرد که اسرائیل تلاش کرده حوادثی را که دیروز اتفاق افتاد لاپوشانی کند. تو دفتر خود نقدی که جاسوس بود و از دفتر خودشم خبر نداشت 🤭🤣 لااقل یه الدنگ دیگه میدا میکردن برای زر مفت زدن
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ورود شهردار تهران به موضوع تزریق واکسن کرونا به نام پاکبانان اما به کارمندانورود شهردار تهران به موضوع تزریق واکسن کرونا به نام پاکبانان اما به کارمندان: *فوراً بررسی خواهیم کرد *در صورت مشاهده تخلف٬ افراد خاطی احتمالی علاوه بر برخورد٬ به مراجع ذیصلاح معرفی خواهند شد *دستور دادم اسامی دریافت‌کنندگان در سایت شفاف بارگزاری شود خیلی خنده دار بود افراد خاطر احتمالی. اون احتمالی رو خوب اومدی. داره علاجش میکنه🤣😂🤣😂 یعنی چکار می‌کنن ، واکسن رو از تنشون درمیارن؟ قیافه شهردار چقدر منو یاد کیک تولد بهشت زهرا میندازه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »