اسرائیل 3 روزنامه‌نگار را در قدس و غزه زخمی کرد

12/05/1398 11:09:00 ق.ظ

رئیس کمیته حمایت از روزنامه‌نگاران در فلسطین اعلام کرد سه روزنامه‌نگار هنگام پوشش اخبار تظاهرات روزه جمعه در قدس و غزه توسط نظامیان اسرائیل زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی

رئیس کمیته حمایت از روزنامه‌نگاران در فلسطین اعلام کرد سه روزنامه‌نگار هنگام پوشش اخبار تظاهرات روزه جمعه در قدس و غزه توسط نظامیان اسرائیل زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی Yaser Albanna,Hamdi Yıldız,Shukrullah Naser | 03.08.

2019 Palestinian Territory غزه/ خبرگزاری آناتولی صالح المصری رئيس کمیته حمایت از روزنامه‌نگاران در فلسطین اعلام کرد: سه روزنامه‌نگار در تظاهرات روز جمعه در قدس و غزه از سوی نظامیان اسرائيل مجروح شدند.

وی افزود: سربازان اسرائیل از آغاز تظاهرات «بازگشت بزرگ در غزه» در مارس 2018 تاکنون 2 روزنامه‌نگار را کشتند و 353 تن دیگر را مجروح کردند. رئیس کمیته حمایت از روزنانه‌نگاران در فلسطین تصریح کرد: اسرائيل تلاش می‌کند تا از حضور روزنامه‌نگاران در تظاهرات بازگشت بزرگ و گردهمایی های فلسطینیان ممانعت کند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

رفرمیسم یا ملحد | فرخ نگهدار

گفت‌وگو با فرخ نگهدار به پیش از اعتراضات اخیر بازمی‌گردد و زمانی برای انتشار آماده شد که فضای عمومی جامعه ملتهب بود و در چنین فضایی بعید به نظر می‌رسید این‌گونه مطالب مخاطبی داشته باشد. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

یورش نظامیان اسرائیل به تظاهرات فلسطینیان در قدس

۲طلا و ۲ برنز جهان در انتظار فرنگی کاران ایران/ عباس‌پور حذف شددر پایان رقابت‌های مقدماتی ۵ وزن نخست کشتی فرنگی نوجوانان جهان در بلغارستان،امیررضا ده بزرگی در ۴۸ و شاهرخ میکاییلی در ۱۱۰ کیلوگرم راهی فینال شدند، حجت رضایی در ۶۵ و کامران ارقش در ۸۰ کیلوگرم با شکست مقابل رقبایشان در نیمه نهایی راهی رده بندی شدند و سجاد عباس‌پور در ۵۵ کیلوگرم نیز حذف شد.

مخالفت اسپانیا و ژاپن با شرکت در ائتلاف دریایی آمریکا در تنگه هرمزاسپانیا و ژاپن با شرکت در ائتلاف دریایی آمریکا در تنگه هرمز مخالفت کردند آلمان نیز در این ائتلاف شرکت نخواهد کرد، اما فرانسه همچنان به بررسی این مسئله ادامه خواهد داد جوجه را اخر پائیز میشمارند.

نجات نهنگ گرفتار در تور ماهیگیری در سواحل پرویک نهنگ از گونه گوژپشت که در سواحل پرو به دام تور ماهیگیری افتاده بود با تلاش نیروهای داوطلب محلی و غواصان به دریا بازگشت.

نگرانی از شیوع ابولا در کنگو؛ ثبت چهارمین مورد ابتلا به ویروس مرگبار در گوماشیوع ویروس ابولا در شهر گوما که بیش از یک میلیون نفر جمعیت دارد موجی از ترس و نگرانی را در میان ساکنان پدید آورده است.

هفده سرباز یمنی در حمله القاعده در جنوب این کشور کشته شدندهفده سرباز یمنی در حمله القاعده به مواضع نظامی نیروهای «الحزام الامنی» در جنوب این کشور کشته شدند