ظریف: اروپا انتظاری فراتر از برجام نداشته باشد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 53%

وزیر امورخارجه ایران اعلام کرد خواسته های ایران از ابتدا مشخص بوده و کشورهای عضو انتظاری فراتر از برجام نداشته باشند. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

وزیر امورخارجه ایران اعلام کرد خواسته های ایران از ابتدا مشخص بوده و کشورهای عضو انتظاری فراتر از برجام نداشته باشند.محمدجواد ظریف، وزیر امورخارجه ایران گفت: «همه کشور های عضو کمیسیون مشترک برجام به اجماع رسیده اند که آمریکا باعث همه تشنج‌ها شده است و خواسته های ایران از ابتدا مشخص وروشن بوده است و انتظاری فرا تر از برجام نداشته است».

وزیر امورخارجه ایران در گفتگویی با خبرگزاری «خانه ملت» درباره ادامه کاهش تعهدات برجامی این کشور توضیح داد: «گام سوم کاهش تعهدات برجامی در شرایط فعلی اجرا خواهد شد و تنها حق ایران است که در باره اجرا یا عدم اجرای آن تصمیم بگیرد». وی درباره خواسته برخی کشورهای عضو برجام اظهار کرد: «خواسته اند تا اجرای گام سوم کاهش تعهدات را لغو کنیم. این از اختیارات ایران است که در این باره تصمیم بگیرد وحتما اگر تعهدات طرف‌های خارجی برجام اجرا نشود این گام در امتداد اقدامات قبلی برداشته خواهد شد».

ظریف افزود: «ما گفتیم اگر برجام توسط دیگران به شکل کامل اجرا نشود ما هم به همان شکل ناقص آنرااجرا می کنیم والبته همه اقدامات ما در چارچوب برجام بوداست».

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گفتگوی آپارات - فیلم 'فراتر از رنگ'گفتگوی آپارات با فرید اسماعیل‌پور پژوهش‌گر فیلم و مریم قربان‌کریمی مدرس سینما در دانشگاه لنکستر درباره فیلم 'فراتر از رنگ' ساخته مریم سپهری را اینجا ببینید.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

استقبال گردشگران از غارهای برفی در ارتفاع 3 هزار متری از سطح دریا
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

روحانی: با تداوم برجام می‌توانیم سلاح بخریم و بفروشیمحسن روحانی با دفاع از توافق هسته‌ای گفته در صورت باقی ماندن برجام ایران می‌تواند از سال آینده وارد بازار جهانی تجارت اسلحه شود. مطابق برجام پنج سال پس از آغاز اجرای این توافق تحریم‌های تسلیحاتی سازمان ملل علیه ایران لغو می‌شود. با ادامه این وضع برجام یکماه دیگر بیشتر دوام نداردو پس از یکماه و گام سوم پرونده برجام به شورای امنیت جهت لغو آن خواهد رفت‌. و برگشت تحریمها میرود چی بهتر ازاین برای انگلیس و فرانسه که شماهمچنان بی تدبیر باشید مثل چهل سال گذشته,مثل طالبان و همه ی پول نفت را صرف جنگ طلبی در خاورمیانه برای تضعیف عربستان و اسراییل کنید و نه ایران و نه عربستان و نه اسراییل قدرت اقتصادی و صنعتی خاورمیانه نشوند Dream on😋
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

جزئیات استخدام تا اخراج اولین راننده زن شرکت واحد از زبان خودش
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بریتانیا؛ گلف بازی در کلیسای شهر روچسترهدف از این ابتکار عمل که از سوی دو تن از کشیشان کلیسا برای مدت دو ماه به اجرا گذاشته شده و «عبادت و بازی» نام دارد، جذب جوانان به کلیسا است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بزرگترین محموله کوکائین در تاریخ آلمان کشف شد | DW | 02.08.2019مأموران آلمان هرگز چنین حجمی از کوکائین را کشف نکرده بودند. گمرک بندر هامبورگ بیش از چهار هزار و ۲۰۰ بسته از این ماده مخدر را در کانتینر یک کشتی باری کشف کرد. ارزش این حجم از کوکائین یک میلیارد یورو برآورد می‌شود. وقتی جمهوری اسلامی میگه مرز هارو برای پناهجوها و مواد مخدر به سمت اروپا باز میکنیم باید خوب بدونید ک منظورش چیه. حالا المان خودشو بی طرف نشون بده و علیه جمهوری اسلامی کاری نکنه ولی مطمن هستم جمهوری اسلامی بیکار نمیشینه مرکل با سیاست های احمقانش المان رو به سمت نابودی میبره دولت آلمان خودش با حمایت از حزب الله وتروریسم دراین قاچاق سهیمه
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »