بزرگترین محموله کوکائین در تاریخ آلمان کشف شد | DW | 02.08.2019

02/08/2019 05:07:00 ب.ظ

مأموران گمرک هامبورگ با کشف چهار و نیم تن کوکائین در یکی از کانتینرهای این شهر بندری، رکورد توقیف مواد مخدر در آلمان را شکستند. طبق برآورد کارشناسان، این مقدار از کوکائین ارزشی معادل حدود یک میلیارد یورو دارد.

کشف مواد مخدر در آلمان, کوکائین

مأموران گمرک هامبورگ با کشف چهار و نیم تن کوکائین در یکی از کانتینرهای این شهر بندری، رکورد توقیف مواد مخدر در آلمان را شکستند. طبق برآورد کارشناسان، این مقدار از کوکائین ارزشی معادل حدود یک میلیارد یورو دارد.

مأموران آلمان هرگز چنین حجمی از کوکائین را کشف نکرده بودند. گمرک بندر هامبورگ بیش از چهار هزار و ۲۰۰ بسته از این ماده مخدر را در کانتینر یک کشتی باری کشف کرد. ارزش این حجم از کوکائین یک میلیارد یورو برآورد می‌شود.

اداره گمرک مرکزی آلمان امروز جمعه ۱۱ مرداد (دوم اوت) اعلام کرد که این محموله مواد مخدر حدود دو هفته پیش در جریان یک عملیات بازرسی کشف شده است. گمرک آلمان در بیانیه خود اعلام کرده است که"این حجم غیرعادی" بزرگترین کشف کوکائین در این کشور تاکنون بوده است.

به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندیداین اداره همچنین اعلام کرد که تمام محموله توقیف‌شده به شکلی کاملا محرمانه و تحت تدابیر شدید امنیتی از بین برده شده است.به گزارش گمرک آلمان، مواد مخدر مزبور در جریان یکی از کنترل‌های معمول این اداره برای یقین حاصل کردن از محتویات واقعی کالاها، در کانتینری به‌ظاهر حاوی دانه‌های سویا کشف شده است.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

فلسطین اشغالی| از شهادت جوان فلسطینی تا هتک حرمت صهیونیست‌ها به مسجد الاقصی + فیلم- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

دولت آلمان خودش با حمایت از حزب الله وتروریسم دراین قاچاق سهیمه وقتی جمهوری اسلامی میگه مرز هارو برای پناهجوها و مواد مخدر به سمت اروپا باز میکنیم باید خوب بدونید ک منظورش چیه. حالا المان خودشو بی طرف نشون بده و علیه جمهوری اسلامی کاری نکنه ولی مطمن هستم جمهوری اسلامی بیکار نمیشینه مرکل با سیاست های احمقانش المان رو به سمت نابودی میبره

استقبال گردشگران از غارهای برفی در ارتفاع 3 هزار متری از سطح دریا

جنگل کاری در اتیوپی؛ کاشت بیش از ۳۵۰ میلیون نهال در ۱۲ ساعتدر حال حاضر کمتر از ۴ درصد خاک اتیوپی را جنگ تشکیل می‌دهد، این در حالی است که در پایان قرن ۱۹ میلادی حدود ۳۰ درصد خاک اتیوپی را جنگل پوشانده بود.

انتقاد شدید سفیر آمریکا از آلمان برای عدم حضور در ائتلاف دریایی در تنگه هرمزسفیر آمریکا در آلمان از دولت آنگلا مرکل برای عدم مشارکت در ائتلاف دریایی آمریکا در تنگه هرمز به شدت انتقاد کرده است. ریچارد گرنل گفته است آلمان به عنوان بزرگ‌ترین اقتصاد اروپا، باید مسئولیت‌های بیشتری را در جهان بپذیرد. اره خوب اين دولتهاى غربى بخصوص المان و فرانسه وووسالهاست از جيب ملت ايران خوردن و چريدن ولى اين را بايد بدانن كه ان شير دوشيدن ملت محروم ايران بسته شده و ديگه از مفتخورى از جيب مردم محروم ايران و حمايت از ديكتاتورى مذهبى دورانش به سر امده براندازم براندازان٩٧_٩٨ IRAN’S OIL FOR SALE / performance by ayan rezaei, 2. August at OPEC iransoilforsale opec IranDeal sanctions نمیخواد مثل آمریکا و انگلیس ضایع بشه

سران مملکت در صورت تحصیل فرزندانشان در خارج از کشور، استعفا دهندمعاون حقوقی قوه قضائیه: *سران مملکت در صورت تحصیل فرزندانشان در خارج از کشور، استعفا دهند *نماینده انقلابی آن است که در مجلس طرح عدم تحصیل فرزندان عالی رتبه نظام را مطرح کند حالا اگ این وسط بچه یکیشون بخاطر تلاش و هوش خودش اپلای کرده باشه باباش چ گناهی کرده؟😂 جناب معاون حقوقى: به جاى اين حرف، سيستم نظارت بر اعطاى مزاياى آموزشى را تقويت نماييد. پيشنهاد شما افراط و تفريط است. اى كاش با اعتدال و با تقريت سيستم هاى نظارتى عمل كنيد. قوه_قضائیه اعتدال شیر مادرش حلالش! درود بر رییسی که همچین معاونی داره

دمشق با آتش‌بس «مشروط» در ادلب پس از سه ماه حملات پی در پی موافقت کرد\u0627\u06cc\u0646 \u0645\u0648\u0636\u0648\u0639 \u0628\u0644\u0627\u0641\u0627\u0635\u0644\u0647 \u0645\u0648\u0631\u062f \u0627\u0633\u062a\u0642\u0628\u0627\u0644 \u0645\u0633\u06a9\u0648 \u0642\u0631\u0627\u0631 \u06af\u0631\u0641\u062a.\n\n

مسعود مصاحب، از همکاری با سفارت جمهوری اسلامی در وین تا بازداشت خاموش در اوینبدرک! دعوای خانوادگی.

مأموران گمرک هامبورگ با کشف چهار و نیم تن کوکائین در یکی از کانتینرهای این شهر بندری، رکورد توقیف مواد مخدر در آلمان را شکستند.گردشگران از تونل و غارهای ایجاد شده در نتیجه ذوب شدن حجم زیادی از برف های کوه «مرتو» در جنوب شرق ترکیه، استقبال می‌کنند.Aa مردم اتیوپی روز دوشنبه در جریان کارزاری به نام «میراث سبز» که برای جنگل‌کاریِ دوبارۀ سطح وسیعی از کشور راه اندازی شده بود، ظرف ۱۲ ساعت بیش از ۳۵۳ میلیون اصله درخت کاشتند.آمریکا رسما از آلمان خواست به ناوگان محافظت بین‌المللی از تنگه هرمز بپیوندد محافظت از کشتی های تجاری در تنگه هرمز از زمان تشدید تنش‌ها در خلیج فارس و توقیف نفتکش بریتانیایی توسط سپاه پاسداران مطرح شد.

طبق برآورد کارشناسان، این مقدار از کوکائین ارزشی معادل حدود یک میلیارد یورو دارد. اداره گمرک مرکزی آلمان امروز جمعه ۱۱ مرداد (دوم اوت) اعلام کرد که این محموله مواد مخدر حدود دو هفته پیش در جریان یک عملیات بازرسی کشف شده است.08. گمرک آلمان در بیانیه خود اعلام کرده است که"این حجم غیرعادی" بزرگترین کشف کوکائین در این کشور تاکنون بوده است. آبی احمد همچنین اعلام کرد که آنها در این ۱۲ ساعت نه تنها به هدف این کارزار رسیدند بلکه اتیوپی‌ها بیشتر از آنچه انتظار می‌رفت درخت کاشتند. به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید این اداره همچنین اعلام کرد که تمام محموله توقیف‌شده به شکلی کاملا محرمانه و تحت تدابیر شدید امنیتی از بین برده شده است. ❮ گردشگران از تونل و غارهای ایجاد شده در نتیجه ذوب شدن برف های کوه «مرتو» در جنوب شرق ترکیه، استقبال می‌کنند. به گزارش گمرک آلمان، مواد مخدر مزبور در جریان یکی از کنترل‌های معمول این اداره برای یقین حاصل کردن از محتویات واقعی کالاها، در کانتینری به‌ظاهر حاوی دانه‌های سویا کشف شده است. آقای گرنل گفته است آمریکا"فداکاری‌های زیادی برای آلمان انجام داده تا بتواند (پس از جنگ جهانی دوم) بخشی از غرب باقی بماند.

مبدأ کشتی باری حاوی این محموله مونته‌ویدئوی اوروگوئه بوده که از مسیر هامبورگ قصد حرکت به شهر آنتورپ بلژیک را داشته است.  انتظار می رود این غارها که توجه عکاسان حرفه ای و غیرحرفه ای را به خود جلب کرده است، طی 20 روز آینده کاملا آب شوند. با این حال هدف اتیوپی برای جنگل کاری مجدد در این کشور محدود به ۳۵۰ میلیون اصله درخت نیست و این کشور اعلام کرده است که هدف کارزار این است که در فصل بارندگی بیش از ۴ میلیارد اصله درخت در کشور کاشته شود. محموله کشف‌شده بیش از چهار هزار و ۲۰۰ بسته بوده که در ۲۱۱ کیف ورزشی قرار داشته‌اند. باندهای بین‌المللی مواد مخدر اغلب به این شکل در کانتینرها به قاچاق کوکائین از آمریکای جنوبی به اروپا می‌پردازند. ( Selman Tür - خبرگزاری آناتولی ). دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنید در سال‌های گذشته بارها محموله‌های کوکائین در آلمان تا حد یک تن کشف شده‌اند. مطالعه‌ای در دانشگاه زوریخ در سوئیس نشان می‌دهد که اگر جنگل‌های تخریب شده در سراسر جهان دوباره جان بگیرند و جنگل‌کاری مجدد صورت گیرد، می‌تواند ۲۰۵ میلیارد تن کربن را جذب کند. به گزارش گمرک هامبورگ، مأموران این اداره تنها در سال گذشته میلادی (۲۰۱۸) در سه مورد مجزا ۸ / ۳ تن از این ماده مخدر کشف و توقیف کرده‌اند.

در ماه آوریل گذشته مأموران گمرک یک محموله بزرگ کوکائین را در بندر هامبورگ کشف کردند که البته با حجم محموله کشف‌شده کنونی چندان قابل مقایسه نیست: مأموران حدود ۴۴۰ کیلوگرم کوکائین را در ۱۷ چمدان در کانتینری انباشته از گونی‌‌های برنج یافتند. در همین زمینه: .