استعفای سرمربی استقلال، یک روز پس از فینالیست شدن تیمش - BBC News فارسی

06/06/1399 06:11 ب.ظ

استعفای سرمربی استقلال، یک روز پس از فینالیست شدن تیمش

فرهاد مجیدی، مربی تیم فوتبال استقلال، پس از آنکه تیمش به فینال جام حذفی ایران صعود کرد، از سمت خود استعفا داد. آقای مجیدی با انتشار متنی نوشته است که مذاکرات مدیران باشگاه با استراماچونی "احترام" او و بازیکنان را زیر پا گذاشت و این مذاکرات را "خودزنی بزرگ" مدیریت باشگاه خواند.

به گفته آقای مجیدی، مدیران باشگاه استقلال شایعه مذاکرات را تا شروع دربی تکذیب نکردند " اما از امروز صبح سراسیمه به دنبال تکذیب خبری هستند که با جزئیات مستند به بیرون درز کرده و رسوایی تازه‌ای رقم زده."

او استعفای خود را در اعتراض به شیوه مدیریت باشگاه دانسته و رفتار آنها را "غیرصادقانه" دانست. آندره‌آ استراماچونی، سرمربی ایتالیایی استقلال به دلیل پرداخت نامنظم حقوق، قراردادش را با این باشگاه فسخ کرده بود.

فرهاد مجیدی از بازیکنان سرشناس تیم استقلال بود که به مربی‌گری این تیم رسید.

ادامه مطلب:
bbcpersiansport »

استعفای «مجیدی» از نیمکت استقلال؛ «از یک خسته نباشید خشک‌وخالی هم دریغ کردند»استعفای فرهاد_مجیدی | «فرهاد مجیدی» با انتشار پستی در فضای مجازی یک روز پس از فتح شهرآورد و صعودبه فینال جام خذفی به همراه استقلال از سمت خود استعفا کرد بدنبال استعفای «فرهاد مجیدی» از سمت سرمربیگری باشگاه استقلال، هیات مدیره این باشگاه ضمن مخالفت با این موضوع از برگزاری نشست اعضا در روز دوشنبه هفته آینده خبر داد

نسرین ستوده: پس از بازداشت غیرقانونی دخترم، شکستن اعتصاب غذا برایم ممکن نیست

آلمان پنج سال پس از پذیرش صدها هزار پناهجو | DW | 25.08.2020سال ۲۰۱۵ میلادی بیش از یک میلیون پناهجو وارد آلمان شدند. آنگلا مرکل با جمله مشهور خود 'از پس آن برمی‌آییم' مرزها را به روی پناهجویان که در مسیر بالکان گرفتار شده بودند، گشود. نگاهی به تأثیر این تصمیم بر جامعه آلمان.

بازگشت شهروند بهایی به زندان ۳ روز پس از ازدواج

تنش بین آنکارا و واشنگتن پس از دیدار هیات حماس با اردوغاندولت ترکیه در واکنش به انتقاد آمریکا اعلام کرد که از نظر آنکارا فلسطینی‌ها گروه حماس را به طور «دموکراتیک» برگزیده‌اند و این گروه «واقعیتی بااهمیت» در منطقه محسوب می‌شود.

فرهاد مجیدی از سمت سرمربی‌گری استقلال کناره‌گیری کردفرهاد مجیدی از سرمربیگری استقلال استعفا کرد فرهاد مجیدی با انتشار متنی در اینستاگرام خود به مذاکرات مسئولان استقلال با استراماچونی واکنش نشان داد و اعلام کرد که از سمتش به عنوان سرمربی استقلال استعفا کرده است

سرمربی ایتالیایی استقلال قراردادش را 'فسخ کرد'

آقای مجیدی با انتشار متنی نوشته است که مذاکرات مدیران باشگاه با استراماچونی "احترام" او و بازیکنان را زیر پا گذاشت و این مذاکرات را "خودزنی بزرگ" مدیریت باشگاه خواند.

به گفته آقای مجیدی، مدیران باشگاه استقلال شایعه مذاکرات را تا شروع دربی تکذیب نکردند " اما از امروز صبح سراسیمه به دنبال تکذیب خبری هستند که با جزئیات مستند به بیرون درز کرده و رسوایی تازه‌ای رقم زده."

او استعفای خود را در اعتراض به شیوه مدیریت باشگاه دانسته و رفتار آنها را "غیرصادقانه" دانست.

آندره‌آ استراماچونی، سرمربی ایتالیایی استقلال به دلیل پرداخت نامنظم حقوق، قراردادش را با این باشگاه فسخ کرده بود.

فرهاد مجیدی از بازیکنان سرشناس تیم استقلال بود که به مربی‌گری این تیم رسید.

مهمترین خبرها