استعفای «مجیدی» از نیمکت استقلال؛ «از یک خسته نباشید خشک‌وخالی هم دریغ کردند»

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

استعفای فرهاد_مجیدی | «فرهاد مجیدی» با انتشار پستی در فضای مجازی یک روز پس از فتح شهرآورد و صعودبه فینال جام خذفی به همراه استقلال از سمت خود استعفا کرد

آبی‌های تهران دیروز با پیروزی در ضربات پنالتی برابر حریف سنتی یعنی پرسپولیس راهی فینال جام حذفی شد؛ دیداری که ۱۳ شهریورماه مابین استقلال و تراکتور در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

این نوشته را باید چند روز قبل منتشر می‌کردم. همان روزی که با قصد قبلی خبر مذاکره در ایتالیا را رسانه‌ای کردند. همان روزی که در آستانه دربی فوق‌العاده حساس، قبل از مهمترین بازی فصل، ذره‌ای برای من و تلاش و فداکاری شاگردانم احترام قائل نشدند. این خودزنی بزرگ توسط مدیریتی انجام شد که یک ماه قبل از من لیست گرفت و بدون تمدید قرارداد حتی یکی از بازیکنان ارزشمند فعلی، بعد از هر موفقیتی در چند بازی گذشته از برنامه‌ها و اهداف مشترک‌ برای فصل بعد ‌گفت.

جالب است که از لحظه انتشار خبر مذاکره ایتالیا تا شروع دربی مصاحبه‌ و تکذیبی از مدیرعامل در کار نبود اما از امروز صبح سراسیمه به دنبال تکذیب خبری هستند که با جزئیات مستند به بیرون درز کرده و رسوایی تازه‌ای رقم زده.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بدنبال استعفای «فرهاد مجیدی» از سمت سرمربیگری باشگاه استقلال، هیات مدیره این باشگاه ضمن مخالفت با این موضوع از برگزاری نشست اعضا در روز دوشنبه هفته آینده خبر داد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فرهاد مجیدی از سمت سرمربی‌گری استقلال کناره‌گیری کردفرهاد مجیدی از سرمربیگری استقلال استعفا کرد فرهاد مجیدی با انتشار متنی در اینستاگرام خود به مذاکرات مسئولان استقلال با استراماچونی واکنش نشان داد و اعلام کرد که از سمتش به عنوان سرمربی استقلال استعفا کرده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مجیدی از سرمربیگری استقلال استعفا کرد- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnimفرهاد_مجیدی استعفا کرد سرمربی استقلال یک روز پس از برتری تیمش مقابل پرسپولیس در مرحله نیمه‌نهایی جام‌حذفی فوتبال در صفحه شخصی‌اش تصمیم به استعفا از سرمربی‌گری استقلال گرفت مجيدى دلیل استعفایش را رفتار مدیران باشگاه توصیف کرد باشگاه استقلال: ‌در فضای مجازی استعفا نمی‌کنند! در دنیای حرفه‌ای مسئله مهمی مانند استعفای یک سرمربی نه در فضای مجازی بلکه با نامه‌ای رسمی صورت می‌پذیرد در حال حاضر استعفایی از سوی فرهاد_مجیدی به مدیران باشگاه استقلال ارائه نشده است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

فوری؛ فرهاد مجیدی از سرمربیگری استقلال استعفا دادسرمربی استقلال کمتر از 24 ساعت بعد از صعود تیمش به فینال جام حذفی و عبور از سد رقیب دیرینه، استعفای خود را اعلام کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

وزیر خارجه آمریکا با یک «پرواز تاریخی» مستقیم از اسرائیل به سودان رفتوزیر خارجه آمریکا با یک «پرواز تاریخی» مستقیم از اسرائیل به سودان رفت وزارت خارجه آمریکا می گوید آقای پمپئو علاوه بر صحبت از روابط سودان و اسرائیل درباره «ادامه حمایت ایالات متحده از دولت غیرنظامی انتقالی سودان» هم گفتگو خواهد کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا؛ دادگاه به نفع یک تراجنسیتی برای استفاده از توالت پسران رای دادبرای حامیان حقوق تراجنسیتی‌ها و همچنین گوین گریم، دانشجوی سابق دبیرستان گلاستر که ملزم شده بود از دستشویی‌های مطابق جنس بیولوژیکی او، یعنی زنانه یا دستشویی خصوصی استفاده کند، صدور این حکم پیروزی بزرگی به شمار می‌رود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مدیر یک کانال تلگرامی از زندان آزاد شد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »