استعلام باشگاه استقلال درباره رشید مظاهری- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnim

16/06/1399 09:35 ق.ظ

استعلام استقلال درباره رشید_مظاهری باشگاه استقلال با توجه به فسخ قرارداد رشید مظاهری با تراکتور تبریز، مذاکراتی با این دروازه‌بان انجام دادند، اما هنوز توافقی صورت نگرفته است

باشگاه استقلال با توجه به فسخ قرارداد رشید مظاهری با تراکتور تبریز، مذاکراتی با این دروازه‌بان انجام دادند، اما هنوز توافقی صورت نگرفته است. در حالی که حبیب فرعباسی، دروازه‌بان نفت مسجدسلیمان گزینه اصلی استقلال برای پیوستن به این تیم بود، به دنبال افت سیدحسین حسینی و همچنین فسخ قرارداد رشید مظاهری، مسئولان استقلال تصمیم گرفتند سراغ دروازه‌بان تراکتور بروند.

مسئولان استقلال در مذاکرات خود به دروازه‌بان فصل گذشته تراکتور اعلام کرده‌اند که فسخ قرارداد یک طرفه مظاهری با تیم قبلی‌اش نباید مشکلی داشته باشد.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

مظاهری با استقلال به توافق رسید رشید_مظاهری، دروازه‌بان فصل گذشته تیم فوتبال تراکتور تبریز که به تازگی قراردادش را با این تیم فسخ کرده، شب گذشته با مسئولان استقلال وارد مذاکره شد و به توافق نهایی رسید مدت قرارداد این دروازه‌بان دو ساله خواهد بود

واکنش باشگاه استقلال به حواشی فرودگاهبیانیه باشگاه استقلال در مود حواشی صبح امروز در فرودگاه: برخی افراد ناشناس با حضور در خروجی فرودگاه مهرآباد به بازیکنان و اعضای کادر فنی استقلال حمله کردند که واکنش مجموعه تیم استقلال را به همراه داشت متاسفیم، این رفتار را محکوم و پیگیری حقوقی می‌کنیم تشکیل پرونده برای استقلالی ها در کمیته اخلاق احضار چند آبی‌پوش و احتمال محرومیت موقت

وزیر دفاع ترکیه با جت بر فراز آب‌های تحت مناقشه با یونان پرواز کرددر حالی که مناقشه میان آنکارا و آتن بر سر مالکیت منطقه شمال دریای اژه بالا گرفته است، حلوصی آکار وزیر دفاع ترکیه روز چهارشنبه ۲ سپتامبر (۱۲ شهریور) با یک فروند جت اقدام به پرواز روی این ناحیه کرد.

اجتماع سالانه همسران شهدای مدافع حرم- عکس باشگاه خبرنگاران پویا تسنیم - Tasnimاجتماع سالانه همسران شهدای مدافع حرم با سخنرانی حجت الاسلام سید حسین آقامیری و مداحی امیر عباسی با رعایت پروتکل های بهداشتی در گلزار شهدای تهران برگزار شد.

دیدگاه: شکنجه‌ معترضان آبان گفت‌وگو با شیرین عبادیعفو بین‌الملل بر اساس مصاحبه با ۶۰ نفر از قربانیان شکنجه در بازداشت‌های اعتراضات آبان، دو نفر از معترضان، ۱۴ فرد مطلع و همچنین پژوهش در «صدها پیام‌ و اطلاعات دریافتی از داخل ایران»، گزارشی تنظیم کرده

مذاکره‌ای در سطح شورای عالی و شورای هماهنگی با لاریجانی نشده است/ حمایت از لاریجانی باید طی معاهده‌ای آشکار و با جزئیات روشن باشد/ منتظر مهره‌های نهایی شطرنج سیاست بمانیمجوادی حصار در گفت‌وگو با ایلنا: مذاکره‌ای در سطح شورای عالی و شورای هماهنگی با لاریجانی نشده است/ حمایت از لاریجانی باید طی معاهده‌ای آشکار و با جزئیات روشن باشد/ منتظر مهره‌های نهایی شطرنج سیاست بمانیم

ماموران امنیتی بلاروس دانشجویان معترض را با خود بردند«در خیابانها تلو تلو می‌خوریم و خود را به دیگری می‌ساییم. فاصله گذاری اجتماعی کجا رفت؟»

، باشگاه استقلال از روز گذشته به طور جدی فعالیت خود در نقل و انتقالات را آغاز کرد تا بتواند امروز بحث تمدید قرارداد بازیکنان و جذب نفرات جدید را نهایی و آنها را وارد لیست آسیایی خود کند.

در حالی که حبیب فرعباسی، دروازه‌بان نفت مسجدسلیمان گزینه اصلی استقلال برای پیوستن به این تیم بود، به دنبال افت سیدحسین حسینی و همچنین فسخ قرارداد رشید مظاهری، مسئولان استقلال تصمیم گرفتند سراغ دروازه‌بان تراکتور بروند. مسئولان استقلال در مذاکرات خود به دروازه‌بان فصل گذشته تراکتور اعلام کرده‌اند که فسخ قرارداد یک طرفه مظاهری با تیم قبلی‌اش نباید مشکلی داشته باشد.

قرار است باشگاه استقلال در این باره از مسئولان سازمان لیگ استعلام بگیرند تا در صورت جذب مظاهری مشکلی برایشان ایجاد نشود.