مهدی تاج و رمز نهفته در بیانیه کاظم اولیایی

16/06/1399 09:42:00 ق.ظ

مهدی_تاج،طی روزهای اخیر از مشاوران درجه ۲ سابق خود مانند کاظم_اولیایی،برای کد دادن‌های مجدد به فدراسیون جهانی فوتبال استفاده کرده که از آن جمله می‌توان به انتشار بیانیه کاظم اولیایی اشاره کرد.جزییات بیشتر دراین‌باره در گزارش younesipour راستی_آزمایی

*** برای شناخت بهتر از کاظم اولیایی، باید ۳۰ سال به عقب بازگردیم و بالادستی‌اش، «علی آقامحمدی» را بشناسیم.

۲۷بهمن۱۳۶۸، برای نخستین بار، یک نظام سیاسی تازه‌وارد در ایران، نه از سوی «مجاهدین خلق»، نه از سوی هواداران «نظام شاهنشاهی» یا پیروان خط «جبهه ملی» و «حزب توده»، که توسط هواداران یک تیم فوتبال، شعار «مرگ بر» شنید.

در این روز قرار بود «پرسپولیس» در «ورزشگاه آزادی» مقابل «ژاندارمری» قرار بگیرد و استقلال روبه‌روی «پاس تهران». روز قبل از آن، تهران بارانی سیل‌آسا را تجربه کرده بود. داوران دستور به لغو مسابقات دادند و «هیئت فوتبال تهران» هم صبح همان روز، هر دو بازی را لغو کرد.

کسی از لغو بازی خبر نداشت. هواداران دو تیم مقابل «ورزشگاه شیرودی» و آزادی تجمع کرده بودند که ناگهان یک خیزش نامتعارف شکل گرفت. هواداران دو تیم به خیابان‌ها آمدند و شعار «مرگ بر جمهوری اسلامی» سر می‌دادند. تصورشان این بود که نظام، می‌خواهد مقابل دو تیم مردمی قرار بگیرد. headtopics.com

«عبدالله نوری»، وزیر کشور وقت، اما گفت که روح فوتبال با جنجال آمیخته شده است و نباید این حرکت کوچک را جدی گرفت. «حسن امین‌بخش»، رییس هیئت فوتبال تهران، همان روز بازداشت شد.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

اختصاصی ایران‌وایر؛ مهدی تاج نامه فیفا برای مهدوی‌ مهدوی‌کیا را پنهان کرده بود

مهدی ترابی دومین بازیکن ایرانی العربی شد- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnimمهدی ترابی هافبک تهاجمی تیم پرسپولیس در نوزدهمین دوره لیگ برتر در فصل جدید لیگ ستارگان قطر برای تیم العربی بازی خواهد کرد.

مهدی کروبی توصیه در مورد انتخابات ۱۴۰۰ را تکذیب کرد | DW | 04.09.2020مهدی کروبی، دبیرکل در حصر حزب اعتماد ملی در یادداشتی توصیه در مورد انتخابات ریاست جمهوری ایران در سال ۱۴۰۰ را تکذیب کرد. پیشتر گفته شده بود کروبی تاکید کرده که انتخابات سال آینده باید 'پرشور' برگزار شود.

مهدی ترابی دومین بازیکن ایرانی العربی شد- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnimمهدی ترابی هافبک تهاجمی تیم پرسپولیس در نوزدهمین دوره لیگ برتر در فصل جدید لیگ ستارگان قطر برای تیم العربی بازی خواهد کرد.

انفجاری که امواجش سراسر دنیا را لرزاند - BBC News فارسیيك ماه از انفجار در بندر بيروت مى گذرد، انفجارى كه حدود ٢٠٠ كشته برجا گذاشت و بسيارى را نه فقط در لبنان، كه در گوشه و كنار جهان سوگوار كرد.

رگبار باران در شمال غرب و گرد و خاک در شرق کشورمدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وزش باد شدید گاهی همراه با گرد و خاک در شرق و جنوب شرق کشور به ویژه منطقه‌ی زابل طی پنج روز آینده خبر داد.