اردوغان: ترکیه در دریای سیاه 320 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی کشف کرد

31/05/1399 06:00 ب.ظ

🎥ترکیه به بزرگترین اکتشاف گازی در تاریخ خود دست یافت اردوغان: ترکیه در دریای سیاه 320 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی کشف کرد جهت دسترسى به ويديوى كامل كليك كنيد 👇

رئیس جمهور ترکیه از اکتشاف 320 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی در دریای سیاه به عنوان بزرگترین اکتشاف گازی در تاریخ کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی 21.08.2020 استانبول/ خبرگزاری آناتولی رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه طی سخنانی در کاخ دولماباغچه استانبول، مژده بزرگی که قبلا خبر داده بود را اعلام کرد و گفت: ترکیه به بزرگترین اکتشاف گازی در تاریخ خود در دریای سیاه دست یافت.

وی ضمن اشاره به آنکه انرژی عنصر اصلی توسعه بوده و برای استقلال ملی نیز حائز اهمیت است، گفت: در دریای سیاه 320 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی کشف کردیم. رئیس جمهور ترکیه در ادامه گفت: پشت تمام بازی‌ها در مدیترانه شرقی، دعوا بر سر تقسیم منابع انرژی وجود دارد. نظم جهانی غیرانسانی که یک قطره نفت را با ارزش‌تر از خون میلیون‌ها نفر می‌بیند، هنوز هم ادامه دارد.

❮ اردوغان: ترکیه در دریای سیاه منبع عظیم گاز طبیعی کشف کرد رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه طی سخنانی در کاخ دولماباغچه استانبول، مژده بزرگی که قبلا خبر داده بود را اعلام کرد و گفت: ترکیه به بزرگترین اکتشاف گازی در تاریخ خود در دریای سیاه دست یافت. ( TCCB / Murat Çetinmühürdar - خبرگزاری آناتولی ) headtopics.com

اردوغان تاکید کرد:"پروردگار در یک نقطه دیگر به رویمان دری از ثروتی بی‌نظیر گشود. ترکیه در امر فعالیت حفاری و سیسمیک کوچکترین وابستگی به خارج ندارد، تمامی این عملیات را با امکانات داخلی انجام دادیم.

ادامه مطلب:
aa_persian »

ترکیه: بزرگترین میدان گاز طبیعی را در دریای سیاه کشف کردیمترکیه مدعی کشف بزرگترین میدان گازی دریای سیاه؛ اردوغان: هر جوینده‌ای یابنده نیست بیشتر بخوانید🔽

تنش با ترکیه در دریای مدیترانه؛ شورای اروپا: همه گزینه‌ها روی میز استرئیس جمهوری ترکیه پیش‌تر نیز پس از موضع تهدید آمیز اتحادیه اروپا اعلام کرده بود که کشورش در برابر رایزنی و تحریم‌ها سرخم نخواهد کرد.

اردوغان از کشف 'بزرگ‌ترین میدان گازی' در دریای سیاه خبر داد - BBC News فارسیرجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه از کشف یک میدان گازی با حجم ۳۲۰ میلیارد متر مکعب خبر داده و آن را 'بزرگ‌ترین میدان گازی' دریای سیاه خوانده است.

مردم فعلا بلیت ترکیه نخرند/ احتمال لغو پروازهای ترکیه/ برای محرم به عراق پرواز نداریمدبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی اظهار داشت: هرچند ترکیه اعلام کرده است که از اول سپتامبر یعنی یازدهم شهریور، پروازهای ایران را از سرمی‌گیرد اما احتمال لغو پروازها در این تاریخ وجود دارد. بنابراین مردم احتیاط کنند و فعلا بلیت نخرند چراکه اگر پروازها کنسل شود بازپس گیری پول از ایرلاین خارجی دردسرهایی برای افراد خواهد داشت.

ترکیه: 8 تروریست پ.ک.ک را در شمال عراق از پای درآوردیمترکیه: 8 تروریست پ.ک.ک را در شمال عراق از پای درآوردیم

کاربرد نرم‌افزارها و سیستم‌ عامل‌های ملی در صنایع ترکیه