اردوغان: کریدور ترور در شرق فرات را منهدم می‌کنیم.

04/05/1398 11:49:00 ق.ظ

اردوغان: در مورد حفظ امنیت مرزهایمان با ایران و عراق اتفاق نظر داریم

- خبرگزاری آناتولی رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه اعلام کرد که (درباره نشست‌های مرتبط با ایجاد منطقه امن در سوریه): هر نتیجه‌ای در پی داشته باشد، کریدور ترور در شرق فرات را منهدم می‌کنیم.

در مورد حفظ امنیت مرزهایمان با ایران و عراق اتفاق نظر داریم

- «انتخابات آینده در ژوئن 2023 برگزار خواهد شد. تا آن تاریخ در تمام زمینه‌ها و در سطح کلان اقدامات زیادی انجام خواهیم داد. طی چهار سال آینده نیز مردم ما شاهد حزب عدالت و توسعه نوینی با تجربه 22 ساله و با همان هیجان روزهای نخست خواهند بود».

- (درباره عملیات پنجه ): حمله به مامور کنسولگری ترکیه در اربیل، نشانه موفقیت این عملیات است. - کسانی که با تکیه بر نیروهای خارجی (در سوریه) زورگویی می‌کنند، روزی زیر خاک می‌روند یا ذلت را خواهند پذیرفت. headtopics.com

- (درباره S-400): پس از تکمیل دوره آموزش و نصب، در آوریل 2020 قادر به استفاده از این سامانه‌ها خواهیم بود. - «هدف ما نه تنها مقابله با تروریست‌ها در منطقه کوهستانی پشت مرزهای ترکیه، بلکه ایجاد خط امنیتی در دشت‌های پایین‌دست آن نیز است. اگر این ماموریت را با موفقیت انجام دهیم، دیگر مسئله قندیل وجود نخواهد داشت».

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

سلمان رشدی: نویسنده با قدرت کلماتش می‌تواند بیش از دشمنانش دوام بیاورد

سلمان رشدی، نویسنده بریتانیایی هندی‌الاصل می‌گوید: «نویسندگان می‌توانند از دشمنانشان، بیشتر دوام بیاورند.» ادامه مطلب >>

ژاپن دومین نیروگاه هسته‌ای در فوکوشیما را تعطیل و منهدم می‌کندزمان آغاز عملیات انهدام و برطرف ساختن خطرهای ناشی از نشت مواد رادیو اکتیو مشخص نیست اما هزینه این عملیات حدود ۲۸۰ میلیارد ین، معادل ۲ میلیارد و سیصد هزار یورو تخمین زده شده است.

دیدار مفامات ترکیه و هیئت آمریکایی درباره عملیات احتمالی در شرق فرات- خبرگزاری آناتولی

سردار فدوی: پرچم «لا اله الا الله» را بر قله‌های دنیا برافراشته می‌کنیمجانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ‌گفت: ما پرچم لا اله الا الله را بر اساس وعده‌های الهی و رهبر انقلاب بر قله‌های دنیا برافراشته می‌کنیم زیرا دل‌ها، کلام‌ها و عمل‌های بسیاری در کشور پای کار انقلاب بوده‌اند و خواهند بود. خدا دهانت دو بشکند،وعده های الهی رو کنار وعده های خیالی یک انسان معمولی در معرض خطا قرارمیدی و کسی رو هم تراز و هم سنگ خداوند میکنی و او را نِدِّ الله شمردی داعش هم دقیقاً همین فکر رو داشت واقعا یعنی واقعا سران ج ا اینطوری فکر میکنن یا این حرفها برای عوام فریبی خوشایند طرفدارانشون هست؟ یعنی اینا فکر میکنن قراره یک روز کنترل دنیا رو در دست بگیرند؟ واقعا چی فکر میکنن؟؟؟؟

ایران: بتن‌ریزی نیروگاه هسته‌ای جدیدی را آغاز می‌کنیمرئیس سازمان انرژی اتمی ایران اعلام کرد بتن‌ریزی نیروگاه هسته‎ای شماره 2 در استان بوشهر این کشور از اواسط مرداد جاری آغاز خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی

چین: در صورت درخواست هنگ‌کنگ، نظم برقرار می‌کنیمچین گفته است در صورتی که دولت محلی هنگ‌کنگ درخواست کند، حق دارد نظم را به این سرزمین بازگرداند. سخنگوی وزارت دفاع چین در پکن گفت طبق قانون حق مداخله، هنگ‌کنگ می‌تواند از ارتش چین درخواست کمک کند. جمهوری اسلامی کجاست تا از حقوق مسلمانان چینی و مردم هنگ کنگ دفاع کند؟به چین و روسیه که رسید همه فراموش شدند آنانی که حادثه تین آنمن را به فراموشی سپردند و در خصوص اشغال تبت و ترکستان شرقی مماشات کردند،امروز شاهد آمادگی چین برای سرکوب دموکراسی هنگ کنگ هستند و فردا چین جهان را زیر پایش له خواهد کرد.زمان بیداری رو به اتمام هست و جهان برای مقابله با تهدید چینی،امروز باید متحد باشد.

اردوغان نشان جمهوریت را به مهاتیر محمد نخست‌وزیر مالزی اعطا کردرجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه نشان جمهوریت را به مهاتیر محمد نخست‌وزیر مالزی اعطا کرد