دیدار مفامات ترکیه و هیئت آمریکایی درباره عملیات احتمالی در شرق فرات

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

- خبرگزاری آناتولی

وزیر دفاع و فرماندهان ارتش ترکیه درباره نتایج دیدار با هیئت آمریکایی و همچنین عملیات احتمالی در شرق فرات گفتگو کردند. آکار:"به هیئت آمریکایی بار دیگر تاکید کردیم که وقت تلف کردن راتحمل نمی کنیم و اگر لازم باشد ابتکار عمل را به دست می گیریم".

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دیدار نماینده ویژه آمریکا با سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه در آنکارا
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دیدار مهاتیر محمد و اردوغان در آنکارانخست وزیر مالزی و رئیس جمهور ترکیه در فرودگاه اسن بوغای آنکارا دیدار و گفتگو کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

عمران خان: با نمایندگان طالبان دیدار می‌کنم/ از خدا بابت روی کار آمدن ترامپ سپاسگزارم!نخست وزیر پاکستان: *از خدا بابت روی کار آمدن ترامپ سپاسگزارم *اگر به خاطر سیاست‌های دولت ترامپ نبود، آمریکا می‌توانست ۱۹ سال دیگر در جنگ افغانستان بماند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دیدار رئیس دولت لیبی با کاردار سفارت آمریکا در طرابلس
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مشاور امنیت ملی کاخ سفید با مقام‌های کره‌جنوبی دیدار و گفت‌وگو کردمشاور امنیت ملی کاخ سفید با مقام‌های کره‌جنوبی دیدار و گفت‌وگو کرد بولتون سه‌شنبه شب و پس از رسیدن به کره جنوبی، در توییتی نوشته بود که مشتاق دیدار با مقام‌های کره‌_جنوبی به عنوان یکی از متحدان مهم منطقه‌ای ایالات متحده است. متحد؟ با توجه به پیمان سوفا، بگو نوکر!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شمخانی: مذاکره با ترامپ حماقت استعلی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران چهارشنبه 24 ژوئیه، در دیدار با رییس و اعضای کمیسیون با خودشون چند چند هستند .واقعا؟ چرا عاقل کند کاری که بار آیند پشیمانی. من تتنها میتونم به این نکته پی ببرم جاسوس در دستگاه ها از در و دیوار بالا میرود و هریک مملکت را به سویی میکشند . مردک های انقلابی اسلامی !! در کاخها نشسته ،زیرکولرها ، متنعم و فربه ،فرزندان و دامادها در کاخهای لواسان ،استخر و کلاسهای ورزش و ومردم در زیر تحریمها له میشوند آروغ های انقلابی می کشند ، البته خود وی هم در جوانی در زندان توحید بازجو و شکنجه گر بود.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »