اردوغان: ملازگرد٬ فتح استانبول٬ نبرد چاناک‌قلعه و نبردهای دوملوپینار و ساکاریا همه به یک اندازه برای ما مهم هستند

30/08/2020 04:50:00 ب.ظ

- خبرگزاری آناتولی

اردوغان, ملازگرد

اردوغان : ملازگرد ٬ فتح استانبول٬ نبرد چاناک‌قلعه و نبردهای دوملوپینار و ساکاریا همه به یک اندازه برای ما مهم هستند

- خبرگزاری آناتولی

استانبول/خبرگزاری آناتولی.اردوغان: همانگونه که نبرد ملازگرد متعلق به ما است، پیروزی بزرگ (30 آگوست) که این خاک را به وطن ابدی ما تبدیل کرد نیز به ما تعلق دارد.اردوغان: ملت ترکیه پاسخ کسانی که به دنبال ایجاد دشمنی میان مردم و کاشتن تخم نفاق در خاک کشور هستند را خواهند داد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

آتش‌سوزی در 6 هکتار از نخلستان‌های ‌رودان؛ 600 اصله درخت در آتش سوخت + فیلم- اخبار هرمزگان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

سر و صدا با ساز و دهل برای اعتراض به سخنرانی ترامپبرخی حاضران در مراسم سر خود را برمی‌گرداندند و به نظر می‌رسید که دنبال منشأ سر و صدایی هستند که به گوش‌شان رسیده است.

وزارت خارجه: منافقین با وجود ترور هزاران ایرانی توسط آمریکا و اتحادیه اروپا پناه داده شده‌اند- اخبار دیپلماسی ایران - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimوزارت خارجه: هشتم شهریور، روز ملی مبارزه با تروریسم، زمانی برای گرامیداشت یاد رئیس‌جمهور رجایی و نخست‌وزیر باهنر است که ۳۹ سال پیش در چنین روزی در یک بمبگذاری توسط گروه تروریستی مجاهدین خلق (منافقین) به شهادت رسیدند

بنکسی برای نجات پناهجویان آواره مدیترانه یک کشتی خرید - BBC News فارسیبنکسی یکی از مشهورترین هنرمندان گرافیتی جهان، برای نجات پناهجویان سرگردان در دریای مدیترانه یک کشتی خرید و به آب انداخت.

ادامه روند صعودی ابتلا به کرونا در کشورهای آفریقاییتعداد مبتلایان به ویروس جدید کرونا در کشورهای آفریقایی به یک میلیون و 233 هزار و 365 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی

سازمان امنیت و همکاری اروپا: برای حل بحران بلاروس به ما فرصت دهیدرئیس سازمان امنیت و همکاری اروپا همچنین هشدار داد که باید در باره بحران بلاروس به یک اجماع گسترده دست یافت تا از افتادن به «بازی اشتباهی» که سال ۲۰۱۴ بحران سیاسی در اوکراین را رقم زد، جلوگیری شود.

روضه‌خوانی و سینه‌زنی طلاب اعزامی حکومت در بیمارستان‌های محل بستری بیماران کروناتصاویر و ویدیوهایی در رسانه‌های دولتی ایران منتشر شده که نشان می‌دهد طلاب و هیات‌های اعزامی حکومت برای عزاداری در برخی بیمارستان‌ها اقدام به روضه‌خوانی و سینه‌زنی در بخش بستری بیماران مبتلا به کرونا کرده‌اند

30..خبرگزاری تسنیم ، وزارت امور خارجه کشورمان در حساب توئیتری خود نوشت: هشتم شهریور (29 اوت)، روز ملی مبارزه با تروریسم، زمانی برای گرامیداشت یاد رئیس‌جمهور رجایی و نخست‌وزیر باهنر است که 39 سال پیش در چنین روزی در یک بمبگذاری توسط گروه تروریستی مجاهدین خلق (منافقین) به شهادت رسیدند.شماری از پناهجویان نجات یافته ماموریت کشتی نجات اینطور تعریف شده است: "روی کشتی لوییس میشل همه اعتقاد داریم که فارغ از ملیتمان، حقوقمان برابر است و باید با یکدیگر با مساوات رفتار کنیم.

08.2020 استانبول/خبرگزاری آناتولی . اردوغان: همانگونه که نبرد ملازگرد متعلق به ما است، پیروزی بزرگ (30 آگوست) که این خاک را به وطن ابدی ما تبدیل کرد نیز به ما تعلق دارد. اردوغان: ملت ترکیه پاسخ کسانی که به دنبال ایجاد دشمنی میان مردم و کاشتن تخم نفاق در خاک کشور هستند را خواهند داد. اردوغان: 30 آگوست (عید پیروزی)، جمهوریت، ملت و کشور برای گروه‌هایی که به دنبال سوء‌استفاده از هر مساله‌ای هستند، هیچ اهمیتی ندارد و ما به خوبی از این موضوع اطلاع داریم. او برخی از شناخته‌شده‌ترین آثار خود را بر دیواری خلق کرده که سرزمین‌های فلسطینی را از اسرائیل و مناطق فلسطینی جدا می‌کند.

.