سازمان امنیت و همکاری اروپا: برای حل بحران بلاروس به ما فرصت دهید

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس سازمان امنیت و همکاری اروپا همچنین هشدار داد که باید در باره بحران بلاروس به یک اجماع گسترده دست یافت تا از افتادن به «بازی اشتباهی» که سال ۲۰۱۴ بحران سیاسی در اوکراین را رقم زد، جلوگیری شود.

جوزپ بورل، مسئول دستگاه دیپلماسی اتحادیه اروپا نیز پیش از این هشدار داده بود که نباید گذاشت بلاروس به «اوکراین دوم» تبدیل شود.

آقای بورل در گفتگو با روزنامه اسپانیایی زبان ال‌پائیس ضمن اعلام این مطلب بر ضرورت حل بحران داخلی بلاروس از طریق تعامل و گفتگو با الکساندر لوکاشنکو، رئیس جمهور این کشور تاکید کرده بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سازمان ملل ترکیه و یونان را به مذاکره درباره مدیترانه شرقی فراخواندسخنگوی دبیرکل سازمان ملل متحد برای کاهش تنش در مدیترانه شرقی، ترکیه و یونان را به مذاکره فراخواند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نماینده آمریکا در سازمان ملل: اجازه دسترسی ایران به تسلیحات را نخواهیم دادنماینده آمریکا در سازمان ملل گفت که ایالات متحده از تمام توان خود برای جلوگیری از دسترسی ایران به تسلیحات استفاده خواهد کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سفیر ایران در سازمان ملل: رژیم صهیونیستی باید برای پیوستن به ان‌پی‌تی وادار شودنیویورک- ایرنا- سفیر و معاون نمایندگی دائم ایران در سازمان ملل متحد، «نقش آمریکا و اسرائیل را در تحقق خاورمیانه عاری از سلاح اتمی» مخرب دانست و گفت جامعه بین‌المللی باید رژیم اسرائیل را برای پیوستن به معاهده ان‌پی‌تی وادار سازد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

سازمان ملل تیراندازی پلیس آمریکا به شهروند سیاهپوست را 'افراطی' خوانددفتر حقوق بشر سازمان ملل امروز جمعه به حادثه تیراندازی اخیر پلیس آمریکا به مرد سیاهپوستی به نام جیکوب بلیک در ایالت ویسکانسین واکنش نشان داده و پلیس آمریکا را به استفاده 'افراطی' از زور متهم کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پوتین نسبت به اعزام نیرو به بلاروس هشدار دادرئیس‌جمهوری روسیه تاکید کرد که الکساندر لوکاشنکو، همتای بلاروسی‌اش از او خواسته است تا برای اعزام نیروی پلیس به این کشور آماده شود. روسیه و بلاروس رابطه سیاسی، اقتصادی و نظامی نزدیکی دارند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 38 هزار و 140 نفر رسیدوزارت بهداشت عمومی افغانستان اعلام کرد که شمار مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور به 38 هزار و 140 نفر افزایش یافته است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »