بنکسی برای نجات پناهجویان آواره مدیترانه یک کشتی خرید - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بنکسی برای نجات پناهجویان آواره مدیترانه یک کشتی خرید

"روی کشتی لوییس میشل همه اعتقاد داریم که فارغ از ملیتمان، حقوقمان برابر است و باید با یکدیگر با مساوات رفتار کنیم. به همه کسانی که پیام اضطراری کمک می‌فرستند، پاسخ می‌‎دهیم؛ نه فقط برای اینکه آنها را نجات دهیم، بلکه روح خودمان را رهایی بخشیم."

به گفته سازمان ملل متحد فقط در سال ۲۰۲۰ میلادی ۴۴۳ نفر که از شمال آفریقا به امید زندگی بهتر از آب‌های مدیترانه می‌گذشتند، جان خود را از دست دادند.بنکسی سه سال پیش هم برای کمک به اقتصاد منطقه یک هتل در کرانه غربی رود اردن تاسیس کرد. او برخی از شناخته‌شده‌ترین آثار خود را بر دیواری خلق کرده که سرزمین‌های فلسطینی را از اسرائیل و مناطق فلسطینی جدا می‌کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حمایت مالی بنکسی از کشتی نجات مهاجران کشتی‌شکستهاین کشتی نجات به یاد لوییز-میشل، آنارشیست مشهور فرانسوی در قرن نوزدهم به نام وی نامگذاری شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حکم حبس ابد، بدون حق تقاضای بخشش برای عامل تیراندازی در مساجد نیوزیلند«جنایات تو چنان شریرانه است که حتی اگر تا مرگت زندانی باشی حق مجازاتت ادا نخواهد شد.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نیروهای بیشتری برای فرونشاندن ناآرامی در ویسکانسین اعزام شدند - BBC News فارسیدر پی ناآرامی هایی که به دلیل تیراندازی پلیس به یک مرد سیاهپوست در شهر کنوشا در ویسکانسین روی داده، نیروهای بیشتری به این شهر اعزام شده اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا؛ دادگاه به نفع یک تراجنسیتی برای استفاده از توالت پسران رای دادبرای حامیان حقوق تراجنسیتی‌ها و همچنین گوین گریم، دانشجوی سابق دبیرستان گلاستر که ملزم شده بود از دستشویی‌های مطابق جنس بیولوژیکی او، یعنی زنانه یا دستشویی خصوصی استفاده کند، صدور این حکم پیروزی بزرگی به شمار می‌رود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جیمز جفری برای گفت‌وگو درباره بحران سوریه وارد آنکارا شدنماینده ویژه آمریکا در امور سوریه به منظور دیدار و گفت‌وگو با مقامات ترکیه وارد آنکارا شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

برنامه دولت ایران برای مجانی کردن برق کم‌مصرف‌ها - BBC News فارسیرئیس‌جمهوری ایران می‌گوید دولت با مجانی کردن برق ۳۰ میلیون نفر، دارد یک آرزوی ۴۲ ساله را برآورده می‌کند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »