ادعای تازه قوه قضاییه علیه نوید افکاری

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نوید_افکاری، کشتی‌گیر ۲۷ ساله که در جریان اعتراض‌های مرداد ۹۷ در شیراز بازداشت شده بود، به دو بار اعدام محکوم شده است. نوید افکاری با انتشار یک فایل صوتی، همه اتهامات خود را رد کرده‌ و گفته که تحت شکنجه وادار به اعتراف شده است. اخبار_ایران فارس شیراز

این قوه آمده است که نوید افکاری در قتل یک کارمند سازمان آب منطقه‌ای شیراز دست داشته است.

قوه قضاییه افزوده است: «نوید افکاری قصد ترور یک بسیجی را نیز داشته اما به لحاظ این که تردد فرد مورد نظر به صورت نامنظم بوده است، موفق به ترور وی نمی‌شود.» این اطلاعیه افزوده است: «نوید افکاری همراه برادر دیگر خود به نام حبیب افکاری، در اغتشاشات سنوات قبل نیز شرکت داشته است.»نوید افکاری، کشتی‌گیر ۲۷ ساله که در جریان اعتراض‌های مرداد ۱۳۹۷ در شیراز بازداشت شده بود، به دو بار اعدام محکوم شده است.

علاوه بر نوید افکاری، دو برادر دیگر او به‌نام‌های «وحید» و «حبیبب نیز احکام طولانی‌مدت زندان و شلاق گرفته‌اند. نوید افکاری با انتشار یک فایل صوتی، همه اتهامات خود را رد کرده‌ و گفته که تحت شکنجه وادار به اعتراف شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

موج تازه کرونا در فرانسه؛ همه گزینه‌ها روی میز استبازگشت کرونا به فرانسه | رییس جمهوری فرانسه نسبت به اعمال مجدد قرنطینه در این کشور در صورت ادامه وضعیت فعلی و نگرانی‌های موجود از بابت آمارهای منتشر شده از سوی بیمارستان‌ها هشدار داد
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

ادعای اسکای؛ استقلال با قراردادی یک ساله و حقوقی چشمگیر به دنبال بازگرداندن استراماچونی- اخبار فوتبال جهان - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnimاستقلال به دنبال بازگرداندن استراماچونی شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت»: مدیران باشگاه استقلال در چند روز اخیر با استراماچونی ۴۴ ساله در تماس بوده‌اند و به او پیشنهاد قراردادی یک ساله با حقوقی چشمگیر را داده‌اند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

تأیید ادعای «دی‌‌مارتزیو» توسط خبرنگار گاتزتا‌دلواسپورت؛ مذاکره سعادتمند برای برگرداندن استراماچونی به استقلال- اخبار فوتبال جهان - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnimتأیید ادعای مذاکره برای برگرداندن استراماچونی «نیکولو اسکیرا» خبرنگار معروف نشریه‌گاتزتادلواسپورت ایتالیا: سعادتمند و استراماچونی چند روز پیش در رم با یکدیگر ملاقات داشتند تا برای بازگرداندن سرمربی سابق استقلال به این تیم مذاکره کنند.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

مرکز رسانه قوه قضاییه: تطهیر قاتلان یکی از کارویژه‌های رسانه‌های ضدانقلاب استتهران- ایرنا- تطهیر قاتلان و بی‌گناه جلوه دادن اشراری که امنیت جانی مردم را تهدید کرده‌اند، یکی از کارویژه‌های تعریف‌شده برای رسانه‌های ضد انقلاب مانند «بی‌بی‌سی‌فارسی» و «اینترنشنال» در اجرای پروژه تحریف و تحریم علیه جمهوری اسلامی ایران است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

وزیر دادگستری: ۱۷ لایحه قضایی از قوه قضاییه به دولت دوازدهم ارسال شده استتهران - ایرنا - وزیر دادگستری با تاکید بر بررسی دقیق و متقن لوایح قضایی در کمیسیون لوایح دولت گفت: ۱۷ لایحه قضایی از قوه قضاییه به دولت دوازدهم ارسال شده است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

حکم اعدام نوید افکاری و تلاش پنهان برای ساکت‌ کردن جامعه کشتی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »