موج تازه کرونا در فرانسه؛ همه گزینه‌ها روی میز است

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 43 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 63%

بازگشت کرونا به فرانسه | رییس جمهوری فرانسه نسبت به اعمال مجدد قرنطینه در این کشور در صورت ادامه وضعیت فعلی و نگرانی‌های موجود از بابت آمارهای منتشر شده از سوی بیمارستان‌ها هشدار داد

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش خبرگزاری فرانسه،"امانوئل مکرون" در پیام تلویزیونی شامگاه جمعه خود اظهار داشت: در صورتی که وضعیت فعلی تداوم داشته باشد، تمامی گزینه‌ها، از جمله قرنطینه عمومی روی میز است.

او در عین حال گفت: دولت تلاش خواهد کرد تا برای ادامه حرکت چرخ اقتصادی این کشور، مانند ماه‌های اسفند و اردیبهشت، کار به خانه‌نشینی عمومی نکشد. طبق آمار منتشره، در فرانسه تاکنون بیش از ۲۶۷ هزار مورد ابتلا به کووید-۱۹ شناسایی شده و نزدیک به ۳۰ هزار و ۶۰ نفر بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده اند. یورونیوز هم می‌نویسد: با وجود آنکه آمار منتشر شده از سوی بیمارستان‌ها نشانگر آن است که هنوز فشاری مانند آنچه در ماه‌های مارس و آوریل بر کادر درمانی وارد شد مشاهده نمی‌شود، اما بسیاری هشدار می‌دهند که با تسریع چرخه انتقال ویروس کرونا، احتمال ابتلای سالمندان به بیماری و افزایش «انفجارگونه» مراجعه به بیمارستان‌ها در هفته‌های آینده بسیار محتمل است.

آخرین وضعیت شیوع ویروس کرونا (کووید ۱۹) در فرانسه نشان می دهد که تعداد مبتلایان ۲۶۷ هزار نفر، تعداد جان باختگان ۳۰ هزار نفر و تعداد بهبودیافتگان از این بیماری نیز ۸۶ هزار نفر هستند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دستورالعمل مرکز کنترل و پیشگیری بیماری آمریکا در مورد ضرورت استفاده از ماسک پارچه‌ای در مدارس🔺دستورالعمل مرکز کنترل و پیشگیری بیماری آمریکا در مورد ضرورت استفاده از ماسک پارچه‌ای در مدارس ⚡️مرکز کنترل و پیشگیری بیماری آمریکا توصیه می‌کند که بازگشایی مدارس باید با پیروی از رفتارهایی که از شیوع کووید۱۹ پیشگیری می‌کنند، همراه باشد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آمار مبتلایان به کرونا در روسیه از 985 هزار نفر گذشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پنج تروریست پ.ک.ک در شمال عراق از پای درآمدندوزارت دفاع ملی ترکیه اعلام کرد که 5 تروریست پ.ک.ک در منطقه متینا در شمال عراق از پای درآمدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در سراسر جهان از مرز 25 میلیون نفر فراتر رفتشمار مبتلایان به ویروس کرونا در سراسر جهان از مرز 25 میلیون نفر فراتر رفت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تلاش روسیه برای رفع مسئولیت از خود در مورد مسموم کردن ناوالنی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

سفر پرزیدنت ترامپ به لوئیزیانا و تگزاس برای بازدید از مناطق طوفان‌زده در جنوب آمریکا🔺سفر پرزیدنت ترامپ به لوئیزیانا و تگزاس برای بازدید از مناطق طوفان‌زده در جنوب آمریکا ⚡️پرزیدنت ترامپ برای دیدار و نظارت بر عملیات امداد رسانی به مردم آسیب دیده از توفان ایالت های لوئیزیانا و تگزاس، وارد شهر لیک چارلز در ایالت لوئیزیانا شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »