ذکر نام جان‌باختگان آبان بهبهان؛ دو نفر بازداشت شدند

10/06/1399 09:51:00 ب.ظ

در پی برگزاری مراسم یادبود جان‌باختگان اعتراضات_آبان_۹۸ در شب عاشورا، یک مداح و یک مسوول حسینیه در بهبهان بازداشت شدند. اخبار_ایران خوزستان

« علیرضا حبیبی‌فر »، مداح و «محمدحسین صفرپور»، مسوول حسینه منطقه اسلام‌آباد دو نفری هستند که گزارش...

« علیرضا حبیبی‌فر »، مداح و «محمدحسین صفرپور»، مسوول حسینه منطقه اسلام‌آباد دو نفری هستند که گزارش شده است روز دوشنبه ۱۰ شهریور۱۳۹۹ از سوی نیرو‌های اداره اطلاعات بازداشت شده‌اند. این دو نفر همراه با جمعی دیگر در جریان مراسم شب عاشورا که شب شنبه هشتم شهریور امسال در بهبهان برگزار شد، یاد دوستان هم‌محله‌ای خود را گرامی داشتند.

«فرزاد انصاری‌فر»، «مهرداد دشتی‌نیا» و «محمود دشتی‌نیا»، سه نفری هستند که در جریان اعتراض‌های آبان ماه سال گذشته کشته شدند. یک منبع مطلع گفته نام بردن از افرادی که در طول سال در شهر بهبهان به دلایل مختلف جان خود را از دست می‌دهند، در جریان مراسم مذهبی، یک رسم محلی و معمول است.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

اقتصاد- اصفهانی

ونزوئلا، سوریه یا پاکستان؟ ... اقتصاد ایران به کجا می‌رود؟ این پرسش مدت‌هاست ذهن ایرانیان زیادی را درگیر کرده است. ایرانیانی که مدام با رکوردهای تازه قیمت‌ها مواجه می‌شوند و حالا دولت می‌گوید شاید چند صفر اسکناس‌های رایج را حذف کند تا خواندن اعداد راحت‌تر شود! جواد صالحی‌اصفهانی، اقتصاددان، دانش‌آموخته هاروارد و استاد دانشگاه پلی‌تکنیک ویرجینیا در آمریکا معتقد است که اقتصاد ایران گرفتار شرایط غیرعادی شده و در بزنگاهی است که می‌تواند به سمت شرایط خطرناک تغییر مسیر دهد. توصیف او از اقتصاد ایران، اتاق تاریکی است که درِ خروج آن گم شده و هر حرکتی غیرممکن است. این اقتصاددان برجسته به «شرق» می‌گوید که وضعیت اقتصاد، برای ایرانی‌ها یک زندگی غیرعادی و سوررئالیسم را رقم زده است و خروج از این وضعیت به‌سادگی ممکن نیست. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

فردا آخرین مهلت ثبت نام بدون آزمون ارشد و دکتری دانشگاه آزادمهلت ثبت نام بدون آزمون (ویژه استعدادهای درخشان) مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی سال ۹۹ دانشگاه آزاد اسلامی، ساعت ۲۴ فردا دوشنبه ۱۰ شهریورماه پایان می یابد.

نماینده مرودشت: طرحی به نام محدود سازی فضای مجازی در مجلس نداریم/هدف ؛حداقل رساندن آسیب های فضای مجازی/رشیدی: نتیجه مناسبی از فیلتر کردن دریافت نکردیمدر روزهایی که بسیاری از مسئولان و مردم با استفاده از فیلتر شکن در حال استفاده از فضاهایی مانند توئیتر، تلگرام و ..... هستند مجلس یازدهم طرح ساماندهی پیام‌رسان‌های اجتماعی را کلید زده است، این موضوع واکنش بسیاری از مردم و فضای جامعه را به دنبال داشته است.

شناسایی کارگاه تولید مواد مخدر در مشهد

نیروهای امنیتی روسیه 4 شهروند تاتار کریمه را بازداشت کردندنیروهای امنیتی روس به خانه یک شهروند تاتار کریمه حمله کرده و 4 نفر را بازداشت کردند. - خبرگزاری آناتولی

کرونا جان ۱۰۹ نفر دیگر را در ایران گرفتتهران-ایرنا- سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون ۳۷۵ هزار و ۲۱۲ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و با فوت ۱۰۹ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان این بیماری به ۲۱ هزار و ۵۷۱ نفر رسید.

دو شهروند ایرانی و دو شهروند اندونزیایی در آمریکا به نقض تحریم‌های ایران متهم شدنددو شهروند ایرانی و دو شهروند اندونزیایی در آمریکا به نقض تحریم‌های ایران متهم شدند یک دادگاه فدرال آمریکا در ایالت ویرجینیا دو شهروند ایران و دو شهروند اندونزی را به اتهام نقض تحریم‌ها برای انتقال قطعات یدکی هواپیما به ایران متهم کرد.