وزیر دادگستری: ۱۷ لایحه قضایی از قوه قضاییه به دولت دوازدهم ارسال شده است

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

موضوع هفده لایحه قضایی که از قوه قضاییه به دولت دوازدهم ارسال شده‌اند، چیست؟

سید علیرضا آوایی روز یکشنبه در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار حقوقی قضایی ایرنا درباره لوایح قضایی افزود: کمیسیون لوایح که مسئولیت آن برعهده وزیر دادگستری است، جزو کمیسیون های منضبط و مرتب است که هر شنبه جلسات آن منظم برگزار می شود.

وی افزود: لایحه الحاق یک ماده به قانون مبارزه با مواد مخدر، لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق اسلحه و مهمات، لایحه اصلاح موادی از قانون تجارت درخصوص ورشکستگی و لایحه جامع اداری و استخدامی قوه قضاییه نیز از دستگاه قضا به دولت ارسال شده است. آوایی اضافه کرد: لایحه محدود و مقید سازی طلاق شوهر ، لایحه مسئولیت مدنی موسسات عمومی، لایحه وثایق بانکی، لایحه الزام به ثبت معاملات در سامانه ثبت املاک و مستغلات، لایحه سازمان های مردم نهاد، لایحه ایجاد نهاد ملی حقوق بشر و شهروندی، لایحه برابری دیه زن و مرد، لایحه نحوه مدیریت تعارض منافع، لایحه تعیین حداقل سن ازدواج دختران و پسران ، لایحه تمدید مهلت اجرای آزمایشی قانون شوراهای حل اختلاف، لایحه حمایت از سهامداران خرد و اصلاح موادی از قانون تجارت و لایحه شفافیت برای اخذ نظر قوه قضاییه ارسال شده...

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر خارجه ترکیه با رئيس شورای عالی دولت لیبی در آنکارا دیدار کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ: ما از توافق هسته‌ای فاجعه‌بار دولت قبل با ایران خارج شدیمصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

ارسال لایحه تامین امنیت زنان به دولت ظرف یک ماه آیندهسال ۹۰ بود که لایحه‌ تامین امنیت زنان در برابر خشونت توسط معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری تدوین شد اما اکنون با گذشت قریب به ۱۰ سال از تدوین آن، هنوز این لایحه به اجرا نرسیده است و در کمیسیون لوایح دولت در حال برسی است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »