ادعای اورشلیم پست درباره هک سِرورهای یک شرکت صهیونیستی از سوی گروهی از هکرهای ایرانی

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ادعای اورشلیم پست درباره هک سِرورهای یک شرکت صهیونیستی از سوی گروهی از هکرهای ایرانی: یک گروه هکر ایرانی به نام 'سایه سیاه' توانسته است سِرورهای شرکت صهیونیستی 'سایبر سرو' را هک کند که این امر سبب ایجاد اخلال و توقف در سرویس‌دهی این شرکت شده است.

به گزارش ایسنا، روزنامه اورشلیم پست در گزارشی مدعی شد، یک گروه هکر ایرانی به نام"سایه سیاه" توانسته است سِرورهای شرکت صهیونیستی"سایبر سرو" را هک کند که این امر سبب ایجاد اخلال و توقف در سرویس دهی این شرکت شده است.

به نوشته این روزنامه صهیونیستی، سایبرسرو یک شرکت میزبان وب است که برای شرکت‌های صنعتی، خدمات سِرور و ذخیره‌سازی اطلاعات را انجام می دهد. به این بدان معناست که اطلاعات سرورهای آن، شامل طیف گسترده‌ای از مشاغل است؛ از شرکت رزرو سفر پگاسوس گرفته تا شرکت اتوبوسرانی دان و حتی اطلاعات مربوط به موزه کودکان رژیم صهیونیستی را نیز در برمی گیرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

لهستان سرکش‌تر از دیروز: حتی یک «زلوتی» جریمه به دیوان دادگستری اروپا نمی‌دهیموزیر دادگستری لهستان در آخرین سخنان اعلام کرد که لهستان لازم نیست جریمه های دیوان دادگستری اروپا، دیوان ناظر براجرای قوانین اتحادیه اروپا در کشورهای عضو، را پرداخت کند. اتحادیه اروپا لهستان را تحریم کنند مجبور به تبعیت هستن. فقط یه مدت جنجال و سر و صدا و راست‌افراطی بازی درمیارن، آخرش تسلیم میشن. اتحادیه اروپا متزلزل تر از دیروز
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مادر ابراهیم کتابدار: من از خامنه‌ای و از این دولت هیچ نمی‌خواهم غیر از یک چیز؛ قاتل فرزندمسکینه احمدی مادر ابراهیم کتابدار، از کشته شدگان اعتراضات آبان‌ ۹۸ در ایران، می‌گوید مقامات با او تماس گرفته و درخواست کرده‌اند به خانه او بیایند یا حتی پول یا شغل به پسر یا عروسش بدهند، ولی او درخواست آن‌ها را رد کرده و گفته غیر از قاتل پسرش هیچ‌ چیز نمی‌خواهد. سکینه احمدی روز پنجشنبه ششم آبان... شماره تلفن قاتل فرزند شما و خیلی از فرزندان ایران روی صفحه نمایش پمپ‌های بنزین به نمایش در آمدند. بچه تو گوخورد که عیله نظام تظاهرات کرد ای کاش مردم ایران و افغانستان هم‌زبان نبودند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نگرانی اعضای پیشین داعش از بازگشت به خانه بعد از پایان محکومیتاعضای پیشین داعش که دوران محکومیت خود را در زندان‌های اقلیم کردستان گذرانده‌اند حالا نگرانند با بازگشت به مناطق تحت کنترل دولت مرکزی بغداد بار دیگر تحت پیگرد و مجازات قرار گیرند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گروهی از فعالان مدنی در ایران خواهان توجه به آسیب ناشی از کرونا بر کودکان شدندگروهی از فعالان مدنی و دانشگاهی ایران در فراخوانی با عنوان «اقدام مدنی برای کودکان آسیب‌دیده از کرونا» از مردم خواسته‌اند نسبت به اثرات «مخرب و پایدار» شیوع ویروس کووید-۱۹ بر «اقشار بی‌دفاع جامعه» حساس باشند. به نوشته روزنامه شرق، در این بیانیه تأکید شده است «طبقات کم‌برخوردار جامعه» در مواجهه...
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

جروزالم پست: «سایه سیاه» ایرانی شرکت اسرائیلی «سایبرسرو» را از کار انداختجروزالم پست: «سایه سیاه» ایرانی شرکت اسرائیلی «سایبرسرو» را از کار انداخت رسانه‌های اسرائیل به نقل از یک گروه هکر ایرانی به نام سایه_سیاه اعلام کردند این گروه سرورهای شرکت اسرائیلی خدمات اینترنتی سایبرسرو را اوایل شنبه هک کرده و از کار انداخته است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز • فرهنگ شریف | DW | 28.10.2021در پادکست این هفته 'آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز' از فرهنگ شریف، یکی از نوزاندگان چیره‌دست ساز تار و ویژگی های کار او گفته‌ایم. احمد عبادی نوازنده سه‌تار درباره فرهنگ شریف گفته بود: «شریف بداهه موسیقی اصیل ایرانی است.» من عاشق صدای تارم. اولین مربی ام انگشتهای کوتاه و کپلی داشت و موقع نواختن با حیرت نگاه می کردم با چه چابکی این انگشت ها بین سیمای ساز حرکت می کنند و یکی را آن بین می گیرند. و چه صدایی اینکه می گوید از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر، بنظرم منظورش صدای تار بوده
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »