مادر ابراهیم کتابدار: من از خامنه‌ای و از این دولت هیچ نمی‌خواهم غیر از یک چیز؛ قاتل فرزندم

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 51 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 51%

مادر ابراهیم کتابدار: من از خامنه‌ای و از این دولت هیچ نمی‌خواهم غیر از یک چیز؛ قاتل فرزندم سکینه_احمدی مادر ابراهیم_کتابدار، از کشته شدگان آبان‌_۹۸، می‌گوید مقامات درخواست کرده‌اند به خانه او بیایند، ولی او گفته غیر از قاتل پسرش هیچ‌ چیز نمی‌خواهد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

سکینه احمدی مادر ابراهیم کتابدار، از کشته شدگان اعتراضات آبان‌ ۹۸ در ایران، می‌گوید مقامات با او تماس گرفته و درخواست کرده‌اند به خانه او بیایند یا حتی پول یا شغل به پسر یا عروسش بدهند، ولی او درخواست آن‌ها را رد کرده و گفته غیر از قاتل پسرش هیچ‌ چیز نمی‌خواهد.

مادر ابراهیم کتابدار در مورد تلفن‌هایی که مقامات به او و اعضای خانواده‌اش زده‌اند گفت: سه بار به پسرم تلفن زدند. امروز هم که راهی مزار بودم، تلفن زدند و گفتند اجازه بدهید فرمانداری کرج، فرمانداری ساوجبلاغ و امام جمعه‌هایشان فردا که روز جمعه است به خانه شما بیایند. من گفتم برای چی؟ بگوییم دستتان درد نکند پسر من را کشتید؟ بعد از دو سال چه بگویند؟

سکینه احمدی گفت: در این دو سال حتی یک بار نیامدند از من چیزی بپرسند. الان می‌گویند کار می‌دهیم به شما، پول می‌دهیم به شما یا به عروس و پسرتان کار می‌دهیم، بیاییم فیلمبرداری کنیم و ببریم به تلویزیون نشان دهید.مادر پویا بختیاری، یکی دیگر از کشته شدگان اعتراضات آبان‌ ۹۸، نیز به این گفت‌وگوی اینستاگرامی پیوست و از جریان حمله ماموران امینتی به منزل مسکونی‌اش در حالی که تنها بود خبر داد و گفت ماموران وقتی به خانه آمدند به من گفتند: «پس پیرزن پرحاشیه تو هستی.

او افزود: اگر ما را تهدید می‌کنند، این خیلی بیشرمی است. می‌کشند و زبانشان هم دراز است. این قتل عمدی که کرده‌اند جبران‌ناپذیر است و هیچ مادری نه می‌تواند ببخشد، نه فراموش کند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

قاتل که خود خامنه‌ای_جنایتکار است مادر گرامی

ای کاش مردم ایران و افغانستان هم‌زبان نبودند

بچه تو گوخورد که عیله نظام تظاهرات کرد

شماره تلفن قاتل فرزند شما و خیلی از فرزندان ایران روی صفحه نمایش پمپ‌های بنزین به نمایش در آمدند.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

افزایش ساعات طرح ترافیک از دهم آبان/گام اول، از ۷:۳۰ تا ۱۷معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران: از ۱۰ آبان طرح ترافیک از ۸:۳۰ به ۷:۳۰ صبح و از ۱۶:۰۰ به ۱۷:۰۰ تغییر خواهد کرد از روز بازگشایی مراکز آموزشی بر اساس تصمیم ستاد ملی کرونا محدودیت از ۷:۳۰ به ساعت ۶:۳۰ صبح و از ۱۷:۰۰ به ۱۸:۰۰ تغییر می‌کند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اخراج کومان از بارسلونا؛ مربی بعدی آبی‌اناری‌ها از قطر می‌آید؟بارسلونا که پیش‌تر همواره از مدعیان اصلی قهرمانی در اسپانیا بود در حال حاضر از ۱۰ مسابقه خود در لالیگا با ۴ پیروزی، ۳ تساوی و ۳ شکست در مکان نهم جدول جای قرار گرفته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تصاویری از اولین روز حیات یک بچه کرگدن در یکی از باغ‌وحش‌های هلندمسئولان باغ‌وحش آرنهم نام این بچه کرگدن را «استارک» گذاشته‌اند. او چهاردهمین کرگدنی است که از سال ۱۹۷۷ میلادی تاکنون در آرنهم به دنیا می‌آید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

توافق ایران و اروپا درباره از سر گیری مذاکرات پیش از پایان نوامبرمعاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران با معاون دبیرکل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا در مقر این اتحادیه در بروکسل دیدار و در خصوص موانع اصلی مذاکرات پیش رو
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

نگرانی اعضای پیشین داعش از بازگشت به خانه بعد از پایان محکومیتاعضای پیشین داعش که دوران محکومیت خود را در زندان‌های اقلیم کردستان گذرانده‌اند حالا نگرانند با بازگشت به مناطق تحت کنترل دولت مرکزی بغداد بار دیگر تحت پیگرد و مجازات قرار گیرند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز • فرهنگ شریف | DW | 28.10.2021در پادکست این هفته 'آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز' از فرهنگ شریف، یکی از نوزاندگان چیره‌دست ساز تار و ویژگی های کار او گفته‌ایم. احمد عبادی نوازنده سه‌تار درباره فرهنگ شریف گفته بود: «شریف بداهه موسیقی اصیل ایرانی است.» من عاشق صدای تارم. اولین مربی ام انگشتهای کوتاه و کپلی داشت و موقع نواختن با حیرت نگاه می کردم با چه چابکی این انگشت ها بین سیمای ساز حرکت می کنند و یکی را آن بین می گیرند. و چه صدایی اینکه می گوید از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر، بنظرم منظورش صدای تار بوده
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »