اتوبوسرانی امروز پذیرای بیشترین مسافر در سال جدید بود/تست کرونای ۱۸ راننده اتوبوس مثبت شد

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران: اتوبوسرانی امروز پذیرای بیشترین مسافر در سال جدید بود تست کرونای ۱۸ راننده اتوبوس مثبت شده است

04/04/2020 05:04:00 ب.ظ

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران: اتوبوسرانی امروز پذیرای بیشترین مسافر در سال جدید بود تست کرونای ۱۸ راننده اتوبوس مثبت شده است

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اعلام اینکه با گذشت زمان، کار ضد عفونی کردن اتوبوس‌های شرکت واحد، بهتر از گذشته در جریان است و مواد ضد عفونی مورد استفاده از کیفیت بالاتر و اثرگذاری بیشتری برخوردارند، گفت: عملیات ضد عفونی کردن ناوگان اتوبوسرانی با دقت و جدیت ادامه خواهد داشت.

ترفع با اشاره به تأمین ۶۰۰۰ ماسک"ضد ویروس" با قابلیت مصرف طولانی‌مدت برای رانندگان و عوامل خطوط، اظهار کرد: روزانه به حداقل ۶۰۰۰ جفت دستکش و به عبارتی، هر ماه حداقل به ۱۸۰ هزار جفت دستکش صرفاً برای رانندگان و همکارانی که در خطوط اتوبوس و به اصطلاح کف خیابان در حال خدمت‌رسانی‌اند، نیاز داریم.

بازار داغ اخبار جعلی در رابطه با اعتراضات آمریکا | DW | 02.06.2020 بنیانگذار دانشگاه در سیستان و بلوچستان | DW | 03.06.2020 نیروهای ارتشی در پیرامون پایتخت آمریکا مستقر شدند | DW | 03.06.2020

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران اظهار کرد: از اول فروردین و ابتدای سال جدید، امروز بیشترین تردد شهروندان را در سطح شهر شاهد بودیم و ناوگان اتوبوسرانی تهران امروز پذیرای بیشترین تعداد مسافران در سال جدید بود.  بر اساس گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی، وی خاطرنشان کرد: حمل و نقل عمومی، تقاضامحور است و با توجه به افزایش تعداد مسافران، تلاش شد تا با کاهش سرفاصله حرکت اتوبوس‌ها و اعزام اتوبوس‌های بیشتر به خطوط پرمسافر، پاسخگوی تقاضای شهروندان باشیم.

ادامه مطلب: خبرگزاری ایسنا »

یکی از گروه‌های در معرض خطر ابتلا به كرونا قشر رانندگان وسایل نقلیه عمومی هستند فقط دوس داشتین عید مردمو خراب کنید با این حجم تردد در امروز مثلا چی میشد عید مسافرت میرفتیم یا چند جا دید و باز دید میکردیم تماسها کمتر از امروز میشد.... فقط عید خار داشت كرونا Rouhani_ir کروناویروس از شنبه همه چیز عادی شد

همکاری بیش از ۴۲ هزار داوطلب با هلال‌احمر برای مقابله با کرونارئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از همکاری بیش از ۴۲ هزار داوطلب با هلال‌احمر در حوزه مقابله با ویروس کرونا خبر داد. دم مردم همیشه گرم مگه ما مردم به داد خودمان برسیم والا از رژیم سفاکان جز ظلم و جور و ستم چیزی ندیدیم.

از وضعیت کرونا در تهران نگرانیم/ تا اطلاع ثانوی به زندگی با کرونا عادت کنیدمعاون کل وزارت بهداشت ضمن اعلام روند کاهشی بروز کرونا در برخی استان های پرشیوع و همچنین ابراز نگرانی درباره وضعیت این بیماری در تهران، در زمینه پیش بینی از زمان مهار کرونا در دنیا و کشور گفت: تا اطلاع ثانوی و تا زمان کشف دارو و واکسن باید با زندگی با کرونا عادت کنیم. منظورش اینه که تا اطلاع ثانوی، با مرگ با کرونا عادت کنید، چون نظام لیاقت مدیریت بحران کرونا را نداره!!

پیشنهاد اتاق بازرگانی تهران به دولت برای مقابله با کرونابسته پیشنهادی اتاق بازرگانی تهران به دولت برای مقابله با ابعاد اقتصادی کرونا: ارائه کارت اعتباری و پرداخت کمک ماهیانه به سه دهک پایین جامعه و ایجاد خط اعتباری مشروط به حفظ حداقل ۹۰ درصد نیروی کار تا شهریورماه برای کسب و کارهای آسیب دیده از شیوع کرونا

فریب افکارعمومی با تبلیغات روغن غیرتراریختهاخیرا یکی از شرکت‌های عرضه کننده روغن‌های خوراکی در تبلیغات خود ادعا کرده که روغن غیرتراریخته تولید می‌کند. این در حالی است که به گفته محققان حوزه بیوتکنولوژی، در دنیا دانه آفتابگردان تراریخته وجود ندارد و کلیه دانه‌های روغنی چون ذرت، سویا و کلزا تراریخته هستند. به اعتقاد این محققان در شرایطی که مردم در وضعیت بحران اپیدمی کرونا ویروس در خانه‌ها بوده و مخاطبان رسانه ملی هستند، پخش چنین تبلیغاتی موجب تشویش اذهان عمومی می‌شود. شما تشریف می‌برید بانک ژن موسسه اصلاح و نهال بذر، بخش دانه‌های روغنی، واقع در محمد شهر کرج. آنجا درخواست بذر غیر تراریخته آفتابگردان می‌دهید. هرچقدر خواستید به شما تحویل داده خواهد شد. دانش ژنتیک درخصوص تراریخته وغیرتراریخته که بعضی موارد،انراغیربهداشتی قلمدادمیکنندمبنای علمی والهی ندارد که هرگیاه،دام وگیاهی می تواندازچندگونه متفاوت حاصل شده باشدکه بهداشتی است که درمواردمختلف باازمایش مراکزبهداشت میتوان به ان یقین حاصل کرد.

ربیعی نگرانی‌های اقتصادی دولت در مواجهه با کرونا را تشریح کردسخنگوی دولت با اشاره به آثار منفی کرونا بر اقتصاد جهانی گفت: بی‌گمان هیچ کشوری نیست که همزمان با کرونا، سخت‌ترین تحریم های جهان را نیز تجربه کند.

با شیوع کرونا در اسپانیا خاکسپاری هم آنلاین شداینجا روستایی در اسپانیا است، نوه‌ای که حالا پدربزرگ و مادربزرگش را از دست داده تلفن به دست تلاش می‌کند تا دیگر اعضای خانواده را برای آخرین خداحافطی به طور مجازی به اینجا بیاورد.