پیشنهاد اتاق بازرگانی تهران به دولت برای مقابله با کرونا

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

بسته پیشنهادی اتاق بازرگانی تهران به دولت برای مقابله با ابعاد اقتصادی کرونا: ارائه کارت اعتباری و پرداخت کمک ماهیانه به سه دهک پایین جامعه و ایجاد خط اعتباری مشروط به حفظ حداقل ۹۰ درصد نیروی کار تا شهریورماه برای کسب و کارهای آسیب دیده از شیوع کرونا

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، براساس اطلاعات ارائه شده در این بسته، اتاق بازرگانی پیش‌بینی کرده در صورتی که شیوع این ویروس در مدت زمان کوتاه‌مدت بین سه تا شش ماه باشد دولت باید در چند حوزه اقدامات حمایتی را در دستور کار قرار دهد که به وسیله آن تبعات اقتصادی این ویروس کاهش یابد.

کمک به بنگاه‌ها، کمک به تامین معاش حداقلی خانواده‌های ایرانی، کاهش عدم اطمینان در آینده اقتصاد و برنامه‌ریزی هدف برای عبور از این شرایط اولویت‌هایی است که بخش خصوصی اجرای آن را به دولت پیشنهاد کرده است. اتاق پیشنهاد کرده که این کارت اعتباری در دو نوبت به این اقشار ارائه شود که بخش نخست آن در فروردین‌ماه و بخش دوم در خردادماه خواهد بود و در هر مرحله ۵۰۰ هزار تومان به ازای هر نفر در اختیار این خانوارها قرار گیرد. دوره تنفس این تسهیلات شش ماهه در نظر گرفته می‌شود و پس از آن در ۱۲ قسط بازپرداخت صورت می‌گیرد. یارانه ماهانه افراد ضمانت بازپرداخت این تسهیلات در نظر گرفته شده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

محکومیت پیشنهاد آزمایش واکسن کرونا در آفریقا از سوی دو کارشناس فرانسوی«شاید تحریک‌آمیز باشد، آیا نباید این مطالعات را در آفریقا انجام داد؟ جایی که نه ماسکی وجود دارد و نه درمانی. بخش مراقبت‌های ویژه هم در کار نیست.» Racisim اینهم نگاه جهان اولی های متمدن و مدافع حقوق بشر به انسان. قابل توجه دلدادگان غرب خلیج_فارس الخلیج_الفارسی persian_gulf در_خانه_میمانیم اونایی که واکسن کشف می کنند چرا به خانواده خودشون نمی زنند تا ببینند چه جوری میشن
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کسی از دروغ‌ پراکنی آمریکا فریب نمی‌خوردنماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد گفت: در حالی‌که جهان بر همکاری برای مقابله با کرونا متمرکز است‎؛ آمریکا بدون توجه به آن، علیه دیپلمات‌های ایرانی دروغ‌ پراکنی می‌کند. دیگ به دیگ ... ولی تو اینطوری فکر کن که دنیا از حرفای مفت دورغ جمهوری اسلامی دزد فاسد حرفی رو باور کنند خیلی انسان حقیری هستی بخدا ولی تا چند وقت پیش اکثر ایرانیا فریب دروغای شماهارو می خوردن!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حماس: بستن مرزهای غزه برای مقابله با کرونا ممکن نیسترئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) در غزه تأکید کرد که امکان بستن کامل نوار غزه به روی مسافران برای مقابله با ویروس کرونا وجود ندارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تجلیل سازمان بهداشت جهانی از ایران برای تشکیل بسیج ملی مقابله با کروناتجلیل سازمان بهداشت جهانی از ایران برای تشکیل بسیج ملی مقابله با کرونا وزیر بهداشت از تجلیل سازمان جهانی بهداشت از ایران برای برگزاری بسیج ملی مقابله با کرونا خبر داد اسگولتون کردن 😂😂😂😂😂😂😂😂چقدر خنده دار بود دروغ سيزده بدر گفته حتما
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سازمان ملل خواستار همکاری بین‌المللی برای مقابله با کرونا شدمجمع عمومی سازمان ملل با صدور قطعنامه‌ای خواستار همکاری بین‌المللی برای مقابله با کرونا شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ربیعی نگرانی‌های اقتصادی دولت در مواجهه با کرونا را تشریح کردسخنگوی دولت با اشاره به آثار منفی کرونا بر اقتصاد جهانی گفت: بی‌گمان هیچ کشوری نیست که همزمان با کرونا، سخت‌ترین تحریم های جهان را نیز تجربه کند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »