اتهام رئیس جمهوری صربستان به استرالیا: با جوکوویچ «بدرفتاری» شده است

25/10/1400 12:49 ق.ظ

وزارت مهاجرت استرالیا روز جمعه ضمن اعلام لغو مجدد ویزای نواک جوکوویچ تهدید کرد که این تنیس‌باز مطرح صرب ممکن است به دلیل خطاهایی که پیش از سفر به ملبورن مرتکب شده برای سه سال از ورود به خاک استرالیا منع شود. جزئیات بیشتر🔽

وزارت مهاجرت استرالیا روز جمعه ضمن اعلام لغو مجدد ویزای نواک جوکوویچ تهدید کرد که این تنیس‌باز مطرح صرب ممکن است به دلیل خطاهایی که پیش از سفر به ملبورن مرتکب شده برای سه سال از ورود به خاک استرالیا منع شود. او همچنین اعتراف کرده است که اظهارنامه ورود به استرالیا، به خصوص قسمت مربوط به سفرهای خارجی پیش از ورود به ملبورن را به اشتباه پر کرده و پس از مثبت شدن آزمایش کووید۱۹ وی در ماه دسامبر از مقررات قرنطینه پیروی نکرده است.

نواک جوکوویچ روز دوشنبه پس از رای موافق دادگاه به اعتراضش نسبت به لغو ویزا اجازه خروج از هتل پارک ملبورن را دریافت کرد و توانست تمرین‌های خود را برای شرکت در مسابقات تنیس گرند اسلم ملبورن آغاز کند.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

حکومت‌ها و دولت‌ها برای به این به وجود نمی آیند که مردم را دعوت به فقر کنند/ چرا عده‌ای می‌خواهند چهره ای مفلوک و درمانده از مردم و کشور به نمایش بگذارندیک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: حکومت‌ها و دولت‌ها برای این به وجود نمی‌آیند که مردم را دعوت به فقر کنند، برای این به وجود می‌آیند که با استفاده از امکاناتی که مردم در اختیارشان می گذارند شرایط رشد، توسعه و رفاه عمومی را فراهم کنند.

هیچ ضمانتی در بازگشت آمریکا به برجام، مهمتر از عمل نیست/به دنبال توافق دائم هستیمرئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس: ما برای انرژی هسته‌ای مذاکره نمی‌کنیم ما برای لغو تحریم پای میز مذاکره می‌رویم آمریکا برخی شروط ایران را پذیرفته و برخی را نه! آمریکایی‌ها می‌گویند هر چقدر امضا بخواهید ما به شما خواهیم داد اما از ما ضمانت مدت‌دار نخواهید

دانشمندان اسرائیلی در اقدامی که غیرممکن به نظر می‌رسید، یک ابرنواختر را شناسایی کردنددانشمندان در اسرائیل موفق شدند انفجار یک ستاره عظیم ولف–رایه را شناسایی کنند. ستاره‌های ولف–رایه که بسیار پرجرم هستند و به دلیل نور زیاد از گونه‌های فراغول‌ محسوب می‌شوند، زندگی خود را با انفجاری بزرگ پایان می‌دهند که «ابرنواختر» نامیده می‌شود. دانشمندای اسرائیلی گوه خوردن با تو احتمالا این ابرنو اخترکه دانشمندان اسرائیلی کشف کردن محسن رضائیه از بالا آسمان اسرائیل رفت نیکاراگوئه بیخ گوش آمریکا حالا ببینیم باهاش چکار می‌کنن تبریک به دانشمندان عزیز ،...،.

اعتیاد؛ مشکلی دیگر که مردم افغانستان با آن دست به گریبان هستنداعتیاد به مواد مخدر همچنان به عنوان یکی از آسیب‌های اجتماعی که مردم افغانستان را دست به گریبان کرده، به شکل گسترده‌ای در این کشور به چشم می‌خورد. - خبرگزاری آناتولی

سپر رسانه‌ای روزنامه کیهان به نیابت از سپاه

«ترکیبات گیاه شاه‌دانه می‌تواند از ابتلا به ویروس کووید۱۹ جلوگیری کند»ریچارد ون بریمن از اعضای تیم تحقیق تاکید دارد که «این اسیدهای کانابینوئید در الیاف و عصاره شاهدانه به وفور یافت می‌شود و از ترکیبات مورد استفاده در مواد روان‌گردانی که برای تهیه ماری‌جوانا استفاده می‌شوند، نیستند.» دروغه من میکشم تا حالا هم دوبار کرونا گرفتم دروغه بابا هر دم از این باغ ، بری می رسد !

آقای جوکوویچ که مدارک ابتلا به کرونا را به عنوان توجیهی برای معافیت از واکسیناسیون به دادگاه ملبورن ارائه کرده، روز پنجشنبه در مصاحبه‌ای به ارتکاب برخی «خطاها» پیش از انجام سفر به ملبورن از جمله حضور در جمع خبرنگاران، دیدار با تنیس‌بازان جوان کشورش و نیز حضور در یک مسابقه بسکتبال اعتراف کرده بود.

او همچنین اعتراف کرده است که اظهارنامه ورود به استرالیا، به خصوص قسمت مربوط به سفرهای خارجی پیش از ورود به ملبورن را به اشتباه پر کرده و پس از مثبت شدن آزمایش کووید۱۹ وی در ماه دسامبر از مقررات قرنطینه پیروی نکرده است.

نواک جوکوویچ روز دوشنبه پس از رای موافق دادگاه به اعتراضش نسبت به لغو ویزا اجازه خروج از هتل پارک ملبورن را دریافت کرد و توانست تمرین‌های خود را برای شرکت در مسابقات تنیس گرند اسلم ملبورن آغاز کند.

دولت فدرال استرالیا اما معتقد است معافیت از دریافت واکسن برای افرادی که کم‌تر از یک ماه به بیماری کووید۱۹ مبتلا شده باشند تنها برای شهروندان این کشور مجوز قانونی محسوب می‌شود و افراد غیر استرالیایی نمی‌توانند برای ورود به کشور از این معافیت بهر‌ه‌مند شوند.