اتحادیه اروپا با اتخاذ مواضع مستقل اجازه ندهد ایران کاملا از اروپا مایوس شود

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس‌جمهور در تماس تلفنی رئیس شورای اروپا: اتحادیه اروپا با اتخاذ مواضع مستقل اجازه ندهد ایران کاملا از اروپا مایوس شود

رئیس جمهور، محاسبات غلط و زیان بار آمریکا را ناشی از عدم شناخت این کشور از ایران و منطقه دانست و با بیان اینکه اتحادیه اروپا باید با اتخاذ مواضع مستقل از واشنگتن، اجازه ندهد ایران کاملا از اروپا مایوس شود، تصریح کرد: مجموعه اتحادیه اروپا، قدرتی بزرگ با مسوولیتی سنگین در جهان است و اگر بخواهد در مسیر تقویت صلح و ثبات منطقه فعالیت کند، تهران آماده همکاری و مشارکت با این اتحادیه است.

رئیس جمهور با اشاره به ابراز همدردی رئیس شورای اروپا به خاطر حوادث اخیر گفت: تظاهرات گسترده مردمی از کشمیر تا عراق و لبنان به دنبال ترور سپهبد شهید قاسم سلیمانی بیانگر محبوبیت و نقش بزرگ این شهید در ثبات و امنیت منطقه است. رئیس جمهور در پاسخ به توضیحات رئیس شورای اروپا تاکید کرد: ایران و اروپا به دنبال ثبات منطقه و تحکیم مجدد برجام هستند و برای ما بسیار مهم است که اروپا و چین و روسیه بتوانند برای حفظ برجام نقش مهم خود را ایفا کنند تا منافع ایران تامین شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اتحادیه اروپا، اجازه ندهد ایران کاملا از اروپا مایوس شودرئیس جمهور، محاسبات غلط و زیان بار آمریکا را ناشی از عدم شناخت این کشور از ایران و منطقه دانست و با بیان اینکه اتحادیه اروپا باید با اتخاذ مواضع مستقل از واشنگتن، اجازه ندهد ایران کاملا از اروپا مایوس شود، تصریح کرد: مجموعه اتحادیه اروپا، قدرتی بزرگ با مسوولیتی سنگین در جهان است و اگر بخواهد در مسیر تقویت صلح و ثبات منطقه فعالیت کند، تهران آماده همکاری و مشارکت با این اتحادیه است. خاک بر سرتون که هنوز مایوس نشدید! اروپا خودش رو نمیتونه بدون امریکا نگه داره , میخواید ایران از اروپا تیغ بزنه!?😐 خود فرانسه دره سقوط میکنه! آخرین تلاش های نظام برای زنده ماندن بعضی افراد یا احمقند یا خود را به حماقت میزنند بخاطر اینکه این حماقت براشون سود داره.وگرنه کشورهای اروپایی برای شهادت حاج قاسم دست و هورا کشیدن، و زدن موشکهای به پایگاه عین السد را محکوم کردند.دقیقا انتظارت از اروپا چیه؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اتحادیه اروپا خواستار راه حل دیپلماتیک برای بحران لیبی شدهماهنگ‌کننده سیاست خارجی اتحادیه اروپا اعلام کرد که خواستار راه حل دیپلماتیک برای بحران لیبی هستند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

گفتگوی روحانی با جانسون و رئیس شورای اروپا؛ آمادگی آمریکا برای مذاکرهبوریس جانسون و رئیس شورای اروپا در مکالمه‌‌های تلفنی جداگانه با حسن روحانی بر کاهش تنش و حفظ برجام تاکید کرده‌اند. آمریکا به سازمان ملل گفته که آماده است تا بدون پیش‌شرط با ایران مذاکره کند. این در حالی است که ایران می‌گوید بدون رفع تحریم‌ها نمی‌تواند به مذاکرات بازگردد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

گاز روسیه با افتتاح «ترک استریم» از ترکیه به اروپا می‌رودافتتاح خط انتقال گاز با حضور اردوغان و پوتین؛ گاز روسیه از طریق ترکیه به اروپا می‌رود همین ترکیه هواپیمای روسیه رو زد،چه سیاستی داره این پوتین! جمع حرومزاده ها جمعه . نوبت دوکه دوگه شون میرسه انشاالله شوربختانه گرفتار یک حکومت دینی مستبدشدیم که تمامی پتانسیل های موجودکشور رادر جهت توسعه ایدئولوژی متحجر وسرکوب مردم برای حفظ نظام عقب افتاده اش میکند.اکنون باید ایران دهها پروژه استراتژیک این چنینی برای کشور امضا میکرد. مردم‌کافی است ده دقیقه به اعمال این رژیم سرتاپا دروغ فکر کنند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مجارستان خواستار همسویی اروپا با آمریکا و اسرائیل در موضوع ایران شدویکتور اوربان، نخست وزیر راست‌گرای مجارستان از اتحادیه اروپا خواست تا در مواجهه با تنش موجود میان ایران و آمریکا بیش از پیش از مواضع و رویکرد ایالات متحده در برخورد با جمهوری اسلامی حمایت کنند. اینا دیگه چه مرگشونه؟ فک کنم سردار حاجی زاده اینم باید ببره تو به کوچه تاریک بهش چند تا موشک نشون بده این چه سودی برای اروپا دارد؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

چرا لیگ‌های معتبر اروپا چندان علاقه‌ای به بازیکنان ایرانی ندارند؟تا همین چند سال پیش فوتبال ایران لژیونرهای زیادی در لیگ‌های معتبر اروپا داشت. تعداد زیادی از بازیکنان نسل طلایی فوتبال ایران در پایان دهه ۹۰ میلادی راهی لیگ‌های بزرگ اروپا شدند. اما چرا مدتی است که شمار بازیکنان ایرانی در این لیگ‌ها به طرز چشمگیری کاهش پیدا کرده است؟ موشك زدن ول كن اينارو کسخل جنگ شده برو پناه بگیر ریدم تو سیستم خبریتون:)))))))
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »