آمریکا: ممکن است روسیه را از سازمان ملل حذف کنیم

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نماینده ویژه آمریکا در سازمان ملل متحد اعلام کرد که ممکن است روسیه را از این سازمان منزوی کنند. - خبرگزاری آناتولی

28.02.2022لیندا توماس گرینفیلد، نماینده ویژه آمریکا در سازمان ملل متحد با حضور در برنامه «Meet the Press» در شبکه تلویدیونی « NBC» اعلام کرد که ممکن است روسیه را از سازمان ملل منزوی کنند.

توماس گرینفیلد خاطرنشان کرد: روس‌ها را می‌توانیم از سازمان ملل متحد منزوی کنیم. می‌توانیم از نهادهای خصوصی سازمان ملل حذف کنیم و آنها هم این انزوا را احساس کنند. نماینده ویژه آمریکا با بیان اینکه ابزارهای زیادی برای اعمال فشار بر روسیه دارند و از همه آنها استفاده کرده‌اند، گفت: شورای امنیت سازمان ملل امروز نشست جدیدی برگزار خواهد کرد. در این نشست مجمع عمومی سازمان ملل را به تشکیل جلسه اضطراری فرا خواهیم خواند. توقع می‌رود نشست مجمع عمومی روز دوشنبه برگزار شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خبر بسیار عالی بود

این عملکردهای صلیبچیهای غرب دیگر فاشیستی بودنش پر روشن است.غرب دنبال نادیده گرفتن روسهاست بنابرین پوتین هم به نابودی صلیبچیهای غرب تصمیم بگیرد کاری چندان بیراه نکرده و به حق و حق پوتین است صلیبچیهای فتنه ساز را از روی کره ی زمین محو و نیست کند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سازمان ملل: ۱۵۰ هزار پناهجوی اوکراینی وارد کشورهای همسایه شدندکمیسر عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان می‌گوید تاکنون ۱۵۰ هزار پناهجوی اوکراینی وارد کشورهای همسایه شده‌اند. فیلیپو گراندی روز شنبه ۷ اسفندماه با انتشار توئیتی، اعلام...
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

رئيس سازمان انرژی اتمی ایران از سرمایه‌گذاری ۵۰ میلیارد دلاری برای ساخت نیروگاه‌های هسته‌ای خبر دادمحمد اسلامی، رئیس سازمان انرژی هسته‌ای ایران، می‌گوید ایران قصد دارد با سرمایه‌گذاری تا ۵۰ میلیارد دلار، نیروگاه‌های هسته‌ای جدید بسازد و ۱۰هزار مگاوات برق هسته‌ای تولید کند.... ان شاءالله به کوری چشم دشمنان جمهوری اسلامی
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

پنتاگون: نیمی از نیروهای مستقر روسیه در مرزها وارد اوکراین شدندوزارت دفاع آمریکا اعلام کرد که روسیه نیمی از نیروهای مستقر خود در مرزها را وارد اوکراین کرده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

جانسون: اولین قدم را در حذف روسیه از سیستم مالی جهانی برداشتیمبوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس گفت: تصمیم محدود سازی دسترسی برخی بانک های روسی به سیستم بین المللی سوئیفت، اولین گام در جهت حذف کامل روسیه از سیستم مالی جهانی است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رئیس سرویس اطلاعات آلمان هنگام حمله روسیه در اوکراین بودرئیس سرویس اطلاعات آلمان هنگام حمله روسیه در اوکراین بود سرویس اطلاعات فدرال آلمان اعلام کرد رئیس سازمان امنیت اطلاعاتی خود را که هنگام وقوع تهاجم روسیه به اوکراین در کی‌یف بود با یک عملیات ویژه از آنجا خارج کرده است.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

درخواست غرب برای نشست فوری شورای امنیت درباره اوکرایندرخواست غرب برای نشست فوری شورای امنیت درباره اوکراین نروژ، ایالات متحده و تعدادی دیگر از کشورها خواستار برگزاری نشست فوری شورای امنیت سازمان ملل در مورد وضعیت انسانی در اوکراین برای روز دوشنبه شدند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »