آخرین خبرهای پنج‌شنبه هشتم آبان ۱۳۹۹ | DW | 29.10.2020

08/08/1399 09:54 ق.ظ

کرونا در آلمان: بیش از ۱۶هزار ابتلای جدید مؤسسه روبرت کخ آلمان از ۱۶هزار و ۷۷۴ مورد ابتلا به ویروس کرونا در طول ۲۴ ساعت گذشته خبر داد. در همین مدت ۸۹ نفر بر اثر ابتلا به بیماری 'کووید ۱۹' جان باخته‌اند.

شمار کل مبتلایان به کرونا در آلمان به ۴۸۱هزار و ۱۳ نفر رسیده است. تا کنون ۱۰هزار و ۲۷۲ نفر در این کشور جانشان را بر اثر این بیماری جان از دست داده‌اند.

[۰۹:۳۰]ـ شرکت مایکروسافت می‌گوید، هکرهای ایرانی تلاش کرده‌اند از طریق یک رشته حملات سایبری از یک گروه هکری به نام"فسفرز" به ایمیل‌های"افراد سرشناس" نفوذ کنند. به گزارش خبرگزاری رویترز، مایکروسافت گفته است، هکرهای ایرانی بیش از ۱۰۰ نفر از شرکت‌کنندگان بالقوه کنفرانس امنیتی مونیخ آلمان و نشست سران T20 (وابسته به گروه ۲۰) در عربستان سعودی را هدف قرار داده‌اند.

ـ دیوان عالی آمریکا درخواست دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور این کشور برای جلوگیری از شمارش آرای پستی بعد از سوم نوامبر (روز انتخابات ریاست جمهوری) را رد کرد. ترامپ پیش از این در جلسه‌ای در لاس‌وگاس ابراز امیدواری کرده بود که"دادگاه‌ها اجازه ندهند برخی ایالت‌ها (شمارش آرا) را به بعد از سوم نوامبر بکشانند. دیوان عالی همچنین اخذ رأی از طریق پست را تا ۹ روز بعد از انتخابات در ایالت کارولینای شمالی روا دانست.

ادامه مطلب:
dw_persian »

ظریف گه خورد. ظریف جونتون و دوست داری نه. تف به شرف هر چی خبر گزاری وابسطه بدبخته ریدم به سر درتون رهخر جمهوری فاشیستی اسلامی برای جوانان فرانسه پیام میدهد که بر علیه حکومتشان شورش کنند آنوقت ماله کش اعظم حمله تروریستی را محکوم میکند. ریدم به منطق تو جواد خنده داره،، یک تروریست مسلمان جنایت یک تروریست مسلمان را محکوم میکنه.

ظریف معمولا حرکتی را محکوم‌می کند که خودش تدارکاتش را برعهده داشته، که یک وقت کسی به ارتباطاتش شک نکند پیمان_نوین مرتیکه الاغ خر خودت واربابانت هستید شما ها مسبب و بانی این همه خشونت در دنیا هستید. چرخه؟ چرخه معیوب؟ یعنی اینکه یارو رفته فرانسه، با امکانات مالیات دهنده فرانسوی رشد کرده و شکمش سیر شده و بعد حالا داره مث سگ هار ملت رو پاره میکنه یه چرخه معیوب حساب میشه نه؟! اون لجن یه چیز میگه شما هم بکنید تو بوق! حیف مالیات شهروند آلمانی که پای شما خرج میشه!

Down with Islamic regime, Mullahs in Iran. در مورد این خانواده‌ نظری ندارن! ایران_نژاد اين شاخه سبز احمق هیچ لياقت رئاست فرانسه نداره، آيا بيادداريد آقای جاك شيراک ؟ قصراليزيه افتخار داشت به همچی رئیسی، شیراک حتی ازمردم ودولت جزائر بخاطر كشتار صدهاهزار جزائري بدستان نيروهاى وحشى فرانسوی رسما عذرخواهی كرد پس چرا این با یه عذرخواهی به مسلمانان قال قضیه نمیکنه ؟ !

آخرین خبرهای سه شنبه ششم آبان ۱۳۹۹ | DW | 27.10.2020اميدوارم به بهانه كرونا و تعطيلي كشور چيزي رو گرون نكن چون دوباره زمزمه گروني آرد و بنزين و روغن و خيلي جيزاي ديگه هست کس ننت خایه مال دیوث چرا برای کشتار مسلمانان در ایغور چین لال شده بودی .کاریکاتور ۱۴۰۰ سال پیش زخمیت کرد ولی کشتن پیروان همون کاریکاتور هیچ اثری روت نداشت حرومزاده

مسلمانان تا به همه دنیا ثابت نکنند که اسلام دین صلح است، دست از جنگ، ترور و سر بریدن بر نمی دارند. ظریف خودش یه تروریسته ! داره دروغ میگه. منطق من بهم میگه تو دروغ میگی‌ ظریف جواد مال کش اعظم شما حرف نزنید ،نمیگیم لال هستید ابلح اسم سردفتر و دربون شرکت نفت و براتون میفرستم اونا رم تحریم کنید جونتون در بیاد ما جلوتون کوتاه نمیایم

I'm sorry 😔😔 اهل هرجایی بوده ، انگار داره به پای ایران تمام میشه! چقدر اینا بی چشم و رو هستن میرن فرانسه از بدبختی و گرسنگی بعد تازه جنایت هم میکنن بابا اسلام خوب تو هم خوب چرا تونس نموندی فرانسه چه غلطی میکردی؟ منبع ؟

آخرین خبرهای چهارشنبه هفتم آبان ۱۳۹۹ | DW | 28.10.2020چرا شرایط جنگی شده؟ خودت باعثش شدی. خودت نبودی؟ خامنه ای و سپاه بوده؟ پس باید اعتراض میکردی و مردم رو مطلع میکردی و استعفا میدادی. استعفا ندادی؟ پس شما یک اژدها با چند سر هستید. البته از قبل میدانیم که جریان چیست و این برای آنان که نمیدانند ساده سازی شد. ما کی تو این 40 سال تو شرایط عادی بودیم که الانش باشیم، یا تو شرایط حساس کنونی هستیم یا تو شرایط جنگ پس چرا مسئولین حتی تو شرایط جنگی هم دست از دزدی بر نمیدارن یعنی اون مسئولی ک اون بلدوزر رو فرستاد تا صحنه رو جمع کنه هم جزو خاطیان حساب میشه؟

یک مسلمان ۲۱ ساله بوده است!!!! فیک نیوزا These jihadi savages must be stopped, throw em out into the mediteranean sea کشورهای اروپایی اگرمی خواهندمردمشان امنیت داشته باشندوبه دست وحوش اسلامی سربریده وسلاخی نشوندبایستی کلیه مسلمانان عرب زبان ازآفریقایی تا آسیایی همه را با ماشینهای حمل زباله به دریا یازباله دان تاریخ بریزند

کار بعضی از خر متعصب ها باعث میشه ما که از کشوری مسلمان در غرب زندگی میکنیم سرمون از شرم پایین باشه.‌ اسلام سنی بدتر از اسلام شیعه است😏 خاک تو سرت احمق.ما اینجا حداقل 21 سال درس میخونیم تا بتونیم بریم اونجا vahidhdi aykew11 بهتر اشغال دیوانه تلگرام؟!؟!؟ آقای کوربین ضد صهیونیستی در آینده‌ای نزدیک حقیقت صهیونیست ها را برملا خواهد کرد فلسطین القدس لنا 🇵🇸 ✌️ FreePalestine 🇵🇸 ✌️

آخرین خبرهای سه‌شنبه ششم آبان ۱۳۹۹ | DW | 27.10.2020

هر کی روسی بلده به پوتین بگه تو مخالفانتو مسموم نکنی جهاد کردی برادر اظهار تاسف عمیقت دروغش یه خرده غلیظِ اوباما و بایدن و کلینتون هم به خاطر جنایتهاشون در خاورمیانه باید محاکمه بشن به به برادر کوربین دولت های ظالم با قوانین باطل که به دین اسلام توهین میکنن این طور در بحران و مشکلات فرو میرن، کلاََ ظالمانی که به اسلام توهین کردن و دست بردار نبودن عاقبت خوبی نداشتن، امیدوارم بقیه عبرت بگیرن. متأسفانه عبرت گیرنده کم هست

خدا رحمت کند خداوند رحمتش کند 🌺 با پشتیبانی مرکل از تروریست ها فرانسوی ها باید بهای تروریست پروری پارلمان اروپا را بده، اروپا بچش مزه اسلام را ، هنوز هم دیالوگ را انتخاب میکنی، چرا با قاتلین فرانسوی ها صحبت نمیکنی؟! ولیکن ۴۲ سال با قاتلین ایرانیان فقط صحبت میکنی ، ثروت انباشته شده تروریست ها د بانک‌های

خوب کرد خداحافظ ابن ملجم مرادی

سهام‌داران صبر کنید؛ ارزان‌فروشی نکنید/ خبرهای خوشی دارموزیر اقتصاد اظهار داشت: خبر خوش من به سهامداران این است که شاهد افزایش نرخ سودآوری شرکت‌ها هستیم. شرکت‌های بورسی از بنگاه‌های گلچین و صادراتی هستند که در حال حاضر نرخ رشد سود برخی از آنها بیش از 300 درصد بوده است.

روانش شاد و یادش گرامی! خدا رحمت کنه. روحش شاد. بیمارستانها شده کریدور مرگ . روحش شاد اين يه نفر كمتر، برا بازاريابيه؟! چقدر فريبكارهاي كثيفي هستن عاملان حكومت عسلامي!! عوام فریبی الهام جون ولی ما با پیروزی ارمنستان راضی تریم .....الهام اسرائیلی ننگت باد ...چوب تو ....تنگت باد😆 به ایران چرا تبریک گفته؟🤔

آخرین آمار کرونا در هند، چین و کره‌جنوبی

اینفوگرافی| آخرین نظرسنجی‌ها از انتخابات آمریکا - 27 اکتبرهفت روز مانده به انتخابات آمریکا نگاهی می‌اندازیم به نظرسنجی‌هایی که توسط رسانه‌های گوناگون صورت گرفته است. رسانه‌ها شانس پیروزی بایدن را بیشتر می‌دانند، اما همچنان معلوم نیست در نهایت چه اتفاقی خواهد افتاد.

[۰۹:۴۰]مؤسسه روبرت کخ آلمان از ۱۶هزار و ۷۷۴ مورد ابتلا به ویروس کرونا در طول ۲۴ ساعت گذشته خبر داد. در همین مدت ۸۹ نفر بر اثر ابتلا به بیماری"کووید ۱۹" جان باخته‌اند.

شمار کل مبتلایان به کرونا در آلمان به ۴۸۱هزار و ۱۳ نفر رسیده است. تا کنون ۱۰هزار و ۲۷۲ نفر در این کشور جانشان را بر اثر این بیماری جان از دست داده‌اند.[۰۹:۳۰]ـ شرکت مایکروسافت می‌گوید، هکرهای ایرانی تلاش کرده‌اند از طریق یک رشته حملات سایبری از یک گروه هکری به نام"فسفرز" به ایمیل‌های"افراد سرشناس" نفوذ کنند. به گزارش خبرگزاری رویترز، مایکروسافت گفته است، هکرهای ایرانی بیش از ۱۰۰ نفر از شرکت‌کنندگان بالقوه کنفرانس امنیتی مونیخ آلمان و نشست سران T20 (وابسته به گروه ۲۰) در عربستان سعودی را هدف قرار داده‌اند.

ـ دیوان عالی آمریکا درخواست دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور این کشور برای جلوگیری از شمارش آرای پستی بعد از سوم نوامبر (روز انتخابات ریاست جمهوری) را رد کرد. ترامپ پیش از این در جلسه‌ای در لاس‌وگاس ابراز امیدواری کرده بود که"دادگاه‌ها اجازه ندهند برخی ایالت‌ها (شمارش آرا) را به بعد از سوم نوامبر بکشانند. دیوان عالی همچنین اخذ رأی از طریق پست را تا ۹ روز بعد از انتخابات در ایالت کارولینای شمالی روا دانست.

ـ وزارت خارجه ترکیه کاردار سفارت فرانسه را در اعتراض به انتشار کاریکاتور رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه در نشریه"شارلی ابدو" احضار کرد. در این کاریکاتور در حالی که اردوغان با زیرپیراهن و شورت روی مبلی نشسته و نوشیدنی در دست دارد، دامن زنی محجبه را از پشت بالا میزند و ذو‌ق‌زده و خوشحال با نگاه به بدن برهنه زن می‌گوید: «اوه، یا پیغمبر!»