اینفوگرافی| آخرین نظرسنجی‌ها از انتخابات آمریکا - 27 اکتبر

06/08/1399 07:30 ب.ظ

📊 اینفوگرافی| آخرین نظرسنجی‌ها از انتخابات آمریکا - ۲۷ اکتبر 👈مشاهده تصویر باکیفیت بین‌الملل EtemadOnline

هفت روز مانده به انتخابات آمریکا نگاهی می‌اندازیم به نظرسنجی‌هایی که توسط رسانه‌های گوناگون صورت گرفته است. رسانه‌ها شانس پیروزی بایدن را بیشتر می‌دانند، اما همچنان معلوم نیست در نهایت چه اتفاقی خواهد افتاد.

ادامه مطلب:
EtemadOnline »

اسرائیل: پس از انتخابات آمریکا بر عادی‌سازی روابط با 5 کشور عربی متمرکز خواهیم شدوزیر اطلاعات اسرائیل گفت که کشورش پس از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بر مذاکرات عادی‌سازی روابط با 5 کشور عربی متمرکز خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی

تاثیر تایید ایمی کانی برت بر فضای سیاسی و انتخابات آمریکا چگونه خواهد بود؟با توجه به نقش تعیین‌کننده دیوان عالی در انتخابات آمریکا، به نظر می‌رسد تایید ایمی کانی برت بزرگ‌ترین پیروزی ترامپ در ماه‌های اخیر بوده است؛ پیروزی‌ای که نه تنها بر انتخابات سوم نوامبر بلکه بر آینده سیاسی آمریکا و عمیق‌تر شدن شکاف بین محافظه‌کاران و لیبرال‌ها تاثیر بسزایی خواهد گذاشت.

تاثیر کرونا بر اقتصاد اسپانیا؛ نزدیک به ۴ میلیون نفر بیکارندآخرین آمار دولت اسپانیا نشان می دهد که نرخ بیکاری در این کشور از مرز ۱۶ درصد نیز عبور کرده است و تا پایان سال میلادی به هفده درصد هم خواهدرسید.

مشت‌های گره کرده 'پسران مغرور' بر فراز انتخابات آمریکا | DW | 27.10.2020'پراد بویز' یک گروه فشار راستگرا در آمریکا است. می‌گویند 'تقلب' در انتخابات آمریکا و شکست ترامپ را نخواهند پذیرفت. دونالد ترامپ هم از آنها خواسته است خود را برای مقابله با تقلب در انتخابات آماده کنند. عمه مرکل باز تو گه خوردی.... ترامپ در ۹۰ درصد ایالت ها جلو هست و حتما برنده خواهد شد. شما بهتر مراقب لات و الوات های خودتون باشید که ۶ ماهه همه جا رو به آشوب کشیدن والا تا حالا که هر چی شورش و غارت شده کار چپولها و آنتیفا بوده اینها خودشون یه ارتش اند:-)

توافق ارمنستان و جمهوری آذربایجان برای برقراری مجدد آتش بس بشردوستانه - BBC News فارسیوزارت خارجه آمریکا یکشنبه با صدور بیانیه ای اعلام کرد در پی دیدار زهراب مناتسکانیان و جیحون بایرام‌اف، وزیران امورخارجه ارمنستان و جمهوری آذربایجان در واشنگتن دو طرف با برقراری مجدد آتش بس از ساعت هشت صبح روز دوشنبه ۲۶ اکتبر، ۵ آبان توافق کرده اند. این توافق در پی دیدار وزرای امورخارجه دو کشور با میانجیگری استیون بیگون، قایم مقام وزارت خارجه آمریکا و هیات های نمایندگی فرانسه و روسیه در ۲۴ اکتبر حاصل شد. توافق نیست.مصلحت مکارانه آمریکا برای نجات تروریستها ارمنی است.

آیا ترامپ در صورت شکست در انتخابات می‌تواند از ترک کاخ سفید خودداری کند؟ - BBC News فارسیبی‌بی‌سی از مخاطبانش در سراسر جهان خواسته سوالات‌ خود در مورد انتخابات آمریکا مطرح کنند. در این مطلب به سوالاتی پاسخ داده می‌شود که ظاهرا ذهن عده زیادی از مردم جهان را مشغول کرده است. مگه فرقی داره، که کی بشه، کی بره، کی بیاد و از از این بازی های زرگری؟! نه نمیتواند و باید برود ترامپ اگه واقعا شگست بخوره ی جنگ داخلی کوچک راه مندازه. بعد از کاخ سفید میره. ولی شک نکنید که لابیها اسرائیلی نمی گذارن ترامپ بازنده کاخ سفید رو ترک کنه