آخرین آمار کرونا در هند، چین و کره‌جنوبی

07/08/1399 09:42 ق.ظ

در حالی که مورد فوتی ناشی از کرونا طی شبانه‌روز گذشته در چین گزارش نشده اما این ویروس در هند و کره‌جنوبی بیش از 500 قربانی گرفت.

در حالی که مورد فوتی ناشی از کرونا طی شبانه‌روز گذشته در چین گزارش نشده اما این ویروس در هند و کره‌جنوبی بیش از 500 قربانی گرفت.وزارت بهداشت هند امروز چهارشنبه 28 اکتبر طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: شمار قربانیان کرونا با مرگ 508 نفر دیگر طی یک روز گذشته به 120 هزار و 10 تن افزایش یافت.

همچنین نتیجه تست کرونای 43 هزار و 893 تن دیگر در هند مثبت شده و مجموع مبتلایان در این کشور به 7 میلیون و 990 هزار و 322 نفر رسید. تاکنون 7 میلیون و 259 هزار و 509 بیمار کرونایی در هند بهبود یافته‌اند. بر اساس آخرین داده‌های پایگاه اطلاعاتی ارزیابی‌های جهانی «ورلدومتر»، هند از لحاظ تعداد مبتلایان به کرونا در رده دوم و از لحاظ شمار قربانیان در رده سوم جهان قرار دارد.کمیسیون ملی بهداشت چین طی گزارشی اعلام کرد که در یک روز گذشته 20 فرد مبتلا به ویروس کرونا که منشا خارجی داشتند شناسایی شدند و بدین ترتیب تعداد مبتلایان به 85 هزار و 868 نفر رسید.

طی این بازه زمانی در چین هیچ مورد مرگ ناشی از کرونا مشاهده نشده اما تاکنون 4 هزار و 634 تن جان خود را از دست داده‌اند. همچنین 80 هزار و 936 نفر از بیماران کرونایی در چین سلامتی خود را بازیافته‌اند و درمان 264 تن دیگر در بیمارستان ادامه دارد.به گزارش آمار مرکز کنترل و پیشگیری بیماری کره جنوبی، طی یک روز گذشته 103 مورد جدید ابتلا به کرونا که 7 تن از آن‌ها منشا خارجی داشتند شناسایی شد و شمار کل مبتلایان به 26 هزار و 146 نفر افزایش یافته‌است. headtopics.com

ادامه مطلب:
aa_persian »

آیا آمار اعلام‌شده فوتی‌های کرونا در تهران واقعی است؟محمدجواد حق‌شناس، رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران، با اشاره به آمار اعلام‌شده فوتی‌های کرونا در تهران گفت: «ما اصلاً وارد بحث راستی‌آزمایی نمی‌شویم به هر حال این عدد رسمی وجود دارد. اینجا به دوستان گفتم این را تفکیک‌شده اعلام کنید تا امروز چیزی اعلام نکردند. شما آمار را ببینید، آمار مسخره کلان کشوری می‌دهند. امروز در کشور 196 نفر، 148 نفر و... این آمار به چه درد می‌خورد؟ من در تهران به شهروندانم چه بگویم؟ چقدر مال توست؟ چقدر مال ایلام است؟ چقدر مال لرستان است؟ چقدر مال خوزستان است؟ در حالی که هر استان باید عمل کنند.»

آمار مبتلایان به کرونا در جهان از مرز 44 میلیون نفر گذشت

آخرین خبرهای دوشنبه پنجم آبان ۱۳۹۹ | DW | 26.10.2020از همکارهای خودش بپرسند! قسمت جالبه قضیه اینه ک اروپا هم با این کشته شدن مشکلی نداره و در حال لا پوشونی رسیدن ب واقعیته هر وقت علت خودکشی جفری_اپستین رو پیدا کردین، خودکشی اینم معلوم میشه.

اینفوگرافی| آخرین نظرسنجی‌ها از انتخابات آمریکا - 27 اکتبرهفت روز مانده به انتخابات آمریکا نگاهی می‌اندازیم به نظرسنجی‌هایی که توسط رسانه‌های گوناگون صورت گرفته است. رسانه‌ها شانس پیروزی بایدن را بیشتر می‌دانند، اما همچنان معلوم نیست در نهایت چه اتفاقی خواهد افتاد.

آخرین خبرهای سه‌شنبه ششم آبان ۱۳۹۹ | DW | 27.10.2020

تاتار: پیشنهاد ترکیه آخرین فرصت برای حل مسئله قبرس استرئیس جمهوری ترک قبرس شمالی تصریح کرد که پیشنهاد ترکیه برای انجام یک مذاکرات پنج‌جانبه آخرین فرصت برای رفع مسئله قبرس است. - خبرگزاری آناتولی