آیا آمار اعلام‌شده فوتی‌های کرونا در تهران واقعی است؟

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

محمدجواد حق‌شناس، رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران، در گفت‌وگوی ویدئویی با اعتمادآنلاین پاسخ داد: آیا آمار اعلام‌شده فوتی‌های کرونا در تهران واقعی است؟ مشاهده در سایت👇 مشروح این گفت‌وگو را اینجا_ببینیم و بخوانیم👇

*قصه جالبی بود. آمدید اظهارنظر کردید عدد و رقم دادید بعد یک دفعه شورای شهر ساکت شد...اتفاقاً تنها حوزه‌ای بود که تمام همکاران و حتی خود رئیس شورا این مطالبه را داشت، اما خیلی برخورد هم به دولت هم به هسته سخت قدرت، برایشان مهم بود که اظهار نظر متفاوتی نشوند. وقتی که ما گله‌مند شدیم که این رویکرد با کرونا خوب نبوده، نادرست بوده، تو مواجهه اعتراض داشتیم. وقتی آقای رئیس‌جمهور اعلام کرد از بیست‌وسوم مردم به سرکار بروند من در نطق نوزدهم گفتم این کار را نکنید.

*خدا آخر عاقبت ما را به خیر کند! خدا آخر عاقبت همه کسانی هم که خیانت می‌کنند در حق جان مردم، مال مردم و منافع مردم، خدا آخر عاقبت آنها را هم به خیر کند. گرچه بعید می‌دانم با آه و ناله و نفرین مردم کار ساده‌ای باشد چون حق‌الناس است. از این بحث بگذریم.... شما موافق اجرای طرح ترافیک تهران هستید یا خیر؟*ستاد ملی مبارزه با کرونا مخالف است. شهرداری تهران دنبال اجراست چون منبع درآمدش است. شورای شهر چه نظری دارد؟می‌خواهم بگویم اگر او مخالف است فرض کنید ما باید درآمد داشته باشیم که شهر را اداره کنیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تعداد قربانیان کرونا در ایران '۳ تا ۴ برابر آمار رسمی' است | DW | 25.10.2020تعداد مبتلایان جدید کرونا در ایران بار دیگر رکورد زد اما شمار قربانیان در آمار رسمی به نسبت روزهای قبل اندکی کاهش یافت. یک کارشناس می‌گوید تعداد واقعی قربانیان تا ۴ برابر آمار رسمی و مدیریت کرونا محتاج بازنگری اساسی است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

قتل یک مخالف جمهوری اسلامی در کانادا؛ حامد اسماعیلیون هم می‌گوید تهدید به مرگ شده است🔺قتل یک مخالف جمهوری_اسلامی در کانادا؛ حامد اسماعیلیون هم می‌گوید تهدید به مرگ شده است ⚡️همزمان با قتل یک مخالف جمهوری اسلامی در تورنتو کانادا، حامد اسماعیلیون که دختر و همسرش را در سرنگونی هواپیمای_اوکراینی از دست داده نیز گفت تهدید به مرگ شده است. دولت کانادا تا چه حد مقصر است که این اجازه را داده است. مرا به یاد کل دولت و پلیس فرانسه میاندازد. 'سهل انگاري متعدد دولت ليبرال كانادا باعث شده كانادا جولان گاه حضور و رفت و امداقازاده ها و وابسته ها و مزدوران و تروريستها و سانديس خوران و ماله كشها و لابيهاي جمهوري اسهالي كه از اين اوضاع كانادا سو استفاده ميكنند و اين جنايات هم ثمره اين سهل انگاريست.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

انتخابات محلی در اوکراین در حال برگزاری استمردم اوکراین برای انتخاب شهرداران و اعضای شوراهای شهر این کشور پای صندوقهای رای رفتند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در آلمان؛ نزدیک به ۱۵ هزار نفر مبتلا در یک روز | DW | 24.10.2020شمار مبتلایان کرونا در آلمان در ۲۴ ساعت گذشته به ۱۵ هزار نفر نزدیک شده است. سازمان بهداشت جهانی درباره شیوع کرونا در اروپا هشدار داد. تاکنون ۴۲ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر در جهان به کووید-۱۹ مبتلا شدند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

شمار قربانیان حمله انتحاری به مرکز آموزشی در کابل به 18 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 40 هزار و 833 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »