آخرین خبرهای چهارشنبه هفتم آبان ۱۳۹۹ | DW | 28.10.2020

07/08/1399 12:28:00 ب.ظ

روحانی: ما در شرایط جنگ هستیم حسن روحانی در جلسه هیات دولت از رهبر جمهوری اسلامی به خاطر 'تفقد به رئیس جمهور و دولت' تشکر کرد و خواستار همیاری دوقوه دیگر و نیروهای مسلح با دولت شد.

] معاون حقوقی وزارت خارجه ایران می‌گوید که در آخرین دور مذاکرات با هیات اوکراینی،"مسائل جزیی‌تر"...

] معاون حقوقی وزارت خارجه ایران می‌گوید که در آخرین دور مذاکرات با هیات اوکراینی،"مسائل جزیی‌تر" مورد بحث قرار گرفته است. او افزود که در موضوع مجازات خطاکاران در پرونده سرنگونی هواپیمای اوکراینی ابهامی وجود ندارد.

هیات اوکراینی اعلام کرده که اولویت اصلی در مذاکرات، شفاف شدن واقعیات، دلایل بسته نشدن حریم هوایی، معرفی آمران و عاملان شلیک موشک است، آنگاه پس از آن می‌توان در باره خسارت صحبت کرد. بازماندگان قربانیان این فاجعه خواستار محاکمه آمران و عاملان سرنگونی هواپیما هستند.

۱۲:۲۰] حسن روحانی در جلسه هیات دولت از رهبر جمهوری اسلامی به خاطر"تفقد به رئیس جمهور و دولت" تشکر کرد و خواستار همیاری دوقوه دیگر و نیروهای مسلح با دولت شد. روحانی گفت: «از مجلس تقاضا می‌کنیم که ما را یاری کند، کمک به ما این است که ۶۷لایحه‌ای را که داده‌ایم بررسی و تصویب کنند.» headtopics.com

اینا میخوان برای ما تعیین تکلیف بکنن؟! اینا که هنوز در اباطیل مربوط به نژاد پرستی موندن که...

ادامه مطلب:
DW فارسی »

سازگاری ملی از منظر سیاست‌گذاری عمومی و نظریه سیاستی | کیومرث اشتریان

جامعه سیاسی سرشار از معاملات و تعاملات انبوه و روزمره شهروندان در بخش عمومی است. به این معاملات، «سیاست‌های عمومی» می‌گوییم؛ چون شامل گستره‌ای وسیع‌تر از مناسبات فردی و غیررسمی می‌شود و با عاملیت قدرت عمومی، فعلیت اجرائی می‌یابد. بخش گسترده‌ای از این سیاست‌های عمومی مبتنی بر نظریه‌های خُرد است که در ادبیات سیاست‌گذاری عمومی «نظریه طرح» (Program Theory) یا نظریه سیاستی نامیده می‌شود. این نظریه‌ها با نظریه‌های بالاتر از خود همچون نظریه عقلانی یا نظریه نهادی و دیگر نظریه‌های عام علوم اجتماعی پیوند دارند. نکته مهم آن است که نظریه‌های سیاستی می‌توانند هم‌زمان به دو یا چند نظریه عام اتصال یا ارجاع داده شوند و این به آن معناست که این نظریه‌ها در نسبت با نظریه‌های کلان، خنثی هستند و می‌توانند عاری از ایدئولوژی خاصی باشند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

حکومت نظامی از ساعت ۹ شب چهارشنبه به وقت محلی تا ساعت ۶ صبح پنج شنبه لازم‌الاجراست. از دوشنبه شب هزاران نفر در اعتراض به کشته شدن مردی سیاهپوست به نام والتر والاس با گلوله پلیس به خیایان‌های فیلادلفیا ریخته‌اند و میان تظاهرکنندگان و نیرهای پلیس درگیری و خشونت گزارش شده است. تا دولت انگلیس چند صد میلیون پوند به ج.ا نده نازنین زاغری آزاد نمیشه و تا دنیای غرب قاطعانه جلوی ج.ا نایسته گروگانگیری فرقه تبهکار تموم نمیشه

به گزارش خبرگزاری فرانسه، به نقل از ریچارد راتکلیف، ماموران امنتی جمهوری اسلامی به زاغری گفته‌اند برای رفتن به زندان ساک خود را جمع کند و با خود به دادگاه بیاورد. بجا این کارا جمعیت جهانو کنترل میکردن بهتر بود وبسایت 'خانه ملت' به نقل از ظریف نوشت: «ما در کشورهای مختلف به دستور آمریکا زندانی داریم و در خود آمریکا هم زندانی داریم، افرادی را نیز در ایالات متحده آمریکا داریم که حتی مدت محکومیت غیرقانونی آنها هم تمام شده اما آمریکایی‌ها مانع برگشت‌شان به ایران شدند.»

کاش این کار بکنن پروازاشونم کنسل کنن ب پاریس. ماهیت اسلامیشون بیشتر برای همه نمایان بشه ما هم اتفاقا موافق هستیم که نام شهری که از آنجا نکبت و بدبختی وارد ایران شد را در خیابان هایمان نبینیم. به شرطی که نام تروریست های مسلمان را بر آن نگذارند. بزرگ ترین سوال ذهن من اینه که چرا دیگه در خبر ها نامی از چین برده نمیشه چرا از نحوه برخورد دولت یا مردم چین با این بیماری چیزی نمیشنویم ؟

آخرین خبرهای دوشنبه پنجم آبان ۱۳۹۹ | DW | 26.10.2020از همکارهای خودش بپرسند! قسمت جالبه قضیه اینه ک اروپا هم با این کشته شدن مشکلی نداره و در حال لا پوشونی رسیدن ب واقعیته هر وقت علت خودکشی جفری_اپستین رو پیدا کردین، خودکشی اینم معلوم میشه.

اینا همونایند که رفتن بودن سینه زنی ! زنده باد کرونای انقلابی که ریشه جمهوری اسلامی را خواهد کند!!! ی عروسیایی اینجا میگیرن برا ی دست کوبیده جونشو میزاره تو بقشاب راحت شدن از زندگی نکبتی تو ایران مدیریت جهادی رهبر پناهگاه نشینان جهان یعنی اون مسئولی ک اون بلدوزر رو فرستاد تا صحنه رو جمع کنه هم جزو خاطیان حساب میشه؟

ما کی تو این 40 سال تو شرایط عادی بودیم که الانش باشیم، یا تو شرایط حساس کنونی هستیم یا تو شرایط جنگ پس چرا مسئولین حتی تو شرایط جنگی هم دست از دزدی بر نمیدارن چرا شرایط جنگی شده؟ خودت باعثش شدی. خودت نبودی؟ خامنه ای و سپاه بوده؟ پس باید اعتراض میکردی و مردم رو مطلع میکردی و استعفا میدادی. استعفا ندادی؟ پس شما یک اژدها با چند سر هستید. البته از قبل میدانیم که جریان چیست و این برای آنان که نمیدانند ساده سازی شد.

آخرین خبرهای سه شنبه ششم آبان ۱۳۹۹ | DW | 27.10.2020اميدوارم به بهانه كرونا و تعطيلي كشور چيزي رو گرون نكن چون دوباره زمزمه گروني آرد و بنزين و روغن و خيلي جيزاي ديگه هست کس ننت خایه مال دیوث چرا برای کشتار مسلمانان در ایغور چین لال شده بودی .کاریکاتور ۱۴۰۰ سال پیش زخمیت کرد ولی کشتن پیروان همون کاریکاتور هیچ اثری روت نداشت حرومزاده

آخرین خبرهای سه‌شنبه ششم آبان ۱۳۹۹ | DW | 27.10.2020

سهام‌داران صبر کنید؛ ارزان‌فروشی نکنید/ خبرهای خوشی دارموزیر اقتصاد اظهار داشت: خبر خوش من به سهامداران این است که شاهد افزایش نرخ سودآوری شرکت‌ها هستیم. شرکت‌های بورسی از بنگاه‌های گلچین و صادراتی هستند که در حال حاضر نرخ رشد سود برخی از آنها بیش از 300 درصد بوده است.

اینفوگرافی| آخرین نظرسنجی‌ها از انتخابات آمریکا - 27 اکتبرهفت روز مانده به انتخابات آمریکا نگاهی می‌اندازیم به نظرسنجی‌هایی که توسط رسانه‌های گوناگون صورت گرفته است. رسانه‌ها شانس پیروزی بایدن را بیشتر می‌دانند، اما همچنان معلوم نیست در نهایت چه اتفاقی خواهد افتاد.

آخرین آمار کرونا در هند، چین و کره‌جنوبی