آخرین خبرهای پنج‌شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۹ | DW | 20.08.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 67 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 30%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آلکسی ناوالنی، مخالف برجسته پوتین، مسموم و در بیمارستان بستری شد آلکسی ناوالنی، از چهره‌های برجسته مخالف حکومت ولادیمیر پوتین در روسیه، در پی نوشیدن چای بیهوش و در بیمارستان بستری شد. گفته می‌شود که او مسموم شده است.

به گفته مؤسسه روبرت کخ آلمان، در ۲۴ ساعت گذشته هزار و ۷۰۷ مورد تازه مبتلا به کرونا در این کشور شناسایی شده و ۱۰ نفر جان خود را بر اثر این بیماری از دست داده‌اند.شمار موارد شناسایی‌شده روزانه فعلی اندکی کم‌تر از موارد روزانه در ۲۶ آوریل است که بالغ بر ۱۷۳۷ نفر بود.آلکسی ناوالنی، از چهره‌های برجسته مخالف حکومت ولادیمیر پوتین در روسیه، در پی نوشیدن چای بیهوش و در بیمارستان بستری شد. گفته می‌شود که او مسموم شده است.

یکی از اعضای کادر درمان در گفتگو با خبرگزاری تاس روسیه، وضعیت ناوالنی را"خطیر" خواند. به گفته سخنگوی مطبوعاتی این چهره مشهور اپوزیسیون در روسیه، او هم‌اکنون در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بستری است و با ونتیلاتور تنفس می‌کند. آلکسی ناوالنی، ۴۴ ساله، در حال بازگشت با هواپیما از سیبری به مسکو بود که اعلام کرد حالش بد شده است. هواپیما مجبور به فرود اضطراری در شهر امسک شد. به گفته سخنگوی ناوالنی، هنوز مشخص نیست که او با چه ماده‌ای مسموم شده است.

- مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، در گفت وگو با شبکه فاکس نیوز، در اظهارنظری هشدارآمیز به چین و روسیه گفت: «هر زمان که دیدیم کشوری تحریم‌های کنونی آمریکا را نقض می‌کند، آن کشور را مسئول و پاسخگو دانستیم. ما این کار را در خصوص تحریم‌های شورای امنیت سازمان ملل نیز انجام خواهیم داد.» مایک پمپئو تصمیم دارد امروز پنجشنبه شخصا در نشست شورای امنیت سازمان ملل شرکت و از تجدید تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران دفاع کند.

- دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا، در کنفراس خبری خود اظهار کرد: «امروز وزیر خارجه را هدایت می‌کنم تا به اطلاع شورای امنیت سازمان ملل برساند که ایالات متحده می‌خواهد تمام تحریم‌های تعلیق شده سازمان ملل علیه ایران را احیا کند. این مکانیسم ماشه است.» ترامپ برجام را"یک توافق محشر دیگر" خواند که به گفته او"در نهایت به یک فاجعه منتهی شد و تمام آشوب‌ها و خونریزی‌های در منطقه و جهان را تامین مالی کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

او دیروز نیز از بازداشت داوطلب منتشر‌کننده سئوالات کنکور هنر خبر داده و گفته بود، داوطلب مبتلا به کرونا که در محل جداگانه‌ای آزمون می‌داد، این سئوالات را با بردن گوشی همراه خود به جلسه آزمون در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آخرین خبرهای چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ | DW | 19.08.2020سخنگوی دادستانی در مورد این سوانح به هفته‌نامه فوکوس گفت: «طبق دانسته‌های فعلی، این یک حمله با انگیزه اسلام‌گرایانه بود.»
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آخرین خبرهای سه‌شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ | DW | 18.08.2020
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آخرین آمار دریافت کنندگان کارت کنکور اعلام شد/انجام گندزدایی حوزه های امتحانی امروزسخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از صدور بیش از ۹۴۰ کارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون سراسری ۹۹ خبر داد و گفت: آزمون داوطلبان گروه آزمایشی علوم انسانی و فنی از صبح فردا آغاز می شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شنبه، آخرین مهلت ارایه اظهارنامه مالیاتی صاحبان مشاغلتهران - ایرنا - مدیرکل دفتر روابط عمومی و فرهنگ سازی مالیاتی گفت: شنبه (یکم شهریورماه)، آخرین مهلت ارایه اظهارنامه مالیاتی صاحبان مشاغل است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

ربیعی: دولت تا آخرین روز کاری خود «هدفمند»، «امیدوار» و «استوار» ایستاده استسخنگوی دولت گفت: ما به سختی‌های زندگی ناشی از تحریم‌های ظالمانه ای که به کشور و مردم تحمیل شده واقف هستیم و تاکنون نیز آرزوی آنهایی که می‌گفتند ایران در سه ماه یا یکسال فرو خواهد پاشید، به باد داده‌ایم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آخرین آمارهای کرونا در ایران/ فوت ۱۶۸ بیمار کرونایی در شبانه روز گذشتهشناسایی ۲۳۸۵ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور *تعداد مبتلایان جدید: ۲۳۸۵ نفر *تعداد فوت شدگان جدید: ۱۶۸ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۳۴۷۸۳۵ نفر *تعداد بهبود یافتگانِ ترخیص شده: ۳۰۰۸۸۱ نفر *تعداد فوت شدگان: ۱۹۹۷۲ نفر
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »