آخرین خبرهای پنج‌شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۹ | DW | 20.08.2020

30/05/1399 10:38 ق.ظ

آلکسی ناوالنی، مخالف برجسته پوتین، مسموم و در بیمارستان بستری شد آلکسی ناوالنی، از چهره‌های برجسته مخالف حکومت ولادیمیر پوتین در روسیه، در پی نوشیدن چای بیهوش و در بیمارستان بستری شد. گفته می‌شود که او مسموم شده است.

[۱۲:۰۵] کرونا در آلمان: ۱۷۰۷ مبتلا و ۱۰ فوتی جدید به گفته مؤسسه روبرت کخ آلمان، در ۲۴ ساعت گذشته هزار و ۷۰۷ مورد تازه مبتلا به کرونا در این کشور شناسایی شده و ۱۰ نفر جان خود را بر اثر این بیماری از دست داده‌اند.

شمار کل مبتلایان به ویروس کرونا در ‌آلمان به ۲۲۸هزار و ۶۲۱ و فوتی‌ها به ۹ هزار و ۲۵۳ نفر رسیده است. شمار موارد شناسایی‌شده روزانه فعلی اندکی کم‌تر از موارد روزانه در ۲۶ آوریل است که بالغ بر ۱۷۳۷ نفر بود.

[۱۱:۴۰] آلکسی ناوالنی، مخالف برجسته پوتین، مسموم و در بیمارستان بستری شد آلکسی ناوالنی، از چهره‌های برجسته مخالف حکومت ولادیمیر پوتین در روسیه، در پی نوشیدن چای بیهوش و در بیمارستان بستری شد. گفته می‌شود که او مسموم شده است. headtopics.com

او دیروز نیز از بازداشت داوطلب منتشر‌کننده سئوالات کنکور هنر خبر داده و گفته بود، داوطلب مبتلا به کرونا که در محل جداگانه‌ای آزمون می‌داد، این سئوالات را با بردن گوشی همراه خود به جلسه آزمون در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده است.

یکی از اعضای کادر درمان در گفتگو با خبرگزاری تاس روسیه، وضعیت ناوالنی را"خطیر" خواند. به گفته سخنگوی مطبوعاتی این چهره مشهور اپوزیسیون در روسیه، او هم‌اکنون در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بستری است و با ونتیلاتور تنفس می‌کند.

ادامه مطلب:
dw_persian »

آخرین خبرهای چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ | DW | 19.08.2020سخنگوی دادستانی در مورد این سوانح به هفته‌نامه فوکوس گفت: «طبق دانسته‌های فعلی، این یک حمله با انگیزه اسلام‌گرایانه بود.»

آخرین خبرهای سه‌شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ | DW | 18.08.2020

آخرین آمار دریافت کنندگان کارت کنکور اعلام شد/انجام گندزدایی حوزه های امتحانی امروزسخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از صدور بیش از ۹۴۰ کارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون سراسری ۹۹ خبر داد و گفت: آزمون داوطلبان گروه آزمایشی علوم انسانی و فنی از صبح فردا آغاز می شود.

شنبه، آخرین مهلت ارایه اظهارنامه مالیاتی صاحبان مشاغلتهران - ایرنا - مدیرکل دفتر روابط عمومی و فرهنگ سازی مالیاتی گفت: شنبه (یکم شهریورماه)، آخرین مهلت ارایه اظهارنامه مالیاتی صاحبان مشاغل است.

ربیعی: دولت تا آخرین روز کاری خود «هدفمند»، «امیدوار» و «استوار» ایستاده استسخنگوی دولت گفت: ما به سختی‌های زندگی ناشی از تحریم‌های ظالمانه ای که به کشور و مردم تحمیل شده واقف هستیم و تاکنون نیز آرزوی آنهایی که می‌گفتند ایران در سه ماه یا یکسال فرو خواهد پاشید، به باد داده‌ایم.

آخرین آمارهای کرونا در ایران/ فوت ۱۶۸ بیمار کرونایی در شبانه روز گذشتهشناسایی ۲۳۸۵ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور *تعداد مبتلایان جدید: ۲۳۸۵ نفر *تعداد فوت شدگان جدید: ۱۶۸ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۳۴۷۸۳۵ نفر *تعداد بهبود یافتگانِ ترخیص شده: ۳۰۰۸۸۱ نفر *تعداد فوت شدگان: ۱۹۹۷۲ نفر