اوباما: ترامپ در مقام ریاست‌جمهوری جا نیفتاده و رشد نکرده است | DW | 20.08.2020

30/05/1399 10:33 ق.ظ

باراک اوباما، رئیس جمهوری پیشین ایالات متحده در همایش انتخاباتی حزب دموکرات این کشور دونالد ترامپ را به‌شدت مورد انتقاد قرار داد و گفت، او با 'ریاست جمهوری' مانند یک شو تلویزیونی برخورد می‌کند'.

باراک اوباما، رئیس جمهوری پیشین ایالات متحده در همایش انتخاباتی حزب دموکرات این کشور دونالد ترامپ را به‌شدت مورد انتقاد قرار داد و گفت، او با 'ریاست جمهوری' مانند یک شو تلویزیونی برخورد می‌کند'. اوباما: ترامپ در مقام ریاست‌جمهوری جا نیفتاده و رشد نکرده است باراک اوباما، رئیس جمهوری پیشین ایالات متحده در همایش انتخاباتی حزب دموکرات این کشور دونالد ترامپ را به‌شدت مورد انتقاد قرار داد و گفت، او با"ریاست جمهوری" مانند یک شو...

اوباما: ترامپ در مقام ریاست‌جمهوری جا نیفتاده و رشد نکرده است باراک اوباما، رئیس جمهوری پیشین ایالات متحده در همایش انتخاباتی حزب دموکرات این کشور دونالد ترامپ را به‌شدت مورد انتقاد قرار داد و گفت، او با"ریاست جمهوری" مانند یک شو تلویزیونی برخورد می‌کند".

باراک اوباما، رئیس جمهوری پیشین آمریکا در حین سخنرانی در همایش دموکرات‌ها شامگاه چهارشنبه ۲۹ مرداد (۱۹ اوت) سومین روز همایش انتخاباتی حزب دموکرات آمریکا در فضای مجازی و از طریق ویدیویی برگزار شد. اگر چه نقطه اوج سومین روز این گردهمایی معرفی رسمی کامالا هریس به عنوان معاون جو بایدن در صورت پیروزی او در انتخابات ریاست جمهوری بود، اما سخنرانی تند و انتقاد‌آمیز باراک اوباما، رئیس جمهوری پیشین آمریکا در کانون توجه رسانه‌ها قرار گرفت.

اوباما در نطق خود دونالد ترامپ، رئیس جمهوری کنونی آمریکا را به‌شدت مورد انتقاد قرار داد و او را متهم کرد که"با مقام خود مانند یک شو تلویزیونی رفتار می‌کند تا به توجهی که تشنه آن است، دست یابد".

ادامه مطلب:
dw_persian »

انتقاد تند اوباما از ترامپ در گردهمایی انتخاباتی حزب دموکرات - BBC News فارسیباراک اوما در سخنرانی خود در سومین روز گردهمایی ملی حزب دمکرات که در فضای مجازی برگزار می شود دونالد ترامپ را متهم کرده است که با ریاست جمهوری مانند 'یک شو تلویزیونی' برخورد می کند. در مقابل آقای ترامپ گفت او به خاطر 'وضعیت وحشتناکی' که اوباما برای آمریکایی ها به جا گذاشت انتخاب شد.

میشل اوباما: ترامپ رئیس جمهور مناسبی برای آمریکا نیست | DW | 18.08.2020میشل اوباما، بانوی اول پیشین آمریکا در اولین شب همایش حزب دموکرات آمریکا از ترامپ به‌شدت انتقاد کرد و او را 'رئیس جمهوری نامناسب' برای آمریکا خواند. برنی سندرز نیز آمریکاییان را به مشارکت گسترده در انتخابات فراخواند.

انتخابات آمریکا| میشل اوباما برگ برنده دموکرات‌ها در اولین شب همایشمیشل اوباما در سخنرانی شب گذشته خود گفت: «بالا رفتن تنها راهی است که جواب خواهد داد.» او سپس اضافه کرد: «اما بگذارید این را روشن کنم که بالا رفتن به این معنا نیست که لبخندی بر لب داشته باشید و در مواجهه با شرارت و بی‌رحمی حرف‌های قشنگ بزنید؛ بالا رفتن به معنای انتخاب راه سخت‌تر است. به این معنی است که با چنگ و دندان راهی به سمت قله پیدا کنیم.»

ترامپ یا بایدن؛ پیشگویان درباره نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا چه می‌گویند؟آلن لیکتمن و هلموت نورپوث که هر دو از جمله اساتید تاریخ و علوم سیاسی شناخته شده در آمریکا هستند، دو مدل برای پیش‌بینی انتخابات آمریکا طراحی کرده‌اند که تا کنون با خطایی جزيی که در مورد انتخابات سال ۲۰۰۰ رخ داده، موفق شده‌اند، نتایجی درست را به دست بدهند.

ترامپ: تنها اگر تقلب شود، در انتخابات شکست می‌خورم!ترامپ: تنها اگر تقلب شود، در انتخابات شکست می‌خورم! باید در انتخابات پیروز شویم، نمی‌توانیم بازی بخوریم اگر رای‌گیری غیابی انجام دادید، اطمینان حاصل کنید که رای شما شمارش می‌شود این تنها راهی است که ممکن است در انتخابات ببازیم، پس باید خیلی مراقب باشیم

ترامپ به هوادارانش: در رابطه با تقلب انتخاباتی هشیار باشید | DW | 18.08.2020دونالد ترامپ معتقد است که تنها به یک دلیل می‌تواند رقابت انتخاباتی را ببازد؛ در صورتی که در انتخابات تقلب صورت گیرد. دموکراتها در کنگره حزبی حمایت خود از جو بایدن را اعلام و برخی نیز به شدت به ترامپ حمله کردند.