آخرین خبرهای چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ | DW | 19.08.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

روحانی: طرح فروش نفت در سه قوه در حال بررسی است رئیس‌جمهور ایران طرح فروش نفت به مردم را 'صد در صد به نفع مردم' خواند و گفت، این طرح در سه قوه در حال بررسی است.

نماینده مردم فریمان در مجلس شورای اسلامی از کسب حداقل امضا برای فعال کردن طرح استیضاح مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان در رابطه با قرارداد مارک ویلموتس، سرمربی سابق تیم ملی فوتبال خبر داد.

در متن شکایت نمایندگان این قرارداد"فاجعه‌بار" و"حاوی ایرادات فنی و حقوقی فراوان" خوانده شده و آمده است: «مبلغ قرارداد و نحوه انتخاب وی مشخص نیست و منجر به خسارت تاریخی به اموال عمومی شده است.» بنا بر توییت"اسرائيل به فارسی"‌، نتانیاهو گفت که این آماده‌سازی برای این است که آن‌ها بتوانند به اورشلیم آمده و"در مسجدالاقصی نماز بخوانند."- جو بایدن، معاون رئیس‌جمهوری سابق آمریکا، سه‌شنبه به صورت رسمی به عنوان نامزد حزب دموکرات در انتخابات پیش‌روی ریاست‌جمهوری آمریکا معرفی شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

سخنگوی دادستانی در مورد این سوانح به هفته‌نامه فوکوس گفت: «طبق دانسته‌های فعلی، این یک حمله با انگیزه اسلام‌گرایانه بود.»

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آخرین خبرهای سه‌شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ | DW | 18.08.2020
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ربیعی: دولت تا آخرین روز کاری خود «هدفمند»، «امیدوار» و «استوار» ایستاده استسخنگوی دولت گفت: ما به سختی‌های زندگی ناشی از تحریم‌های ظالمانه ای که به کشور و مردم تحمیل شده واقف هستیم و تاکنون نیز آرزوی آنهایی که می‌گفتند ایران در سه ماه یا یکسال فرو خواهد پاشید، به باد داده‌ایم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آخرین آمارهای کرونا در ایران/ فوت ۱۶۸ بیمار کرونایی در شبانه روز گذشتهشناسایی ۲۳۸۵ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور *تعداد مبتلایان جدید: ۲۳۸۵ نفر *تعداد فوت شدگان جدید: ۱۶۸ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۳۴۷۸۳۵ نفر *تعداد بهبود یافتگانِ ترخیص شده: ۳۰۰۸۸۱ نفر *تعداد فوت شدگان: ۱۹۹۷۲ نفر
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آخرین وضعیت واکسن ایرانی کرونا/ ابلاغ پروتکل‌های سختگیرانه برای کنکورمعاون بهداشت وزارت بهداشت با اشاره به آغاز سیر نزولی کرونا در کشور با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، گفت: برای برگزاری کنکور پروتکل‌های سختگیرانه به وزارت علوم ابلاغ شده و حدود ‌۷۰۰۰ نفر از همکاران ما برای نظارت بر اجرای پروتکل‌ها آماده‌اند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آخرین وضعیت پزشکی شجریان در بیمارستانحسن عباسی از پزشکان معالج محمدرضا شجریان وضعیت جسمانی این هنرمند را ثابت عنوان کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آخرین وضعیت پرونده پروانه سلحشوری در هیات نظارت بر رفتار نمایندگانسخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان در خصوص آخرین وضعیت پرونده پروانه سلحشوری در این هیات توضیح داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »