TyC Sports: مسی در بارسلونا می ماند

14/06/1399 05:35 ب.ظ

مسی در بارسلونا می‌ماند TyC Sports که نخستین رسانه در انتشار خبر فکس ستاره آرژانتینی به بارسلونا بود اکنون مدعی شده است کاپیتان آبی اناری‌ها این تیم را ترک نمی‌کند

TyC Sports که نخستین رسانه در انتشار خبر فکس ستاره آرژانتینی به بارسلونا بود اکنون مدعی شده است کاپیتان آبی اناری ها این تیم را ترک نمی کند. اکنون TyC Sports در توییترش خبر از ماندن مسی در بارسلونا داده است. این رسانه با منتشر کردن ویدئویی از آمار و افتخارات مهاجم آرژانتینی اعلام کرد اسطوره بارسلونا ماندنی شد.

این در حالی است که دقایقی پیش از انتشار این خبر، مسی لالیگا را به جانبداری از تیم کاتالانی متهم و اعلام کرد که می تواند بدون پرداخت ۷۰۰ میلیون یورو بارسا را ترک کند اما این سازمان به سرعت پاسخ بازیکن آرژانتینی را داد و تاکید کرد برای جدایی باید مبلغ بند آزاد سازی پرداخت شود.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

دولت ساز و کاری فراهم کند تا کولبران قانونی از مرزها عبور کننددولت ساز و کاری فراهم کند تا کولبران قانونی از مرزها عبور کنند فرمانده مرزبانی ناجا: باید دولت ساز و کاری را فراهم کند که کولبران به صورت قانونی از مرزها عبور کرده و در این راستا مرزبانی هم امنیت آن‌ها را تامین ‌کند تا داد و ستد مرزی افزایش یابد.

پلیس آمریکا مظنون به قتل یک فعال راستگرا در اعتراضات پورتلند را کشترسانه های آمریکایی می گویند شب گذشته پلیس، مظنون به قتل فعال راستگرای افراطی که هفته گذشته در پورتلند کشته شد را در یک تیراندازی از پای درآورده اند.

حکم اعدام برای 7 سعودی در رابطه با پرونده انفجار مسجد شیعیان در الاحساء- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimحکم اعدام برای ۷ سعودی در پرونده انفجار مسجد شیعیان دادگاهی در ریاض برای هفت نفر از متهمان به دست داشتن انفجار مسجد شیعیان در سال ۲۰۱۴، حکم بدوی اعدام صادر کرد دادگاه کیفری ریاض با صدور این حکم اولیه، ٣ متهم دیگر را به تحمل ۲۵ سال زندان محکوم کرد

هنرمندان پناهجوی ایرانی در ترکیه؛ از فعالیت در خانه محروم، در مصاف با مشکلات جامعه میزبان - BBC News فارسیبه گفته سازمان ملل تعداد مهاجران ایرانی در ترکیه با احتساب پناهجویان و افرادی که وضعیت مشابه پناهندگی دارند، ٨٣ هزار نفر است.

اولین مورد ابتلا به کرونا در بزرگترین اردوگاه پناهجویان یوناناین اردوگاه تنها ظرفیت پذیرش ۲ هزار و ۸۰۰ نفر را دارد در حالی که در حال حاضر نزدیک به ۱۳ هزار نفر در آن زندگی می‌کنند.

ازبکستان؛ آزمون کنکور امسال تاشکند در فضاهای باز برگزار شدبیش از یک میلیون دانش‌آموز ازبک در سراسر این کشور در ماه جاری سپتامبر برای ورود به دانشگاه‌ها در آزمون کنکور شرکت خواهند کرد.

به گزارش ایسنا، بیست و پنجم آگوست رسانه آرژانتینی TyC Sport با انتشار خبر درخواست جدایی لیونل مسی از بارسلونا همه را شگفت زده کرد. این رسانه اعلام کرد ستاره آبی اناری ها از طریق فکس تصمیم خود را به اطلاع باشگاه کاتالانی رسانده است.

اکنون TyC Sports در توییترش خبر از ماندن مسی در بارسلونا داده است. این رسانه با منتشر کردن ویدئویی از آمار و افتخارات مهاجم آرژانتینی اعلام کرد اسطوره بارسلونا ماندنی شد.

این در حالی است که دقایقی پیش از انتشار این خبر، مسی لالیگا را به جانبداری از تیم کاتالانی متهم و اعلام کرد که می تواند بدون پرداخت ۷۰۰ میلیون یورو بارسا را ترک کند اما این سازمان به سرعت پاسخ بازیکن آرژانتینی را داد و تاکید کرد برای جدایی باید مبلغ بند آزاد سازی پرداخت شود.

انتهای پیام