'ده فرمان' وزیر کشور آلمان برای مبارزه با راست‌گرایان افراطی | DW | 18.10.2019

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر کشور آلمان و وزیران امور داخلی ایالت‌های این کشور یک سری اقدامات برای مبارزه با راست‌گرایی افراطی را تصویب کردند. منتقدان می‌گویند که این اقدامات لازمند اما کافی نیستند.

روز جمعه، ۲۶ مهر هورست زهوفر، وزیر کشور آلمان، اعلام کرد که با وزیران امور داخلی ایالت‌های کشورش بر سر اقداماتی برای جلوگیری از عملیات خشونت‌آمیز راست‌گرایان افراطی به توافق رسیده است.

این توافق یک هفته پس از حمله مسلحانه یک مرد نژادپرست و راست‌گرای افراطی به یک کنیسه در شهر هاله صورت گرفته است. مهاجم ۲۷ ساله‌ در روز ۹ اکتبر پس از حمله نافرجام به کنیسه، یک زن رهگذر و یک مرد را در یک ساندویچ‌فروشی ترکی به قتل رساند.

علاوه بر این، آنها خواستار کمک‌های مالی بیش‌تر به انجمن‌‌ها و کانون‌هایی هستند که از طریق فعالیت اجتماعی تلاش می‌کنند، زمینه رشد راست‌گرایی افراطی در جامعه را از بین ببرند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

شما فعلا تصویب کنید

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

۳۰ درصد مدارس ناایمن است/ اختصاص اعتبار ۱۰ هزار میلیارد تومان برای مقاوم سازی مدارس کشورچه باک ملت از بزرگ و کوچک در سخت ترین شرایط انسانی بسر میبرند. مهم اینست که ما به دروغ ادعای برتری تکنولوژیک بکنیم. هنوز زلزله زدگان و سیلزدگان در بیابانهای میهن پراکنده اند. رژیم نابخرد جهل و جور در صحنه بین المللی چنگ و دندان نشان میدهد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا برای مقابله با فعالیت‌های غیرقانونی مالی حزب‌الله برنامه‌ای را با مشارکت ده‌ها کشور راه‌اندازی کردآمریکا برای مقابله با فعالیت‌های غیرقانونی مالی حزب_الله برنامه‌ای را با مشارکت ده‌ها کشور راه‌اندازی کرد وزارت خزانه‌داری آمریکا در حاشیه اجلاس‌های بانک جهانی و صندوق جهانی پول، گروهی با نام «گروه همکاری بین‌المللی برای مقابله با حزب‌الله» تشکیل داد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دیدار جانشین وزیر دفاع سعودی با معاون وزیر خارجه آمریکا در ریاضشاهزاده خالد بن سلمان بن عبدالعزیز جانشین وزیر دفاع پادشاهی عربی سعودی چهارشنبه 16 اکتبر 2019 در
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ورود سامانه بارشی به کشور/ تهران خنک می شودورود سامانه بارشی به کشور تهران خنک می‌شود مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی اعلام کرد: از روز شنبه (۲۷ مهر ماه) سامانه بارشی جدیدی از غرب و شمال غرب وارد کشور می‌شود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

یک سرباز عراقی توسط داعش در شرق این کشور کشته شدبر اثر حمله گروه تروریستی داعش به مواضع نظامیان عراقی در استان دیاله یک سرباز ارتش این کشور کشته و یک نفر دیگر زخمی شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

انتقادها از برگزاری اجلاس آتی سران ۷ کشور صنعتی در زمین گلف ترامپتصمیم تازه کاخ سفید برای میزبانی از اجلاس سال آینده سران هفت کشور صنعتی در املاک شخصی دونالد ترامپ سبب بروز انتقادات گسترده شده است. منم میگم سران تنها نرن 😂😁
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »