یک سرباز عراقی توسط داعش در شرق این کشور کشته شد

26/07/1398 12:19 ب.ظ

بر اثر حمله گروه تروریستی داعش به مواضع نظامیان عراقی در استان دیاله یک سرباز ارتش این کشور کشته و یک نفر دیگر زخمی شد. - خبرگزاری آناتولی

بر اثر حمله گروه تروریستی داعش به مواضع نظامیان عراقی در استان دیاله یک سرباز ارتش این کشور کشته و یک نفر دیگر زخمی شد.عراق/حسين الأمير، سرهاد شاكر/خبرگزاری آناتولیسروان حبیب الشمری، افسر پلیس در استان دیاله عراق به خبرگزاری آناتولی گفت: تک تیرندازان داعش به سوی سربازان عراقی در ناحیه بهروز این استان تیراندازی کردند که در نتیجه آن یک سرباز کشته و یک نفر دیگر زخمی شدند.

سروان حبیب الشمری، افسر پلیس در استان دیاله عراق به خبرگزاری آناتولی گفت: تک تیرندازان داعش به سوی سربازان عراقی در ناحیه بهروز این استان تیراندازی کردند که در نتیجه آن یک سرباز کشته و یک نفر دیگر زخمی شدند.

وی افزود: نیروهای عراقی عملیات جستجو برای دستگیری عناصر داعش در این منطقه را آغاز کردند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

برایان هوک: می‌خواهیم یک توافق همه‌جانبه با ایران داشته باشیم/ به دنبال جنگ نیستیمنماینده ویژه رئیس‌جمهور آمریکا در امور ایران: به فشار همه جانبه برای تغییر رفتار ایران ادامه می‌دهیم به دنبال کشاندن آنها پای میز مذاکره و رسیدن به یک توافق همه جانبه با ایران شامل برنامه هسته‌ای، فعالیت‌های موشکی و مساله حمایت از تروریسم هستیم نقشه مشترک با ایران را به اجرا در آورید. جار و جنجال را انداختید و قیمت دلار را از کانال ۳ هزار به کانال ۱۱ هزار بردید. اگه همچین اتفاقی در شرایط عادی رخ می داد فاجعه بود ولی الان همه به بدختی، فقر و فقر عادت کردند. نقشه بدون نقص اجرا شد.

به دلیل پوشش زنان بازیگر در یک مراسم، وزیر ارشاد برای پاسخ‌گویی به مجلس احضار شدJoon بذارین حال کنن بد بختا وگرنه میرن خارج با غریبه ها حال میکنن

یک رهبر معترضان در هنگ‌کنگ در حمله‌ای خشن مجروح شدرهبر یکی از بزرگترین گروه های دموکراسی خواه در هنگ کنگ هدف حمله ای خشن قرار گرفته و به بیمارستان منتقل شده است. پیشتر شماری از نمایندگان پارلمان در اعتراض به بی‌توجهی رئیس اجرایی هنگ کنگ به مطالبات سیاسی معترضان، مانع از آن شدند که او بتواند برنامه دولت محلی در مورد واکنش به تظاهرات اعتراضی را به پارلمان ارائه دهد.

یک کودک آزار در شیراز به اعدام محکوم شد

نمایش یک طراحی ۵۰۰ ساله از داوینچی در لووریکی از طراحی‌های معروف لئوناردو داوینچی موسوم به 'مرد ویترویوسی' با قدمتی ۵۰۰ ساله در اقدامی بی سابقه در پاریس در معرض دید عموم قرار می‌گیرد. این در حالی است که تلاش‌های زیادی برای خارج نکردن این اثر هنری از ایتالیا انجام شده بود.

یک نفر دیگر در تحقیقات در مورد افراد مرتبط با وکیل شخصی پرزیدنت ترامپ بازداشت شدیک نفر دیگر در تحقیقات در مورد افراد مرتبط با وکیل شخصی پرزیدنت ترامپ بازداشت شد یک شهروند ایالت فلوریدا که در پرونده تخلف از مقررات مالی کارزارهای انتخاباتی افراد مرتبط با رودی جولیانی تحت پیگرد بود، در بازداشت دادستان های فدرال است.

بر اثر حمله گروه تروریستی داعش به مواضع نظامیان عراقی در استان دیاله یک سرباز ارتش این کشور کشته و یک نفر دیگر زخمی شد.عراق/حسين الأمير، سرهاد شاكر/خبرگزاری آناتولی

سروان حبیب الشمری، افسر پلیس در استان دیاله عراق به خبرگزاری آناتولی گفت: تک تیرندازان داعش به سوی سربازان عراقی در ناحیه بهروز این استان تیراندازی کردند که در نتیجه آن یک سرباز کشته و یک نفر دیگر زخمی شدند.

وی افزود: نیروهای عراقی عملیات جستجو برای دستگیری عناصر داعش در این منطقه را آغاز کردند.

گفتنی است گروه تروریستی داعش در سال 2014 یک‌سوم خاک عراق را تصرف کرد، اما نیروهای این کشور با پشتیبانی ائتلاف بین المللی طی سه سال گذشته توانستند این مناطق را از دست گروه مذکور آزاد کنند. با این وجود، سلول های خفته داعش هنوز در مناطق مختلف عراق حضور دارند.