۹۰ درصد شهرداری‌ها مشکل ساختاری کمبود درآمد و نیروی مازاد دارند

26/05/1398 12:43:00 ب.ظ

رحمانی فضلی: ۹۰ درصد شهرداری‌ها مشکل ساختاری کمبود درآمد و نیروی مازاد دارند

وزیر کشورگفت: ۹۰ درصد از ۱۰۰ شهرداری کشور با مشکلات ساختاری روبرو هستند و چهار برابر ظرفیت ساختاری نیرو دارند. وی افزود: ۱۱۰ شهرداری در کشور داریم که بیش از ۹۰ درصد آنان با مشکلات ساختاری، کمبود درآمد و حجم...

وی افزود: ۱۱۰ شهرداری در کشور داریم که بیش از ۹۰ درصد آنان با مشکلات ساختاری، کمبود درآمد و حجم زیاد نیرو مواجهند. وزیر کشور تصریح کرد: در شهرداری‌ها چهار برابر ظرفیت ساختاری نیرو داریم، لذا نیاز بود از قانون پنجم توسعه استفاده و مشکلات را رفع کنیم.

رحمانی‌فضلی با تأکید براینکه با ابوه مسئولیت‌ها در شهرداری‌ها مواجهیم، گفت: با هماهنگی‌ها توانستیم در حوزه تنقیح قوانین شهرداری‌ها گام‌های خوبی برداریم. رحمانی‌فضلی تصریح کرد: مدیریت یکپارچه شهری یکی از مطالبات جدی شهرداری‌ها بوده است. این موضوع با کمک کارشناسان به صورت لایحه‌ای تدوین و به دولت ارائه شد و برای اولین بار در دولت یازدهم کمیسیون کلانشهرها تشکیل شد تا به خصوص به مسائل و مشکلات کلانشهرها رسیدگی کند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

جای خالی عاشقانه‌ها | علی دهقان

... گاهی اوقات ساده بودن بهترین اتفاقی است که می‌شود به آن تکیه داد و با خیالی آسوده هر چه در درون می‌چرخد، کلمه کرد و در هوا رهایش ساخت. امروز و اینجا که نامش نوشته‌ای برای روزهای پایانی سال، یا روزهای نخستین یک سال جدید است، می‌خواهم این‌گونه باشم. مثلا فارغ از همه بگومگوهایی که در روزهای متعدد چنگی شد و بر صورت‌مان نشست، بنویسم که وقتی به عقب نگاه می‌کنم مخدوش‌ترین صورت، چهره سیاست است. شاید ساده‌تر هم بگویم بهتر باشد. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

سلیمی: رسیدگی به مشکلات کشور در کمیسیون اصل 90 مجلس خاک می‌خورد- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimسلیمی نماینده محلات در مجلس: *رسیدگی به مشکلات کشور در کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خاک می‌خورد *متأسفانه کاری کرده‌اند که هیچ کس راغب نیست به این کمیسیون برود *این کمیسیون نتوانسته در موضوعات مختلف چابک و سریع عمل کند

۸۵ درصد واردات کشور در فرایند تولید بکار گرفته می شودوزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: ۸۵ درصد واردات کشور را کالاهای سرمایه ای، واسطه ای، مواد اولیه و تجهیزات تولیدی تشکیل می دهند که در فرآیند تولید بکارگرفته می شود.

آموزش‌ و پرورش تاکنون در اولویت دولت‌های بعد از انقلاب نبوده است/ دوره افزایش ۱۰ درصدی بودجه سالانه دانشگاه‌ها تمام شدسخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: دوره اینکه صرفا بگوییم پارسال این مقدار بودجه داشتیم و دوباره باید ۱۰ درصد اضافه کنیم به نظر می‌رسد به پایان رسیده است.

فضای مجازی، مخاطبان صداوسیما را کاهش داده استفضای مجازی، مخاطبان صداوسیما را کاهش داده است معاون امور استان‌های سازمان صداوسیما: فضای مجازی موجب تغییر الگوی مصرف رسانه‌ای نسل نو شده است و اکنون رسانه‌هایی مانند رادیو و تلویزیون استفاده کمتری دارند

وقتی شیر نفت بسته شد چه کنیم؟ | DW | 17.08.2019چالش‌های پیش روی دولت‌های بعدی در ایران را به دو دسته می‌توان تقسیم کرد: افزایش سهم صادرات غیرنفتی ایران در بازار جهانی، و طراحی مکانیزم‌های بهتر برای توزیع درآمد ملی.

تصاویر// درآمد ماهیانه 20 میلیون تومان با زنبورداری و تولید عسل!- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim'سید محمد سیدی' یکی از زنبورداران موفق لرستان است که 250 کندوی زنبور عسل را در «تنگه شیرز» برپا کرده و سالانه 4 تن عسل تولید می‌کند! او با سرمایه 10 میلیون تومانی شروع کرد و تصمیم گرفت که کندوها را در زمین‌های ملی و در طبیعت بکر کوهدشت برپا کند!