ما صاحب اختیار مردم نیستیم/ نباید در پس مقاومت مردم پنهان شویم

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 67 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 30%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ظریف: ما صاحب اختیار مردم نیستیم/ نباید در پس مقاومت مردم پنهان شویم

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، محمدجواد ظریف در «کنگره ملی الماس‌های درخشان» که به منظور تجلیل از آزادگان سرافراز کشور برگزار شد، ضمن تبریک میلاد امام هادی و اعیاد قربان و غدیر گفت: به واقع امسال روز ٢٦ مرداد در زمان نمادینی بین دو عید است که آزادگان ما نماد امروز این دو عید هستند؛ عید قربان عید ایثار و غدیر عید ولایت است. شما برای اطاعت از ولی امر همه چیز را در طبق اخلاص نهادید و لذا گوارایتان باد آنچه به دست آوردید.

وی ادامه داد: همه ما وامدار ایثارگران،‌شهدا و آزادگان هستیم چراکه آنچه کشور ما را حفظ کرده و در برابر ناملایمات باعث شده این کشور بایستد و سرخم نکند و در برابر زورگوها تسلیم نشود، همان فرهنگ ایثار و شهادت است و همه مردم ما از این فرهنگ و جلوه جوشان اباعبدالله بهره‌مند هستند و توانستند کشور را در برایر فشار تجاوز بیمه کنند و نمونه آن شما و شهدا هستید.

ظریف افزود: این واقعیت است و من این را به عنوان یک اصل در قدرت کشور تقدیم شما می‌کنم که نظریه قدرت است. امروز در دنیا قدرت، توانایی نظامی نیست و شاخصه‌های قدرت متنوع شده و ایثار یکی از شاخصه‌های قدرت است. ما به لطف خدا و مقاومت مردم پیشرفت کرده‌ایم که مدیون مردم و مقاومت مردم هستیم. وی افزود: پیشرفت‌ها را علیرغم مانع تراشی‌ها به دست آوردیم تاکنون از امکانات تخصصی این و آن بهره نبردیم. مردم ما مبنای قدرت ما هستند و این قدرت است که هرچه داریم از مردم داریم و امام می‌گویند مردم ولی نعمت ما هستند در این میان خانواده ایثارگران بهترین نمونه مقاومت هستند.

وزیر امور خارجه گفت: مردم بخاطر تحمل سختی‌ها ولی نعمت همه ما هستند. این عامل بزرگ قدرت است. اگر امروز آمریکا با همه ادعای قدرقدرتی نمی‌تواند در برابر مردم ایستادگی کند، دلیل آن فرهنگی است که شما نماد آن هستید.ظریف ادامه داد: حتما قدرت نظامی و پیشرفت اقتصادی و علمی و سیاسی مهم است اما مهم‌تر از همه وابستگی ما به مردم و فرهنگ ایثار و شهادت است و این شما هستید که ولی نعمت ما بوده، هستید و خواهید بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ظریف: وظیفه داریم باری از دوش مردم برداریم/ صاحب اختیار مردم نیستیممحمد جواد ظریف صبح روز شنبه در کنگره ملی الماس‌های درخشان با تاکید بر این که همه ما وامدار ایثارگران، شهدا و خانواده‌های آنها هستیم، تاکید کرد: ما (مسئولان) نباید در پس مقاومت مردم پنهان شویم و هزینه‌ای بر مقاومت مردم تحمیل کنیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تظاهرات مردم پاکستان و کشمیر آزاد در اعتراض به لغو وضعیت ویژه جامو و کشمیرهزاران نفر در پاکستان و کشمیر آزاد در اعتراض به لغو وضعیت ویژه جامو و کشمیر توسط هند در شهرهای مختلف از جمله مظفرآباد به تظاهرات پرداختند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مایک پمپئو: آمریکا به حمایت از خوان گوایدو و مردم ونزوئلا ادامه می‌دهدمایک پمپئو، وزیر خارجه ایالات متحده، روز جمعه ۲۵ مرداد در توئیتی بر ادامه حمایت واشنگتن از تلاش خوان گوایدو، رئیس جمهوری موقت ونزوئلا، و حامیان او برای بازگرداندن دموکراسی و حاکمیت قانون در کشورشان تا
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

رأی منفی مردم به قیمت گذاری دستوری کالاها- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimرای قاطع شرکت کنندگان در نظرسنجی برنامه مناظره شبکه یک سیما باموضوع قیمت‌گذاری دستوری کالاها ازسوی ستاد تنظیم بازار که به گزینه دوم یعنی نارضایی مردم نسبت به قیمت گذاری دستوری اختصاص داشت به وضوح نشان می‌دهد که مردم از قیمت‌گذاری دستوری ناراضی هستند.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

ادعای ترامپ: ایران و چین می‌خواهند با ما توافق کنند- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimادعای ترامپ: ایران و چین می‌خواهند با ما توافق کنند همان‌طور که دیدید ما به فاجعه ایران خاتمه دادیم. به آنها 150 میلیارد دلار پول و 1.8 میلیارد دلار پول نقد دادیم.پول نقد، نقد، نقد!چیزی به دست نیاوردیم. آنها هم می‌خواهند توافق کنند. چین می‌خواهد توافق کند و این را به شما بگویم: آنها هم می‌خواهند توافق کنند چون تحریم‌های برایشان خوب نیست. آنها خوشحال نیستند. باید ببینیم اوضاع چطور پیش می‌رود، ولی کار دست کاردان است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

ما خوش‌طینت به دنیا می‌آییم یا بدذات و خبیث؟حس اخلاقی در انسان ذاتی است یا آن را در جامعه یاد می‌گیرد؟ اینکه انسان خوش طینت و نیک نهاد یا خبیث و بدذات به دنیا می‌آید قرن‌ها موضوع بحث فلاسفه بوده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »